Time-time. vs Styx-styx.

  • Autor subiect Deleted User - 1621757
  • Data de început

Deleted User - 1621757

Buna seara va anuntam oficial razboiul dintre Time vs Styx

Titlu Tribul It is just a matter of time... a declarat război tribului Styx!
Expediat ian 04, 2014 21:14:43
Tribul este acum în război cu Styx!

Nume război: La răscruce de vânturi...

Declaraţie:
Ne-ati acuzat ca v-am lucrat pe la spate,nu ati avut dovezi.Ne-ati acuzat ca vrem STYX-ul la margine,nu ati avut dovezi.Ati uitat faptul ca v-am ajutat cand ati avut nevoie si ati preferat sa dati vrabia din mana pe cioara de pe gard.
Dupa luni intregi in care am fost aliati,a venit si momentul asta.Sper sa fie un joc frumos,curat si fie ca cel mai bun sa castige!!!
 

DeletedUser

O miscare buna si logica...tinand cont de situatia de pe harta..erati prea sufocati acolo cu h.v

un prilej bun pentru a arata ce poate run contra h.v pe cont propriu si tinand de alte aspecte care vor iesi pe viitor la suprafata.

Succes Time si Run in razboaiele pe care le duceti.
 

DeletedUser44036

Vedem in 2-3 zile ce mai ramane din Run!

Ai dreptate emy, pana acum Time incurca Runul sa ne ia sate. Acum ca nu mai e rezervata de Time toata granita, poate in sfarsit si Run sa ia sate.
 

corli

member
Scor reacție
38
Colegu, nu subestima Run! . Au fost, sunt si vor fi cel mai bun trib de pe harta :D .

Le-am urat si eu acum cateva zile, La multi ani , dar nu pe lumea 34 ca aici nu vor mai avea nici macar unul :D
 

DeletedUser42601

O miscare buna si logica...tinand cont de situatia de pe harta..erati prea sufocati acolo cu h.v

un prilej bun pentru a arata ce poate run contra h.v pe cont propriu si tinand de alte aspecte care vor iesi pe viitor la suprafata.

Succes Time si Run in razboaiele pe care le duceti.


Cat timp joaca ursu in H.V , nu ai cum sa castigi ma emilutule , nu ai invatat asta de pe clasica ?
 

DeletedUser44441

off...invidie mare nu puteti sta de focul la RUN nici in top special pentru stix si time:)))

doar na.avantaj HV acum ca au intrat time & stix in razboi.....dar sincer iti spun CORLI ca la ce mutari o sa urmeze nu o sa te astepti...ca tot vorbeai de mutari..:)
 

corli

member
Scor reacție
38
Te cred, pe cuvant :) . Mai ales acum, ca i s-a luminat mintea lui Devil si are planuri mari :D
 

DeletedUser42601

off...invidie mare nu puteti sta de focul la RUN nici in top special pentru stix si time:)))

doar na.avantaj HV acum ca au intrat time & stix in razboi.....dar sincer iti spun CORLI ca la ce mutari o sa urmeze nu o sa te astepti...ca tot vorbeai de mutari..:)

Daca te gandesti sa renunti la joc sa sti ca nu ma asteptam la asa ceva
 

DeletedUser44460

Succes Time'ului in razboiul cu Styx!
Fie că cel mai bun trib să câştige!
 

DeletedUser42530

Styx e un trib pierdut pe aceasta lume
nu au fost in stare sa faca nimic in fata Fam. Nimic acum ca au granita si cu Time sunt ca si morti
numai ca nu realizeaza inca :))
 

DeletedUser42339

nu stii ca asa se intampla? prind glas doar cand mi se dau drepturi insa partea mai interesanta ar fi cum de esti la curent cu toate cele mai ales ca nu ai nici o treaba cu lumea dar mai stii....
 

DeletedUser42601

nu stii ca asa se intampla? prind glas doar cand mi se dau drepturi insa partea mai interesanta ar fi cum de esti la curent cu toate cele mai ales ca nu ai nici o treaba cu lumea dar mai stii....

Hahaha


Devil Tasmanian ian 03,2014 23:23
Ţin să anunţ că începând din aceasta seara o sa avem un nou membru in conducere, este vorba de denis.ciaus (Simona).
Ea se va ocupa de partea privind Atacurile Organizate.

Organizatu de pe data de 15.01.2014 va fi organizat de Simona.
Drept urmare am rugămintea la dvs. începând de pe data de 10.01.2014 să începeţi să îi comunicaţi Simonei (denis.ciaus) Nr. de Fuluri şi Trenulete cu care veţi participa la Organizatul Tribului.


Sper că m-am făcut înţeles.
O seara frumoasa,
Dorel.


Eu cred ca suntem colegi de trib :O si tocmai esti sefa mea ... adica cel putin asa se zice :) acuma hai gata cu povestioarele si cand ma vezi on pe extern sau joc sa nu iti vad comentarille ca ma seci , ai inteles doamna conducatoare ?


http://ro.twstats.com/ro25/index.php?page=player&mode=conquers&id=2053853&type=&pn=-1


2600 sate si toate din interne :))))) tocmai am vazut ceva nou pe jocu asta
 

DeletedUser44460

Hahaha


Devil Tasmanian ian 03,2014 23:23
Ţin să anunţ că începând din aceasta seara o sa avem un nou membru in conducere, este vorba de denis.ciaus (Simona).
Ea se va ocupa de partea privind Atacurile Organizate.

Organizatu de pe data de 15.01.2014 va fi organizat de Simona.
Drept urmare am rugămintea la dvs. începând de pe data de 10.01.2014 să începeţi să îi comunicaţi Simonei (denis.ciaus) Nr. de Fuluri şi Trenulete cu care veţi participa la Organizatul Tribului.


Sper că m-am făcut înţeles.
O seara frumoasa,
Dorel.


Eu cred ca suntem colegi de trib :O si tocmai esti sefa mea ... adica cel putin asa se zice :) acuma hai gata cu povestioarele si cand ma vezi on pe extern sau joc sa nu iti vad comentarille ca ma seci , ai inteles doamna conducatoare ?


http://ro.twstats.com/ro25/index.php?page=player&mode=conquers&id=2053853&type=&pn=-1


2600 sate si toate din interne :))))) tocmai am vazut ceva nou pe jocu asta



Bai zmeule, daca tot eşti tare pe extern, zi si noua ce nick name ai pe joc.
Asta in caz de nu îţi e frică :)) :D
 

DeletedUser42601

Asa ceva nu se poate decat dupa miezul noptii , ii +18 asa ceva ..

Iar tu in calitate de intemietor ma intrebi pe mine cine sunt ? asa bine iti cunosti oamenii ? defapt doar cand imi ceri sprijin atunci parca ma cunosti , ca si acuma ca te plangi pentru 400 atacuri si vrei sprijin
 

DeletedUser24374

marele devil tazmanian vrea sprijin ???????? =)))))))))))
 
Sus