Time-time. vs Styx-styx.

  • Autor subiect Deleted User - 1621757
  • Data de început

DeletedUser44460

Ai auzit prost "Colega" .
Cine Cătau?
Eşti cumva el de îţi dai cu părerea.?!
:)).
Catau ala care mi-a bagat 400 de fake'uri azi dimineata crezând ca ma impresioneaza, crezi ca cer sprijin pentru aşa ceva?
Sau ţie îţi place să vorbeşti? .
Daca tot obs, că eşti atât de mare si tare, prezinta-te domle să ştim şi noi cu cine avem plăcerea :D
 

DeletedUser42601

Inca putin si o sa vezi , chiar asa nerebdator esti ? Iar sprijin ai cerut doar am primit mesaj cand cereai sprijin ca cica dupa niste ture de atacuri ai cam ramas fara trupe si ai nevoie urgenta :)) plus cu sitter la cocomarla cand are atacuri , la fel si hulktim , daca nu te descurci mai poti lasa si mie din ele sa nu te obosesti prea tare
 

DeletedUser42339

off off mai "imortalule" dar ce nu mai incapi tu de mine...pai daca altceva nu am avut ce sa iau,bune si internele astea plus ca dupa cum arata statistica nu cred ca trebuie sa isi faca cineva probleme de mine...sunt si eu un bagator de seama ca si tine de altfel
 

DeletedUser42601

off off mai "imortalule" dar ce nu mai incapi tu de mine...pai daca altceva nu am avut ce sa iau,bune si internele astea plus ca dupa cum arata statistica nu cred ca trebuie sa isi faca cineva probleme de mine...sunt si eu un bagator de seama ca si tine de altfel

[06:39:44 p.m.] simona: cand mi-o dat peste ochi cu circulara
[06:39:53 p.m.] elecktra: cind a dat copy paste la circulara cu numirea ta
[06:39:55 p.m.] simona: plus ca ce e ciudat
[06:40:06 p.m.] simona: ca stie ca eu sunt sitter la hulk
[06:40:15 p.m.] elecktra: nu pot sa imi dau seama cum il prindem..
[06:40:20 p.m.] simona: deci am ** cu el
[06:40:23 p.m.] simona: prin mesaje
[06:40:31 p.m.] elecktra: asta iseamna ca a fost aici pe conferinta
[06:40:42 p.m.] elecktra: aici ai cerut siterul

Te rog frumos fara chestii de genu da ? Nu pot sa fiu prins , m-am uitat de 5x la seria Prison Break , stiu toate metodele de evadare ...
 

DeletedUser44293

Ii si platesc ca sa imi lase sitter si tot o sa fiu langa tine cand ii nevoie :)

Deci pentru membrii Styx si oricare altii sunt atacati de Timo Maas , ofer 100 pp-uri ca sa imi lasati sitter inainte cu 24 ore sa ajunga atacurile + o dedicatie muzicala :)


Deci ungure o sa fiu mereu aproape , asa prieten sa tot ai , sa iti fie mereu aproape cand ai nevoie de el :p

iti las eu cam pe saptamana viitoare:D o sa astept pp-urile:D
 

DeletedUser24374

Ai auzit prost "Colega" .
Cine Cătau?
Eşti cumva el de îţi dai cu părerea.?!
:)).
Catau ala care mi-a bagat 400 de fake'uri azi dimineata crezând ca ma impresioneaza, crezi ca cer sprijin pentru aşa ceva?
Sau ţie îţi place să vorbeşti? .
Daca tot obs, că eşti atât de mare si tare, prezinta-te domle să ştim şi noi cu cine avem plăcerea :D

ce ai printule cu mine...ce ti-am facut eu?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Daca nu reveniti la subiect, voi inchide topicul si posibil vom da si ceva sanctiuni.
Spamul este in alta parte.
Multumesc.
 

DeletedUser42601

De ce sa inchizi topicul? Baneaza-i pe cei care fac spam da lasa topicul deschis.

Parte 1:
Triburi: Styx., Styx
Parte 2:
Triburi: Time., Time

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 10,555
Tabăra 2: 17,603
Diferență: 7,048

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 80
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 52,599,838
Tabăra 2: 104,832,273
Diferență: 52,232,435

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 605,874
Tabăra 2: 749,927
Diferență: 144,053

chart




Are dreptate Timo Maas , sa fie banati cei care fac SPAM si nu sunt on-topic


[09:04:08 p.m.] xAnDeRRR: hai noroc
[09:04:28 p.m.] Devil Tasmanian: bre ce stiti
[09:04:31 p.m.] Devil Tasmanian: sa incheiat
[09:04:36 p.m.] Devil Tasmanian: razboiu styx . time?
[09:04:38 p.m.] Devil Tasmanian: (think)
[09:04:57 p.m.] xAnDeRRR: apropo, dar pacea cu time mai dureaza mult?
[09:05:06 p.m.] Devil Tasmanian: da.
[09:05:13 p.m.] xAnDeRRR: sper :))
[09:05:30 p.m.] Devil Tasmanian: e bătuta in cuie. va dura
[09:05:47 p.m.] xAnDeRRR: (whew)


Iar pentru cei din RUN! sa stiti ca inca nu sa terminat razboiul , sa nu va mai panicati atat , asta inseamna ca inca aveti o sansa contra HV
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44036

--emy-- a spus:
un prilej bun pentru a arata ce poate run contra h.v pe cont propriu si tinand de alte aspecte care vor iesi pe viitor la suprafata.

Cam ce poate, emy?:))
 

DeletedUser41812

Nimic notabil, in orice caz, pe moment, decat sa va tina in frau. Dupa s-o vedea.
 

DeletedUser42601

Interesant daca in Time se joaca triburile iar aici in grupusoare ... Deci ei sunt cu triburile.ro si noi cu grupusoarele.ro , dar cand ne unim grupusoarele o sa jucam si noi triburile.ro

Multumesc pentru aceasta observatie care este si un sfat in acelasi timp , promit sa ma ocup de treaba asta
 

DeletedUser24374

Ai auzit prost "Colega" .
Cine Cătau?
Eşti cumva el de îţi dai cu părerea.?!
:)).
Catau ala care mi-a bagat 400 de fake'uri azi dimineata crezând ca ma impresioneaza, crezi ca cer sprijin pentru aşa ceva?
Sau ţie îţi place să vorbeşti? .
Daca tot obs, că eşti atât de mare si tare, prezinta-te domle să ştim şi noi cu cine avem plăcerea :D

vrei sa iti pun si rapoartele la cele 400 de fake?...sau ramane intre noi?
 

DeletedUser41812

La facut zarva pe aici pe extern vad ca te pricepi. Sunt curios sa vad pe harta ce stii sa faci :D
 
Sus