Propuneri.... concursuri

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser42383

Concurs

As propune un concur de poezi despre triburile
Cine castiga sa primeasca 30 zile cont premium gratis
ce-l care se situeaza pe locul 2 14 zile cp gratis, iar cel de pe locul 3 7 zile cp gratis
 

DeletedUser

Cand trb sa postam poeziile?nu avem reguli ca la precedentele concursuri?
 

DeletedUser44890

Propun daca se poate face un update in asa fel incat jucatorii sa se poata duela intre ei prin fotbal.Adica mai pe inteles,daca ai un vecin langa tine pe un continent,sau pe oricare continent sa se poata duela prin meciuri.Fiecare jucator ar trebui sa aiba o echipa cu jucatori, jucatorii sa aiba nume din evul mediu,sa poata cumpara sau vinde jucatori si la fiecare duel jucatorii trebuie sa mizeze cate pp vor ei,in asa fel, cel care castiga,va primi si pp .
 

DeletedUser

2zgb11l.jpg
 

DeletedUser44200

As propune un concur de poezi despre triburile
Cine castiga sa primeasca 30 zile cont premium gratis
ce-l care se situeaza pe locul 2 14 zile cp gratis, iar cel de pe locul 3 7 zile cp gratis

Raka, daca nu faci concursul asta o sa plang. Punct.

Am zis!
 

DeletedUser35829

Propun daca se poate face un update in asa fel incat jucatorii sa se poata duela intre ei prin fotbal.Adica mai pe inteles,daca ai un vecin langa tine pe un continent,sau pe oricare continent sa se poata duela prin meciuri.Fiecare jucator ar trebui sa aiba o echipa cu jucatori, jucatorii sa aiba nume din evul mediu,sa poata cumpara sau vinde jucatori si la fiecare duel jucatorii trebuie sa mizeze cate pp vor ei,in asa fel, cel care castiga,va primi si pp .

pustiu`, aici este triburile.ro nu footbal manager de pe facebook ! Iesi acasa!
 
Scor reacție
209
Recomandati un Prieten

In calitate de client bet365, puteti beneficia de oferta noastra Recomandati un Prieten, care va recompenseaza pentru ca vorbiti cu prietenii dumneavoastra despre bet365.

Recomandarea prietenilor este foarte simpla, trebuie doar sa completati formularul de recomandare si noi ii vom trimite prietenului dumneavoastra un email introductiv. Vizualizare email.

Veti primi un bonus de 50 RON* pentru fiecare prieten recomandat, pentru a plasa Pariuri Sportive. Mai mult, vom oferi 50 RON si prietenului dumneavoastra. Cu cat recomandati mai multi prieteni, cu atat castigati mai mult!

*Sau echivalent in valuta

Are careva cont pe bet365 sa ne alegem cu un bonus? :D
 

DeletedUser

bine ar fi sa fie atat de simplu :)

Cand prietenul dumneavoastra isi deschide un cont (utilizand aceeasi adresa de email cand se inscrie), efectueaza primul depozit si indeplineste cerintele de calificare, atat dumneavoastra, cat si prietenul dumneavoastra veti putea solicita un bonus de 50 RON.
 
Scor reacție
209
Da, am citit aseara detaliile.

Sunt cel mai mare parior :)).

Daredevil MephistO a spus:
Am depus 80 ron pe bet365. Era minutul 60, un meci din Campionatul chilian de fotbal. Colo Colo - Audax Italiano 0-1. Asa ca am pus 40 ron pe cei care conduceau.

Audax Italiano @ 1.95
40,00 RON Simplu castig 75 ron.

Cand au egalat ceilalti le-a crescut cota asa ca iar am pus pe cei care fusesera in avantaj.

Audax Italiano cota 7.00
10,00 RON Simplu castig 70 ron

si iar

Audax Italiano cota 10.00
5,00 RON Simplu castig 50 ron

Era 1-1, minutul 89 si nevrand sa raman cu buza umflata, am pus pe cei care fusesera condusi la inceput.

Colo Colo cota 5.00
20,00 RON Simplu

Si au marcat fraierii. Si ce gol frumos!

Acum in loc de 160 RON (80 ron cat am depus plus bonusul de 100%) am 185 RON si pot sa retrag 105. Cam astea sunt meciurile de fotbal. O echipa domina clar prima repriza, au 1-0 si in a doua sunt egalati si batuti.

Apoi am continuat cu live-uri din tenis. Pe un meci am pus 70 ron si mi-a iesit. Pe altul 100 si n-a iesit :)).

Acum am pus iar 100 ron pe Milan ca doar ce am ajuns acasa si am ratat Napoli - Sampdoria. Poate castiga.
 

DeletedUser

am citit despre meciul asta aseara un articol , pe scor corect 2-1 era cota undeva la 20 parca . se zicea ca a fost aranjat :p ciudat ca astia de la pro sport baga un articol 'meci aranjat' si intr-o ora articolul dispare :) poate nu vor sa deranjeze pe cineva :D:D:D
 

DeletedUser6558

ruleta, slot machine, zaruri, baccara, barbut, zaruri. a, da, am o idee.
un sat pe harta, o extragere aleatoare a doua numere , care vor fi coordonatele altui sat de pe harta, si deci apoi o extragere a altor 2 numere, sau poate 6, cite unul pt fiecare tip de armata (cai, arcasi calare, nobili, berbeci). numerele astea vor reprezenta procente. apoi se aplica procentele astea la nr de trupe stationate in fiecare sat. apoi se trimit sa se bata, la o ora aleatoare, intr-o directie aleatoare( adica nu se stie daca ataca primul sat sau al doilea. oare e clar? rezultatul... rezultatul se premiaza cu atitea resurse, cai, premium, ... citi supravietuitori exista. cu un bonus de 1500% pt nobili. si o medalie pentru paladin, daca traieste, si si daca nu. sper ca am fost destul de explicit... ati prins ideea?

participanti alesi random, ca sa fie si mai ... random. daca cine e ales sa participe nu vrea, trebe sa plateasca , nu mult, sa zicem o moneda de arama. un nobil, de ex... sau ceva resurse. cine vrea sa participe, sa plateasca aceeasi suma...

si, ca sa fie si mai ok, sa se poata da si premii negative. de ex daca toti atacantii mor, sa fie premiati in minus. sau gasiti voi conditii aplicabile.

va place ideea?
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
[video=youtube;13XPEAp_jHk]http://www.youtube.com/watch?v=13XPEAp_jHk[/video]

La 3:06 e golul de 2-1. Daca era facatura, se marca mult mai usor. Probabil au vazut si astia de pe pro sport macar rezumatul si si-au sters prostia de articol.

Raka, mai pariem anul asta? Se pare ca sunt in forma si as vrea sa te las fara pp-uri :D.
 
Scor reacție
209
Brest - PSG minutul 88, scor 1-5

Am pus 100 ron ca nu se mai marcheaza, in minutul 89 Jonathan Ayite duce scorul la 2-5 :)).

Ii recuperez tot in seara asta, da-i naibii de bani dar cat ghinion sa am la pariurile astea? :eek:

In Brazilia la under 19 un meci tine 97 de minute :)).
 
Sus