Nimic vs Styx

  • Autor subiect DeletedUser44952
  • Data de început

DeletedUser45033

dinastya ian 04,2014 18:15
am actionat deja, cu un tichet la admini.
sper sa fii inchis si penalizat, am mai multe chestii scrise catre admini.
poti continua discutia, nu te blochez la mesaje, ca sa mai scoti ceva vorbe aiurea.


astia au ceva cu dark :D una doua ii fac tichete :D vezi nu degeaba a zis 266cc ca pune tot tribu sa iti faca tichet :D


Daca am generaliza (asa cum fac unii care pun rapoartele unor jucatori la profil, dar se refera la toata echipa/familia) ar trebuii sa punem si noi aceasta monstra de inteligenta si sa generalizam asupra intregului trib, dar noi nu suntem asa. Noi stim ca in styx sunt jucatori buni si ii apreciem, pacat ca sunt condusi de un comunist (asa se autointituleaza) avand in vedere ranile inca neinchise lasate de comunisti asupra poporului roman ar trebui interzise aceste denumiri la fel cum sunt interzise cele naziste/fasciste... pe mine personal ma afecteaza , dar cred ca si pe multi alti, ar trebui sa ne doara sa vedem o asemenea titulatura purtata cu mandrie chiar. Probabil ca o sa ironizati mesajul (sigur daca nu va fi sters)
 

DeletedUser41901

Tocmai pentru ca suntem Noobi nu prea avem timp sa scriem pe extern , acum invatam sa jucam :D

La multi Ani pt Nea Ion si Tanti Ioana :)
 

DeletedUser41812

Parte 1:
Triburi: Time, Time.
Parte 2:
Triburi: Styx, Styx.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 214
Tabăra 2: 90
Diferență: 124

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 5
Diferență: 110

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,535,822
Tabăra 2: 638,560
Diferență: 897,262

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,189,233
Tabăra 2: 45,576
Diferență: 1,143,657

chart



Se pare ca Maiestatea Sa gromka (scuze pentru minuscula) a alunecat putin de pe tron. A se urmari si demolarile pe el :D
 

DeletedUser45033

Sincere felicitari pt time. Un organizat in adevaratul sens al cuvantului. Ar trebui si styx sa dea o lectie de organizat.... DELETE organizat
 

DeletedUser

cred ca razboiul s-a cam terminat.. conducatorii s-au refugiat in hv se pare:)))
 

DeletedUser40664

Au trecut 9 zile de cand s-au racit relatiile si Time a declarat razboi Styx-ului. Personal, ma gandeam ca styx vor arata mai mult pe harta, macar sa reziste o luna si pe urma sa se hotareasca ce vor face, dar sa abandoneze barca atat de repede...este un nou trend, toata lumea cu Bianca, toata lumea in H.v:) In fine. Felicitari tuturor pentru efortul depus astazi!
 

DeletedUser45033

Acest topic se poate inchide. styx a pierdut razboiul cu NIMIC , styx a pierdut razboiul cu TIME , styx a pierdut si ultima farama de demnitate si a ales sa devina supusi H.V (juniori/copii de mingi/scutu/ sau cum vreti sa va mai numiti)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42601

a ales sa devina supusi H.V (juniori/copii de mingi/scutu/ sau cum vreti sa va mai numiti)

Styx a ales sa joace alaturi de H.V nu sa devina supusi , juniori , etc

Aici toti care au venit au fost primiti cum trebuie pentru ca daca ii sa cautam explicatii de genu atunci se poate zice si de RUN! care au luat o gramada de triburi pana au crescut asa mari , D9 , Bullet , etc si nu le scoate nimeni ochii ...


Acuma ca am recrutat si noi gata sariti in sus de parca la voi nu au fost facute recrutari .. Iar cand membrii dintr-un trib aflat pe + in statistici si 20 mil avans fata de H.V alege sa iasa de acolo sa joace aici inseamna ca in tribul din care au iesit a fost o problema , mai bine punetiva intrebarea "de ce cand erau peste HV au ales sa iasa din RUN! si sa intre in HV?" cred ca raspunsul acestei intrebari rezolva si problema celor care la fiecare comentariu baga asta cu recrutarile pe gat , poate , poate iese ceva...


Prefer sa joc dupa aceasta zicala ...

În război cea mai bună politică este să cucereşti statul intact; distrugerea lui reprezintă ultima soluţie.
 

DeletedUser44079

Este foarte adevarat ce spui si totodata foarte buna asemanarea.
 

DeletedUser41812

Styx a ales sa joace alaturi de H.V nu sa devina supusi , juniori , etc

Aici toti care au venit au fost primiti cum trebuie pentru ca daca ii sa cautam explicatii de genu atunci se poate zice si de RUN! care au luat o gramada de triburi pana au crescut asa mari , D9 , Bullet , etc si nu le scoate nimeni ochii ...


Acuma ca am recrutat si noi gata sariti in sus de parca la voi nu au fost facute recrutari .. Iar cand membrii dintr-un trib aflat pe + in statistici si 20 mil avans fata de H.V alege sa iasa de acolo sa joace aici inseamna ca in tribul din care au iesit a fost o problema , mai bine punetiva intrebarea "de ce cand erau peste HV au ales sa iasa din RUN! si sa intre in HV?" cred ca raspunsul acestei intrebari rezolva si problema celor care la fiecare comentariu baga asta cu recrutarile pe gat , poate , poate iese ceva...


Prefer sa joc dupa aceasta zicala ...

În război cea mai bună politică este să cucereşti statul intact; distrugerea lui reprezintă ultima soluţie.

O minte atat de ilustra ar trebui sa fie la guvernarea tarii, nicidecum pe triburi :D
 

DeletedUser38518

mai traieste boschetu asta ma? nu l-am mai vazut on pe skype...
 

DeletedUser45033

Styx a ales sa joace alaturi de H.V nu sa devina supusi , juniori , etc

Aici toti care au venit au fost primiti cum trebuie pentru ca daca ii sa cautam explicatii de genu atunci se poate zice si de RUN! care au luat o gramada de triburi pana au crescut asa mari , D9 , Bullet , etc si nu le scoate nimeni ochii ...


Acuma ca am recrutat si noi gata sariti in sus de parca la voi nu au fost facute recrutari .. Iar cand membrii dintr-un trib aflat pe + in statistici si 20 mil avans fata de H.V alege sa iasa de acolo sa joace aici inseamna ca in tribul din care au iesit a fost o problema , mai bine punetiva intrebarea "de ce cand erau peste HV au ales sa iasa din RUN! si sa intre in HV?" cred ca raspunsul acestei intrebari rezolva si problema celor care la fiecare comentariu baga asta cu recrutarile pe gat , poate , poate iese ceva...


Prefer sa joc dupa aceasta zicala ...

În război cea mai bună politică este să cucereşti statul intact; distrugerea lui reprezintă ultima soluţie.


Nu mai inteles, eu felicit H.V si eu in locul lor as fi procedat la fel, eu ma legam de cei care schimba tabara...cum ziceai si tu sa intamplat ceva acolo o cearta cu conducerea , au ales o tabara gresita, odata ce te lasi recrutat de un trib cu care esti in razboi inseamna ca recunosti superioritatea acelui trib..sau in cazu styx ne recunoaste noua si time superioritatea.

eu in locul lui gromka ..dupa ce m-am dat titanul acestei lumi..mi-ar fi rusine sa devin junior
 

DeletedUser42601

Eu am spus si repet , TIME pana acum ii singurul trib care a demonstrat prin organizatele lor ce inseamna sa joci in echipa (asta inseamna si sa ai o echipa solida , cu oameni pe care sa te poti baza oricand la orice ora .. doar atacurile alea ce trebuiesc sincronizate asa se trimit zi si noapte deci te bazezi la orice ora pe ei ..) De recrutat o sa recruteze si TIME doar se stie prea bine ca dark a ramas in Nimic doar asa sa castige si tribul ala de partea lor asa cum sa si intamplat dupa ce TOM a intrat in NIMIC , a fost un plan facut cu cap si pentru viitor ...

Iar de cei care au plecat din RUN! in H.V nu ii vorba sa recunoasca superioritatea atata timp cat ei erau peste noi ... acolo sunt alte chestii care nu are rost sa le dezbatem aici si nici in alta parte , deja faptul ii consumat , singurul care trebuie sa isi asume vina pentru ce sa intamplat ii Rozatoarea Neagra ..

Iar cu gromka si cei din styx nu stiu ce sa zic , daca au ales sa joce sub emblema H.V nu stiu daca ii o rusine ... cel putin mie nu imi este rusine ca joc in acest trib chiar daca nu ma inteleg bine cu cei din conducere si fac cum doresc eu ...

Jocul asta ii un joc in care investesti timp , bani , zile + nopti pierdute , etc asa ca nu toti vor sa stearga conturile sau sa renunte in cazul in care tabara lor nu mai functioneaza ... Este posibilitatea sa intri in alt grup unde poate reusesti sa te redresezi si sa castigi sau poti sa pierzi dar macar intrat in acel grup iti faci prieteni noi si pe o alta lume intrati de la inceput impreuna ...


Deci ca pierdem sau nu , asta ramane de vazut ...
 
Sus