TDN vs R.S + R.s b

  • Autor subiect DeletedUser43170
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39940

eu nu sunt parteneru nimanui,va las sa cantati...eu doar dansez.

sa iti explic de ce sunt asa surprins?ptr ca dupa l32 va consideram totusi baieti destepti,insa declarandu-ne razboi eu zic ca v-ati cam dat foc la valiza,stii foarte bine cu cine te-ai pus.
sunt surprins te stiam mai fricos,sa te pui cu un asemenea "balaur" fara sa nu ai tu vre-un mishmac pregatit,asta chiar ma surprinde:))
sa iti satisfac curiozitatea:Nu doream sa fiu diplomatul vostru,si habar n-am ce legatura are faptul ca m-a surprins declaratia cu a fi diplomatu vostru.

si daca tot suntem noi doi,iti zic sincer ca nu ma intereseaza ce diplomatie aveti sau ce ve-ti face,eu am intrat aici sa joc nu sa ma interesez de orice triburi care se vor a fi importante:)

eu jocul il vad bine,nu am nevoie de ochelari momentan:)
 

DeletedUser42954

eu nu sunt parteneru nimanui,va las sa cantati...eu doar dansez.

sa iti explic de ce sunt asa surprins?ptr ca dupa l32 va consideram totusi baieti destepti,insa declarandu-ne razboi eu zic ca v-ati cam dat foc la valiza,stii foarte bine cu cine te-ai pus.
sunt surprins te stiam mai fricos,sa te pui cu un asemenea "balaur" fara sa nu ai tu vre-un mishmac pregatit,asta chiar ma surprinde:))
sa iti satisfac curiozitatea:Nu doream sa fiu diplomatul vostru,si habar n-am ce legatura are faptul ca m-a surprins declaratia cu a fi diplomatu vostru.

si daca tot suntem noi doi,iti zic sincer ca nu ma intereseaza ce diplomatie aveti sau ce ve-ti face,eu am intrat aici sa joc nu sa ma interesez de orice triburi care se vor a fi importante:)

eu jocul il vad bine,nu am nevoie de ochelari momentan:)
?! nu inteleg de ce amintesti 32,daca vrei sa vorbesti de lumea aia mergi si posteaza acolo. cred ca e clar ce sa intamplat acolo,tot tribul tau a fost innobilat,chiar nu are nici o relevanta asta pentru 37
Cu cine ne-am pus sa inteleg eu mai bine?!Fara sa vrea R.S-e un trib important cu toate ca nu tine la asta,unde te vezi asa periculos?!
sa te pui cu un asemenea "balaur"-unde e balaurul?!!!!!!!!!!,hai sa fim seriosi,daca un coleg nu ne ruga sa va declaram razboi,nici nu te bagam in seama "domnule balaur":))-asa cum te intitulezi.
sa nu ai tu vre-un mishmac pregatit-sa inteleg ca iti pregatesti o scuza in cazul in care vei pierde razboiul?
 

DeletedUser11867

pentru mine RS era un trib de luat in seama din prisma membrilor TSL...dar daca ei sunt nemultumiti de trib e clar....urmatoare litera din alfabet e D, sa stiti daca vreti sa mai faceti o academie...
 

DeletedUser

Nu s-au lasat toti.
Oricum,diferenta dintre TSL si alte triburi era facuta de nucleul dur al celor din TSL si jocul de echipa.
R.S are materia prima necesara formarii unui trib bun si de echipa,depinde doar de conducerea R.S insa daca vor reusi sa integreze noii membri, si sa nu mai existe echipa TSL si tribul R.S,ci sa existe echipa R.S.

Momentan,lucrurile sunt ok,insa recrutarile in masa facute nu au fost de un bun augur pentru nimeni,insa putem trece peste,tura asta.
 

DeletedUser22959

Fiind un sith pot sa va zic ca inca nu ne-am lasat toti, iar daca diplomatiile vor ramane asa si nu se vor mai face noi academii si nu vad albastru in juru meu si a colegilor mei sith si vecinilor va promit ca ma veti avea alaturi.
Razboiul nici eu nu stiu de ce a fost declarat, dar na oricum ne intersectam pana la urma , un rosu e mai frumos decat un maro, deci nu ar treb sa conteze zic eu .
Cu astea zise si imi cer scuze daca m-am repetat sau am greseli de scriere (Sunt cam ocupat) fie ca sfortza sa fie cu noi.
 

DeletedUser44025

Ai fii surprins cati baieti din colegii mei au mai multa materie cenusie decat media celor care nu au nevoie de ochelari ca sa vada jocul.
 

DeletedUser

Ai fii surprins cati baieti din colegii mei au mai multa materie cenusie decat media celor care nu au nevoie de ochelari ca sa vada jocul.

Lucky esti slab rau ma, uite aici academii adevarate pe 38 :).

Familia Circarilor:
CIRC
CIRC-A
CIRC-B
CIRC-C
CIRC-D
CIRC-E

Nu ne grabim prin fuziuni complicate sa ajungem sus ci avem suficienta inteligenta si rabdare sa ne construim zone puternice interconectate intre ele si sustinute de jucatori de top impreuna cu cei mai vrednici aliati.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c
Parte 2:
Triburi: TDN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 576
Tabăra 2: 103
Diferență: 473

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,501,825
Tabăra 2: 336,190
Diferență: 1,165,635

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 11,350
Diferență: 11,350

chart



Halal razboi si asta :D
 

DeletedUser39940

alea 2 sate ce vi s-au luat,s-au luat de jucatori mici.
jucatori astia mari abia acum o sa incepem sa venim spre voi.
Voi din cate inteleg incepeti sa mergeti spre margine,unde e razboi-ul ce vi l-ati dorit? sunt dezamagit...
 

DeletedUser39940

cu o conducere ca a voastra,si cu jucatori care se cred zmei,(ma scuzati nu voi da nume) a-si fi parasit tribul ala si jucam de unul singur tot mai bine era:))
 

DeletedUser43170

O academie ?
Eu cred ca eu deja peste limita permisa de legea bunei sperante . Pentru cei care nu cunosc aceasta lege o sa leo citez :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus