Razboi Leg vs HoS

DeletedUser

bre, yarba ... sterge postarea cu hancile ca ti-e prieten.. ok, gt e mai slab ca sr... asa si? nu e concurenta intre ei :) primus e cam penal ca jucator dar mno e destept foc :))) cel putin la capitolul gramatica se descurca peste nivel de abecedar
 

DeletedUser

[10:50:40 AM] urssmircea: doamne prosti sunt unii
[10:50:51 AM] urssmircea: acuma sa vad ce iese la tratativele cu un cont
[10:50:55 AM] urssmircea: sa cumparam si cont
[10:51:01 AM] urssmircea: asta vrea 2500 pp
[10:51:02 AM] urssmircea: :D
[10:51:08 AM] urssmircea: ca poate la 1500 lasa
[10:51:11 AM] urssmircea: dal dreq
[10:51:55 AM] ..Hold On..(Hancila): :))))))))))))))))))))))))
[11:08:29 AM] ..Hold On..(Hancila): ma cum sa te rogi de fiecare
[11:08:32 AM] ..Hold On..(Hancila): player sa vina in leg..
[11:08:36 AM] ..Hold On..(Hancila): e jenant deja :)))
[11:11:00 AM] urssmircea: io ?
[11:14:40 AM] ..Hold On..(Hancila): nu tu
[11:14:43 AM] ..Hold On..(Hancila): conducatori leg
[11:14:44 AM] ..Hold On..(Hancila): /..
[11:22:47 AM] urssmircea: pai zile lor
[11:22:49 AM] urssmircea: asta
[11:22:50 AM] urssmircea: :D
[11:36:42 AM] urssmircea: am luat contu
[11:36:43 AM] urssmircea: hahahaha
[11:36:47 AM] urssmircea: hai sa vedem
[11:36:53 AM] urssmircea: ce ii prin GT
[11:36:54 AM] urssmircea: :)
[11:37:19 AM] urssmircea: ma pt hold on cat vrei ?
[11:37:21 AM] urssmircea: 5000 pp ?
[11:38:38 AM] ..Hold On..(Hancila): da
[11:38:41 AM] ..Hold On..(Hancila): :))


uitati exemplu de mare erou, am sa fac si un tiket, sa mai vada si admini comertu de conturi de pe 30 ;)
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ca vrei tu analizezi abecedarul e alta poveste..dar nu se face gramatica in clasa 1,domnule .E clar ca nu l-ai citit:eek:
 

quz0r

member
Scor reacție
144
2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă.


1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser

draga quzor

stiu ca moderatorii au dreptul asta de a face ordine, insa eu sunt de acord cu ce au scris colegii din leg asa cum si ei sunt de acord cu ce a postat subsemnatul. daca i-am jignit le cer scuze insa nu cred ca ne-am certat sau ofensat incat sa fie nevoie sa ni se stearga postarile. am discutat putin la misto,iar tot ce am scris a fost argumentat conform uzantelor argumentative caracteristice unui text cu nuanta de pamflet. a avut legatura cu jocul intrucat se discuta despre recrutarile facute de leg din gt.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Nu ştiu de unde ai tras tu concluzia că nimeni nu s-a simţit jignit de postările precedente. Au fost făcute rapoarte, dar nu cred că asta contează.
Important pentru noi toţi este ca regulamentul forumului să fie respectat, iar în măsura bunului simţ, să nu întrecem măsura prin declaraţii.
 

DeletedUser

:)) bun, nu am stiut..mno sunt obisnuit pentru anduranta. sa fim sanatosi. hai bre leg, sus paharu si sa bag nobilii la mili :D
 

DeletedUser

hmmm, razboi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quzor, o intrebare :) pot sa particip la concursul de valentin cu dispensa dat fiind ca nu am o luna vechime?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
1. Dublu post, atenţie că se sancţionează.:D
2. Regulile pentru participare au fost expuse la cerinţele concursului.

Vor mai fi concursuri de genul ăsta, am observat că utilizatorii sunt interesaţi. :)
 

DeletedUser42505

esti din gt daca ataci cu 50 de ferme de aparare
Esti din gt daca esti inactiv
Esti din gt daca nu ai biserici
Esti din leg ca se vede asta ca esti destept :p primus ai ridicat ferma fieraria cl principala??? Ca indata iar vin!!!

Nimic nu starneste mai mult curiozitatea oamenilor,decat treburile care nu-i privesc.
 

DeletedUser

yarba, ce faci bre ?:)) zice hancila ca nu mai cresti in puncte

salutare, razboinici!
 
Sus