R.s. vs .P, .A, TBK, ORD, si care o mai fi :P

  • Autor subiect DeletedUser22959
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36072

:))
hai sa punem toate razboiele care le avem cu triburile din top20 :D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: .A, .P, TBK, ORD

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 106
Tabăra 2: 43
Diferență: 63

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 447,981
Tabăra 2: 181,440
Diferență: 266,541

chart



Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: .A, .P, TBK, ORD

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 1
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,844
Tabăra 2: 3,166
Diferență: 24,678

chart
 

DeletedUser22959

cramp :)) noi punem dar voi in afar de noi mai aveti vre-unul ? :))
 

DeletedUser36072

Sper sa te ti de cuvant :D

Cat despre faina nu am parasit tribul timp de o luna si 9 zile de cand sunt in el care tot in el am si luat trofeul de 30 de zile! Asa ca nu mai vorbi ce nu trebuie ca sunt oameni care chiar cred povestile unor AMATORI :D

Ai avut un succes si doar pe ala o sa il ai ;)
ps. esti mai mare ca ce? ca ai crescut din interne sau cum? :))) hai sa ne laudam ca sutem top5 din interne :D

[video=youtube;bsJuBojiNOU]http://www.youtube.com/watch?v=bsJuBojiNOU[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cramp :)) noi punem dar voi in afar de noi mai aveti vre-unul ? :))

Prietenas, sti care este diferenta intre noi si voi, noi am avut razboaie cu toata harta pe care le`am incheiat, cat despre voi si acum va chinuiti cu tribulete pe care le subestimati in continuare cu toate ca ele va fac fata la cat de ironici sunteti voi, ironici pentru 2-3 fapte care le`ati facut si voi de cand este lumea asta deschisa, se pare ca la cat esti de ironic atat de nub esti, incearca sa sa nu mai pleci in vacanta ca inca este frig afara :)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Prietenas, sti care este diferenta intre noi si voi, noi am avut razboaie cu toata harta pe care le`am incheiat, cat despre voi si acum va chinuiti cu tribulete pe care le subestimati in continuare cu toate ca ele va fac fata la cat de ironici sunteti voi, ironici pentru 2-3 fapte care le`ati facut si voi de cand este lumea asta deschisa, se pare ca la cat esti de ironic atat de nub esti, incearca sa sa nu mai pleci in vacanta ca inca este frig afara :)

Salutare vecine, am vazut ca ti-ai luat 2 casute de vacanta in vecinatatea mea. Cat ai platit pt. ele ? ^^

Nemo a plecat in vacanta, de mana cu cramp asa ca raman eu sa-ti tin companie.

E adevarat...ne batem cu tribulete mici spre margine...dar asta se va termina destul de repede, iar daca voi nici pana acuma nu ati reusit sa ne faceti nimic...ce credeti ca o sa reusiti dupa ce terminam cu marginea si incepem sa ne axam pe voi ?
 

DeletedUser

cam mult dureaza..... deci sa inteleg ca nu atacati toti acum , daca aia din margine se bat cu tribuletele alea, ce ne`ar putea face noua? :)
 

DeletedUser

Salutare vecine, am vazut ca ti-ai luat 2 casute de vacanta in vecinatatea mea. Cat ai platit pt. ele ? ^^

Nemo a plecat in vacanta, de mana cu cramp asa ca raman eu sa-ti tin companie.

E adevarat...ne batem cu tribulete mici spre margine...dar asta se va termina destul de repede, iar daca voi nici pana acuma nu ati reusit sa ne faceti nimic...ce credeti ca o sa reusiti dupa ce terminam cu marginea si incepem sa ne axam pe voi ?

si credeti ca asa o sa terminati voi oare cate atacuri organizate am avut noi pe voi si cate ati avut voi pe noi suntem mici dar va indoim si nu uita proverbul asta

BUTURUGA MICA RASTOARNA CARU MARE

[video=youtube;eJTlH521E6w]https://www.youtube.com/watch?v=eJTlH521E6w[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

nu imi pasa cum gandesti sau ce mentalitate ai dar pt mine esti un noob
Asa e:)),cred ca ai o experienta deosebita in a creste sate sa iti dai cu parerea ce se intampla pe harta maestre.O rugaminte,incercati totusi sa ridicati si cazarmele pe 25 si grajdurile pe 20
 

DeletedUser42954

Rog moderatorul sa inchida si acest topic,deoarece a mai ramas un trib cu 21 de sate si o medie de 3500 de puncte pe jucator.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus