Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Am rugamintea sa reveniti la subiectul acestui topic si sa incetati cu jignirile si atacurile la persoana (am facut mai sus curatenia necesara).
 

DeletedUser

Domnul Trandafir astăzi la ora 03:50
Vad ca tribul Faina incepe sa pice...incet dar sigur...si asta datorita modului pervers de joc al unui anume "conducator" din Fainuta ( sunt sigur ca stiti deja la cine ma refer, precum si la ce ma refer ).

Scurt si la subiect: care vrea sa castige lumea alaturi de R.S si S.H sa imi dea mesaj. Celorlalti va urez succes in continuare in a fi manipulati de proprii "conducatori" care vi se dau drept prieteni dar v-ar vinde pe 1 pixel in plus pe harta.

Va rog din tot sufletul meu mic si pacatos, doresc sa fac si io parte din tribuletul RS (Ratoii Supremi) promit ca am sa fiu cuminte si a sa cedez sate conducatorilor din trib, doar va rog din sufletelul meu mic si pacatos sa ma acceptati si pe mine alaturi de voi :(

Deja nu mai stiti sa jucati nenica, va coborati la un nivel mult prea josnic incat sa va numiti jucatori de triburi, voi sunteti mascota team triburi :D
 

DeletedUser

vreau si euuuuuuuuuuu :(
is mai bun ca vio,n-am "sufletu pacatos" vrea vreau vreau:))
sa-mi bag nobilu satele voastre de...pacatosi ce sunteti:)

Parte 1:
Triburi: Faina, Faina.
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,127
Tabăra 2: 3,853
Diferență: 1,726

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 51
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,397,635
Tabăra 2: 12,050,370
Diferență: 1,652,735

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 299,273
Tabăra 2: 344,529
Diferență: 45,256

chart


r.s cred ca e ptr prima data cand sunt pe + de cand a inceput razboiul,si cu 3 sate ...deja isi imagineaza ca "vor castiga lumea" e un pic cam trist,uita putin ca faina inca e pe harta ca rip-ul e pe harta,ca sa nu mai zic ca si sh-ul sunt prezenti si inca bine de tot.
ii mai pun si pe takezo? hai sa ii punem si pe ei ca numa lukeskaiuacar cred ca,daca isi pune ambitie scoate tot r.s-ul:))
uff si cineva ma acuza ca sunt visator zilele astea...

o treaba ma amuza pe mine,ca mesagerul tipa pe aci ca dupa ce ajung la 10000 de sate se lasa si acum trandafirik asta vine si ne spune ca vrea sa castige lumea...e o mica incurcatura sau mi se pare?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36072

Cum ma cum sa dea tot k43, k44, si cativa din k45 si k55 defapt tot tribu, si doar 2 sate luate :)))), de rasul lumii. Sau da bagi 4 nobili in full :)) 2 merge dar 4 nobili? :))))

Doar faina poate face asa ceva :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

Va rog din tot sufletul meu mic si pacatos, doresc sa fac si io parte din tribuletul RS (Ratoii Supremi) promit ca am sa fiu cuminte si a sa cedez sate conducatorilor din trib, doar va rog din sufletelul meu mic si pacatos sa ma acceptati si pe mine alaturi de voi :(

Deja nu mai stiti sa jucati nenica, va coborati la un nivel mult prea josnic incat sa va numiti jucatori de triburi, voi sunteti mascota team triburi :D

toto moka o sa vezi cand o sa dispara si faina de pe lumea asta ca mascotele sunteti voi, dar atunci o sa fuzionati in rip probabil
:)))
AA toto kk, inca ceva, mi-am amintit de unde te cunosc : de pe 7
tu nu ar treb sa ** de mascote...mai ales la adresa unor oameni ;) ok ?

Cramp satele au fost recuperate...nu am ajuns sa pierdem sate inca :)
si la sf o sa vezi ca azi o sa piarda ei mai multe sate decat noi :)))
cu mult mai multe...cate-va sute
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Eu vad lucrurile in felul urmator: R.S cu tot cu multele noastre academii VS TDN ( nu mai e ) + Faina + Faina. + Aspirina + Paracetamol ( nu mai e ) + TBK + ORD ( astea pe moral mic rau pt. ca deh... ) + 3x RIP ....si suntem pe plus ...si daca eram pe minus cu cateva zeci de sate...tot ar fi fost bine pt. mine avand in vedere situatia.

Comentariile sunt de prisos cand voi nu sunteti in stare sa luati sate de la noi si/sau sa le pastrati, cand pierdeti jucatori in fiecare zi si cand tribul vostru este intr-un clar declin, din nou ( ca sa nu mai vorbim ca va trebui sa va desfiintati academia - Faina. - avand in vedere ca e degeaba si ca va trebui sa fuzionati iar, de data asta cu RIP-ul ) ....si toata astea ca sa ne tineti piept nou...jenibil.
 

DeletedUser22959

incepeti sa pierdeti iar jucatori.... ?:))) se adevereste ca voi la organizat mai mult pierdeti decat castigati ?

Ce va spune asta urmand legile logicii ?... SA numai faceti organizate ? muhahaha :))
 

DeletedUser

Voi sunteti ce mai cei din cate am vazut pe triburi, nu mai zic nimic ca observ ca doar pe mine ma trimite in vacanta domnisoara.... sa fiti sanatosi dar nu imi imaginez cum puteti vorbi de alti cand voi va auto descrieti :)

... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

bai interno, uiti ce hal de jucator esti ?, las ca ajung langa tine sa iti aduci din nou aminte ce inseamna sa joci triburile :)
pana atunci ignore...ai sa vezi ca razboiul cu faina o sa fie castigat de noi ...un alt esec pt tine ca intotdeauna de altfel..
nobule :)
Tie nu am cum sa iti mai raspund la posturi deoarece esti genul de persoana/'conducator' care atunci cand ii pica tribul spune ca niciodata nu i-a fost mai bine... :))))

Multumesc... ca l-ati pus la punct pe baiatul de mai sus :)
 
Ultima editare de un moderator:

T-Bone

member
Scor reacție
1
Ce avem noi acuma cu Faina nu se mai poate numi razboi...este o exterminare, o deratizare. Urmeaza RIP-ul.
 

DeletedUser22959

Jucatorii lui peste...trandafir imi zice lui peste prajit in muJdei :)))))
ataca cu 4 nobili in 4 rap diferite :)))
Doamneeee
 

DeletedUser36072

Toto loka e Muirel and eutache ca sa stiti cu cine stati de vorba!

El e mafiotu care ma astepta la scara la gagicamea sa-mi rupa capu ca l-am tradat :))

Si odata cu plecarea mea vad ca mai pleaca si altii deci sa nu te enervezi atat de rau incat ai sa iti pierzi nopti la scara la gagicamea ;)
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Nui vina lui ma...e bosumflat ca nu si-a mancat Chocapic-ul de dimineata si ca nu i-a incarcat creditul la telefon, gagicasa de 50 de ani....acuma nu mai are euro sa cumpere conturi in RS ( nu ca ar fi cumparat pana acuma....nuuu...dar toate au un inceput )....

El incearca sa castige aici razboaie folosindu-si colegii de trib ca pe niste simple unelte...nu isi da seama ca, mai devreme sau mai tarziu, lumea deschide ochii si nu-l mai ajuta.


Vad ca nonius se tot uita aici la forum...suspina si ofteaza...si se intoarce pe harta sa caute aliati in orice gaura de sarpe... disperare totala.... Succes bai nonius, nu mai e nimeni sa te ia de manuta si sa te scoata din gunoiul in care te-ai aruncat singur.
 

DeletedUser36072

Felicitari faina pentru satele pierdute :)) ati dat organizat cu tot tribul faina si R.S va luat sate.
Blana organizat :)), jucatori plecati sate cucerite, super ce pot sa zic!

Cum zicea nonius " a iesit soarele pe strada mea" cand s-a dat rip de partea lor :))))
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
vitejilor,pe harta e razboiul:))
Asta zic si samurai:)-maine cand trec 24 de ore de la organizatul vostru,te voi intreba ,dupa ce vom afisa statistica,cum se poate ca un trib sa dea organizat si sa iasa pe minus:),inteleg ca nu iei sate,dar pe minus sa iesi suna ciudat:)
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
vreau si euuuuuuuuuuu :(
is mai bun ca vio,n-am "sufletu pacatos" vrea vreau vreau:))
sa-mi bag nobilu satele voastre de...pacatosi ce sunteti:)

Parte 1:
Triburi: Faina, Faina.
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,127
Tabăra 2: 3,853
Diferență: 1,726

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 51
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,397,635
Tabăra 2: 12,050,370
Diferență: 1,652,735

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 299,273
Tabăra 2: 344,529
Diferență: 45,256

chart


r.s cred ca e ptr prima data cand sunt pe + de cand a inceput razboiul,si cu 3 sate ...deja isi imagineaza ca "vor castiga lumea" e un pic cam trist,uita putin ca faina inca e pe harta ca rip-ul e pe harta,ca sa nu mai zic ca si sh-ul sunt prezenti si inca bine de tot.
ii mai pun si pe takezo? hai sa ii punem si pe ei ca numa lukeskaiuacar cred ca,daca isi pune ambitie scoate tot r.s-ul:))
uff si cineva ma acuza ca sunt visator zilele astea...

o treaba ma amuza pe mine,ca mesagerul tipa pe aci ca dupa ce ajung la 10000 de sate se lasa si acum trandafirik asta vine si ne spune ca vrea sa castige lumea...e o mica incurcatura sau mi se pare?
Daca te duci la pagina 16,pe acest topic,tot pe plus eram.Asa ca nu mai incerca sa faci din negru-alb.
Nu se contrazice nimeni stai linistit,samurai care joaca de 5 ani in formatia asta vor da conturile in siter sa fie innobilate,noi nostri prieteni vor trece la aliati de exemplu si impreuna probabil vor incerca castigarea lumi.
Retinem pagina 20,sa ne uitam impreuna si vom studia ce se intampla pe lumea aceasta,la anul pe vremea asta,daca va fi asa sau nu.Pot sa iti fac de acum lista celor care se retrag si nu se vor retrage dar nu e relevanta.
 
Ultima editare:

ingenios.

member
Scor reacție
0
admini sa isi faca treaba ingenios=mesagerul.
Credeam ca te intereseaza precizarile de mai sus,deoarece is foarte importante,nu neaparat din punct de vedere al jocului cat din punct de vedere al moralitati si corectitudini samurailor.Ce zic, aia si fac.
 

DeletedUser11867

sincer mie mia placut organizatul acesta...as mai dori 3-4 la fel....doar eu am spart 70k trupe aparare plus inca vreo 40k acum doua saptamani...dupa 3-4 organizate de genul acesta sa vad cu ce mai ramaneti...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus