Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

T-Bone

member
Scor reacție
1
sincer mie mia placut organizatul acesta...as mai dori 3-4 la fel....doar eu am spart 70k trupe aparare plus inca vreo 40k acum doua saptamani...dupa 3-4 organizate de genul acesta sa vad cu ce mai ramaneti...

Si noua ne-a placut foarte mult... voi faceti organizat pe noi si in loc sa luati sate, pierdeti sate. Zici tu bine, ar mai merge 3-4 organizate de genul asta. Tocmai ce am terminat de vorbit cu Murielu' vostru pe skype - imi zicea ca ar putea sa faca, ca el drege, ca are atatia oameni si jucatori, ca inchide lumea....asa ca l-am invitat personal sa dea tot ce are mai bun...tare mi-e teama ca deja ati aratat tot ce puteti sa faceti...si anume sa pierdeti sate.
 

DeletedUser36072

sincer mie mia placut organizatul acesta...as mai dori 3-4 la fel....doar eu am spart 70k trupe aparare plus inca vreo 40k acum doua saptamani...dupa 3-4 organizate de genul acesta sa vad cu ce mai ramaneti...

Dumi gandeste putin, nu a fost toata apararea tribului R.S ca sa zici ca iti mai trebuie 3-4 organizate + ca voi ati terminat fullurile tribului, ca ati atacat tot tribu nu puteti nega asta plus de asta, ati ramas doar voi faina care inca recrutati din academie + micutzii din faina. si bruce li care conduce academia asa ca noi suntem 300 si ceva voi ati ramas aproape 200, ripu are nevoie de deffu lui, pana goliti R.S-u de deff o sa va golim noi pe voi de tot!
 

DeletedUser22959

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: RIP, Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 26
Diferență: 37

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 420,792
Tabăra 2: 178,806
Diferență: 241,986

chart
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: RIP, Faina

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 26
Diferență: 37

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 420,792
Tabăra 2: 178,806
Diferență: 241,986

chart

fii la subiect,baga tot alfabetu te rog nu te opri la prima litera:))
 

DeletedUser22959

am bagat si eu principalul unde joc vs principalele de la voi le-am bagat mai inainte si pe alea...dar acum am dat doar principalele...pe restu le-ai bagat tu :) nimik deosebit
 

DeletedUser

nu exista principal si secundar,alfabetu are toate literele sau nu?:))
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c, R.S.-d
Parte 2:
Triburi: Faina, Faina., R!P, RIP, R1P

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,938
Tabăra 2: 4,242
Diferență: 304

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 75
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,467,365
Tabăra 2: 17,870,420
Diferență: 5,403,055

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 482,160
Tabăra 2: 448,178
Diferență: 33,982

chart
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Sa stii ca zici bine cu statistica aia, mai nonius. Continua sa iei sate de la fostii tai jucatori ( care si-au dat seama ce fel de om esti si deja te-au dezertat ). Tu ai impresia ca iesi in castig...ca doar se adauga sate la statistica...dar, de fapt, nu castigi nimic avand in vedere ca erau fostii TAI jucatori. Se vede clar...academia fainii e dusa...o bate vantu...mai ramane tribu mare pe care il bate harta.
 

DeletedUser36072

Gata cu academia lui faina, s-a destramat.. a ramas faina care intr-o luna maxim 5-10 jucatori sunt in rip atata tot :))

Ita, pune statistica cu sate goale cucerite :)) si + ca sunt jucatorii si vor fi si altii care isi vor da seama de profitabilii astia!
 

DeletedUser11867

Dumi gandeste putin, nu a fost toata apararea tribului R.S ca sa zici ca iti mai trebuie 3-4 organizate + ca voi ati terminat fullurile tribului, ca ati atacat tot tribu nu puteti nega asta plus de asta, ati ramas doar voi faina care inca recrutati din academie + micutzii din faina. si bruce li care conduce academia asa ca noi suntem 300 si ceva voi ati ramas aproape 200, ripu are nevoie de deffu lui, pana goliti R.S-u de deff o sa va golim noi pe voi de tot!

in doua saptamani se reface un ful de atac un full de aparare in cat timp? in 3-4 organizate ca acesta vi se va duce apararea...numarul de jucatori nu conteaza...RS-ul e unul din cele mai proaste triburi care au ajuns la nivelul acesta pe lumile pe care am jucat...nu a realizat nimic pe lumea aceasta, numai fuziuni...faina de la inceput a fost un trib agresiv si a preferat razboiul cu toate ca avut putini jucatori experimentati si fara sa fie un grup...
unique a preferat si el sa faca aliante cu toate ca i-am avertizat ca va veni vremea cand vor plati pretul...
sh v-a castiga lumea cum am spus de la inceput...atunci cand joaca un trib de traditie de pe primele lumi (nu tot felul de triburi panarama de genul "egal cu zero" care cica e de traditie sau RS) nu va avea adversar...au avut norocul ca nu au fost si alte triburi de traditie...
 

DeletedUser42059

in doua saptamani se reface un ful de atac un full de aparare in cat timp? in 3-4 organizate ca acesta vi se va duce apararea...numarul de jucatori nu conteaza...RS-ul e unul din cele mai proaste triburi care au ajuns la nivelul acesta pe lumile pe care am jucat...nu a realizat nimic pe lumea aceasta, numai fuziuni...faina de la inceput a fost un trib agresiv si a preferat razboiul cu toate ca avut putini jucatori experimentati si fara sa fie un grup...
unique a preferat si el sa faca aliante cu toate ca i-am avertizat ca va veni vremea cand vor plati pretul...
sh v-a castiga lumea cum am spus de la inceput...atunci cand joaca un trib de traditie de pe primele lumi (nu tot felul de triburi panarama de genul "egal cu zero" care cica e de traditie sau RS) nu va avea adversar...au avut norocul ca nu au fost si alte triburi de traditie...

dumieu,aici ai dreptate,un full de atac se reface mai repede decat unu de aparare,dar pana acuma voi ati avut 2-3 organizate pe rs,in care in primul nu cred ca ati omorat cine stie ce trupe,iar rs-ul a avut pe voi 5-6 organizate daca nu chiar mai mult,deci ai v-au omorat mai multa aparare decat ati vacut voi,macar ai recunoscut ca sunteti in pierdere.Acuma nu stiu ce face rip-ul pe partea ei de granita
 

DeletedUser

Sa stii ca zici bine cu statistica aia, mai nonius. Continua sa iei sate de la fostii tai jucatori ( care si-au dat seama ce fel de om esti si deja te-au dezertat ). Tu ai impresia ca iesi in castig...ca doar se adauga sate la statistica...dar, de fapt, nu castigi nimic avand in vedere ca erau fostii TAI jucatori. Se vede clar...academia fainii e dusa...o bate vantu...mai ramane tribu mare pe care il bate harta.

slabeste-ma cu textele tale.
nu-mi pasa cine a fost,e samurai,o sa tina minte!
si tie iti zic,mai taci,si punete si joaca:)
 

DeletedUser36072

in doua saptamani se reface un ful de atac un full de aparare in cat timp? in 3-4 organizate ca acesta vi se va duce apararea...numarul de jucatori nu conteaza...RS-ul e unul din cele mai proaste triburi care au ajuns la nivelul acesta pe lumile pe care am jucat...nu a realizat nimic pe lumea aceasta, numai fuziuni...faina de la inceput a fost un trib agresiv si a preferat razboiul cu toate ca avut putini jucatori experimentati si fara sa fie un grup...
unique a preferat si el sa faca aliante cu toate ca i-am avertizat ca va veni vremea cand vor plati pretul...
sh v-a castiga lumea cum am spus de la inceput...atunci cand joaca un trib de traditie de pe primele lumi (nu tot felul de triburi panarama de genul "egal cu zero" care cica e de traditie sau RS) nu va avea adversar...au avut norocul ca nu au fost si alte triburi de traditie...


Faci fullu, deff avem vreo 6000 de sate in total cu famila R.S-ului, cred voi ati ramas cu 2000 de sate si mai mult atac decat deff care atacu nu ai nevoie de un full ca sa il spargi
R.S? fratiwer R.S nu a fuzionat niciodata de cand a inceput lumea sa sti si tu! R.S putea sa fuzioneze cu DC, cu T-j, cu Aspirina, cu TBK si multe altele dar au revuzat fuzionarile! faina a fuzionat in draci + recrutarile din academia faina care sa dus pe partie..

Nu inteleg unde ai auzit tu ca a fuzionat R.S-ul... E clar ca ati ramas doar voi o mana de oameni in tribul ala 10-20 maxim care le are cat de cat in rest praf tOTI! ai recunoscut! Bravo!
 

DeletedUser

cramp tu esti in + pe aici:)
ar trebui sa te faci reporter,postash...sau **** cum sa te numesc,ptr ca e clar ca n-ai influentat nici cum harta asta:))
Esti nesemnificativ intelege:))
:cool:

conducatori vostri ne acuza ca ne folosim de jucatori ca ii innobilam ca marrrr ca prrr dar tu ai simtito pe propria piele ce ti-au facut r.s:)))
dupa ce te-ai milogit la ei,tot nu te-or iertat;
Ce ti-au zis,noi te iertam dar ne dai satele:))
=))
si u ai pus botu:))
pe cand in faina erai "respectat" erai sprijinit,ti se dadeau sfaturi,ti se explica jocul,aveai tot ce vroiai,insa stii cum e? sunt unele ****** la care le place batute si daca nu le bati nu le place,asa esti si tu:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36072

cramp tu esti in + pe aici:)
ar trebui sa te faci reporter,postash...sau **** cum sa te numesc,ptr ca e clar ca n-ai influentat nici cum harta asta:))
Esti nesemnificativ intelege:))
:cool:

omuletz de guineea ca asa am auzit ca ti se mai zice, din cate stiu eu nu aveai treaba cu mine :)) te-am lovit asa de tare incat te-ai apucat de vorba cu mine? :))

Referitor la ultimul tau post pentru mine, tinteti cuvantul si lasa dublu post si jignirile!

ps. Cat poti sa te oftici daia ai ajuns sa si injuri, dute si i-ati viata ca intr-o luna nu ve-ti mai fi pe harta!

conducatori vostri ne acuza ca ne folosim de jucatori ca ii innobilam ca marrrr ca prrr dar tu ai simtito pe propria piele ce ti-au facut r.s:)))
dupa ce te-ai milogit la ei,tot nu te-or iertat;
Ce ti-au zis,noi te iertam dar ne dai satele:))
=))
si u ai pus botu:))
pe cand in faina erai "respectat" erai sprijinit,ti se dadeau sfaturi,ti se explica jocul,aveai tot ce vroiai,insa stii cum e? sunt unele ****** la care le place batute si daca nu le bati nu le place,asa esti si tu:))

Iti bagi unghia in gat ca nu sti despre ce e vorba si ce se va intampla cu tine in cel mai scurt timp :))
Cine imi dadea ma sfaturi? tu dumnezeu al tot stivuitorul sau cum? :))) =))))

Ba nubule R.S nu mi-a facut nimic :)) atunci SH ce a mai facut ca si ei au luat asalt la satele mele teci shht ca nu sti despre ce e vorba si nici nu vei sti! :p
 

DeletedUser42059

Cramp mai posteaza ceva,ai 69 de posturi si este indecent pt jucatori cu mintea diabolica
 

DeletedUser36072

HAHAHA :)) uitati si voi om cu scaun la cap :))) da circulare in triburile R.S asa a ajuns acest destept! :))

nonius7 astăzi la ora 19:44
Salutare,acest mesaj este adresat Oamenilor cu caracter,care au coloana vertebrala,care stiu ce inseamna sa fii OM.

Vroiam sa va informez despre ce fel de conducatori aveti,si felul in care ei gandesc,pe urma concluziile le trageti voi:
Mesagerul supne asa:

Mesagerul.
În vacantă

Data înscrierii:
November 24, 2012
Postări:
356
O prietenare,povestea asta am auzit-o de un an jumate,ce stiu de pe 32 e ca colegi au dus o bataie mica intre ei dupa ce am plecat,dar in acelasi timp se bat cu voi fara nici o problema.Daca tu esti bun in triburi ,ne areti ca nu facem 10000 de sate),in rest is povesti,de intrat, intram in decembrie din nou,pe alta lume,lasandute aici sa ii bati pe toti cu trupa ta de pe 32),adica dupa ce avem 10000 de sate
Tie ciuda,tie necaz,ca nu poti sa ne opresti sa facem 10000 de sate si incercati sa ne fixati alte obiective,credema ca nu ne intereseaza ce obiective aveti voi,ce doriti,dar stiu ca nu ne puteti opri sa facem ce ne-am propus si nici sa ne schimbati obiectivele



Si confirma ca se vor retrage:

Ieri, 19:14
#397
ingenios.
În vacantă

Data înscrierii:
January 18, 2012
Postări:
107

Daca te duci la pagina 16,pe acest topic,tot pe plus eram.Asa ca nu mai incerca sa faci din negru-alb.
Nu se contrazice nimeni stai linistit,samurai care joaca de 5 ani in formatia asta vor da conturile in siter sa fie innobilate,noi nostri prieteni vor trece la aliati de exemplu si impreuna probabil vor incerca castigarea lumi.
Retinem pagina 20,sa ne uitam impreuna si vom studia ce se intampla pe lumea aceasta,la anul pe vremea asta,daca va fi asa sau nu.Pot sa iti fac de acum lista celor care se retrag si nu se vor retrage dar nu e relevanta.


Deci Oameni buni acest maretz coducator va ascunde adevarul,el vrea sa va duca cu vorba sa se lase de joc,va promite ca va-va trimite la aliati,insa stati voi linistiti nu ve-ti intra in SH.
Si nici Sh-ul nu vi se vor alatura contra noastra,ptr ca acei baieti au coloana vertebrala,si stiu foarte bine cum sta treaba!



Pe urma maretzul vostru canducator TRANDAFIR se face de ras singur si + de asta il mai si contrazice pe Mesagerul.:


Domnul Trandafir apr 06, 03:49
Vad ca tribul Faina incepe sa pice...incet dar sigur...si asta datorita modului pervers de joc al unui anume "conducator" din Fainuta ( sunt sigur ca stiti deja la cine ma refer, precum si la ce ma refer ).

Scurt si la subiect: care vrea sa castige lumea alaturi de R.S si S.H sa imi dea mesaj. Celorlalti va urez succes in continuare in a fi manipulati de proprii "conducatori" care vi se dau drept prieteni dar v-ar vinde pe 1 pixel in plus pe harta.




Faina incepe sa pice? nu mai spune,azi am luat 12 sate din tribul vostru si vom mai lua,distractia abia a inceput!

Ademeneste jucatori din tribul nostru,de ce? ptr ca va considera pe voi incompetenti??

"Pervers"??? Cine e pervers? cand el priviti ce face.

"Sa castige lumea alaturi de sh si r.s"?
1)R.s-ul se va destrama dupa spusele lui Mesagerul...
2)Sh-ul?? Nu inteleg de ce implica trandafir sh-ul cand acestia au spus clar ca nu se vor implica nici alaturi de faina nici alaturi de r.s,si cand o vor face fiti siguri ca jocurile nu sunt facute;)


Pe langa asta,spuneti-mi cand apar interne cine le face in principal?
Cand e de spart fuluri la organizat cine le sparge?Voi astia care n-aveti nici o vina...logic:)

Cand nu da-ti sprijin sau nu faceti ce vi se ORDONEAZA sa faceti ce patiti?

Asta sa ca un mic rezumat...


Eu alaturi de colegi mei joc cot la cot cu ei,nu le dau ORDINE,eu inainte sa le fiu "sef" le sunt prieten;)

Eu ptr ai mei imi pun satele la bataie oricand si in fata oricui,imi apar orice coleg indiferent de pretz!


Asa ca oameni buni deschideti ochi,cine are vre-o problema personala,anti r.s,cine e dornic sa se bata din scurt,Sa ma anunte.

Eu unul pana nu voi distruge R.s-ul nu ma voi lasa(si asta nu din vina voastra ci din vina conducatorilor).
Nu platiti ptr greselile lor!!

Deasemenea cine vrea sa ma ajute cu orice forma de ajutor este bine venit,nu refuz niciodata o mana de ajutor,indiferent de cat de bun ma cred:))

Have fun!

Scuzati ca nu am pus si curcubeul de pe joc. :D

Cramp mai posteaza ceva,ai 69 de posturi si este indecent pt jucatori cu mintea diabolica

e ok attacher acum? :>
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36072

hah :))
Ham un baietzel Ionutz (nonius) e el. Referitor la Hamu de pe sate :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus