Top Subiecte de discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

haideti sa tinem evidenta si sa vedem care sunt cele mai populare topicuri de discutie.
Pana in prezent clasamentul arata asa:

Team Leaders School
Creat de martzian

Răspunsuri: 128
Afişări: 3.737

Discutii libere L39 !
Creat de rakanishu


Răspunsuri: 96
Afişări: 2.733

Mesaje Amuzante
Creat de .Centurion.

Răspunsuri: 24
Afişări: 1.006

Plagiatorii !
Creat de pacciani

Răspunsuri: 19
Afişări: 867

Top 20 triburi
Creat de .Centurion.

Răspunsuri: 9
Afişări: 579

Top 20 jucatori
Creat de .Centurion.

Răspunsuri: 10
Afişări: 562

Atacuri / Defensive Amuzante
Creat de .Centurion.

Răspunsuri: 0
Afişări: 197
 

DeletedUser523

sa vedem, negru pe alb, clar si indubitabil, care sunt cele mai 'populare' subiecte de discutii si in acest fel, sa ne dam seama care sunt tendintele actuale, la discutiile existente...
 

DeletedUser38023

Analizand topul discutiilor si combinand cu ceea ce stiam deja, concluzionez ca pentru un forum activ si animat e nevoie de conflict.. Doar conflictul tine forumul viu, nu tutorialele, nu spamul, nu topurile..
Si pentru ca imi doresc un forum viu, rog frumos moderatorii: daca cineva ma face, n00b, misogin si nesimtit, sa lase discutiile acolo si sa imi permita sa raspund cu aceeasi moneda.. Sa stearga postarile doar in momentul in care se ajunge la injuraturi..
 

DeletedUser523

dute negrule de aici si nu fa spam in topicul meu :p ca sa nu ma i-au de tine ca apoi nici toate apele din lume nu te mai spala :)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Analizand topul discutiilor si combinand cu ceea ce stiam deja, concluzionez ca pentru un forum activ si animat e nevoie de conflict.. Doar conflictul tine forumul viu, nu tutorialele, nu spamul, nu topurile..
Si pentru ca imi doresc un forum viu, rog frumos moderatorii: daca cineva ma face, n00b, misogin si nesimtit, sa lase discutiile acolo si sa imi permita sa raspund cu aceeasi moneda.. Sa stearga postarile doar in momentul in care se ajunge la injuraturi..

Ce rost ar avea ? Toata lumea stie ca esti prea praf pentru jocul asta :D
 

DeletedUser38023

Ce rost ar avea ? Toata lumea stie ca esti prea praf pentru jocul asta :D

Voi ati prins tupeu mare rau de tot.. :)))

Te-am ras intr-o singura zi cu tot tribul tau pe lumea speciala 2 si daca imi aduc bine aminte vorbeai in mesaje cu "dumneavoastra".. Tu ce mai esti daca cel care a sters cu tine pe jos e praf? Gandeste-te, puisor mic, nu e bine sa ma compari cu praful :)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Normal daca atunci cand ati avut nevoie de noi sa scapati de altii apoi ne-ati luat membrii strategic sa ne inobilati :D

Asta este :) Eu mereu vorbesc cu o persoana pe care nu o cunosc cu dumneavoastra sau alte "politeturi".Cel putin pana imi fac o parere despre persoana din spatele monitorului :D
 

DeletedUser38023

Normal daca atunci cand ati avut nevoie de noi sa scapati de altii apoi ne-ati luat membrii strategic sa ne inobilati :D

Asta este :) Eu mereu vorbesc cu o persoana pe care nu o cunosc cu dumneavoastra sau alte "politeturi".Cel putin pana imi fac o parere despre persoana din spatele monitorului :D

E problema mea cum aleg sa imi servesc micul dejun..
 

DeletedUser

Normal daca atunci cand ati avut nevoie de noi sa scapati de altii apoi ne-ati luat membrii strategic sa ne inobilati :D

Asta este :) Eu mereu vorbesc cu o persoana pe care nu o cunosc cu dumneavoastra sau alte "politeturi".Cel putin pana imi fac o parere despre persoana din spatele monitorului :D

cred ca tu esti praf la faza asta
 

DeletedUser

Normal daca atunci cand ati avut nevoie de noi sa scapati de altii apoi ne-ati luat membrii strategic sa ne inobilati :D

Asta este :) Eu mereu vorbesc cu o persoana pe care nu o cunosc cu dumneavoastra sau alte "politeturi".Cel putin pana imi fac o parere despre persoana din spatele monitorului :D

Pentru ca esti copil, data viitoare cand vorbesti cu noi... sa ingenuchezii in fata biroului, da?
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Eu nu sunt un jucator bun,nici un jucator slab (in opinia mea)..Sunt un jucator mediu ! Dar sper sa apuc sa joc impotriva ta pe o lume :)
 

DeletedUser523

Team Leaders School
Creat de martzian

Răspunsuri: 134
Afişări: 4.092

Discutii libere L39 !
Creat de rakanishu

Răspunsuri: 127
Afişări: 3.461

Mesaje Amuzante
Creat de .Centurion.

Răspunsuri: 30
Afişări: 1.216

Plagiatorii !
Creat de pacciani

Răspunsuri: 31
Afişări: 1.144

Top 20 triburi
Creat de .Centurion.

Răspunsuri: 22
Afişări: 890

Top 20 jucatori
Creat de .Centurion.
Răspunsuri: 10
Afişări: 584

Top Subiecte de discutii
Creat de tzepes
Răspunsuri: 16
Afişări: 313

Cool Ferme de Lux VS NS,-NS-.NS,.NS,
Creat de attacher

Răspunsuri: 13
Afişări: 240

Atacuri / Defensive Amuzante
Creat de .Centurion.
Răspunsuri: 0
Afişări: 213
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus