Hard vs One

  • Autor subiect DeletedUser45790
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45790

Ultimele 24 de ore - inobilarea satelor
conquer_roc1.jpg


Parte 1:
Triburi: Hard, Hard.
Parte 2:
Triburi: O.N.E, O.N.E., O.NE.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 98
Tabăra 2: 27
Diferență: 71

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 2
Diferență: 26

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 322,452
Tabăra 2: 90,029
Diferență: 232,423

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 152,549
Tabăra 2: 12,684
Diferență: 139,865

chart


9gkl5gkft

f2ac1f559f082ffe3ad0434de7cf6bb4.jpg
9gkl5gkft


Sa speram ca dupa tema asta o sa avem putina activitate pe aici pe forum..
 

DeletedUser45790

Sa ma laud? Pai macar daca aveam un adversat calumea, dar na.. ONE au impresia ca totul pe jocul asta e.. nice and quiet!
 

DeletedUser523

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 15 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 Hard 4.284.974 4.902.433 30 163.414 831 5.899
4 O.N.E. 1.966.455 2.479.015 30 82.634 414 5.988
5 O.NE. 1.299.273 1.486.072 27 55.040 262 5.672
7 Hard. 729.516 873.037 27 32.335 143 6.105
11 O.N.E 197.767 197.767 11 17.979 41 4.824

interesant razboi
asteptam mai multe povesti despre el :)
 

DeletedUser45790

Nu prea sunt multe de spus, odata cu disparitia minds nu mai au cu cine sa faca front comun pe aici pe extern, probabil ca refuza sa intre cate 1, oricum nu fac decat sa cada in penibil .

Pana la urma razboiul se duce pe harta.. Unde din cate stiu eu suntem in avantaj.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44451

Sa ma laud? Pai macar daca aveam un adversat calumea, dar na.. ONE au impresia ca totul pe jocul asta e.. nice and quiet!

Mai baiatbun care esti, te-ai intrebat vreodata de ce au disparut marii jucatori de pe jocul asta si nu numai ei ? De ce acum cativa ani numarul jucatorilor care intrau pe o lume erau de ordinul zecilor de mii si acum abia de intra cateva mii ? Iti zic eu, pentru ca au aparut smenari ca tine, care vinde, cumpara, care fac orice ca sa se vada si ei acolo sus.
Sunteti plaga acestui joc si chiar daca sunteti dati pe usa afara voi intrati pe toate geamurile, va dublati, triplati conturile. Trist este ca reusiti sa contaminati si sa manjiti si jucatori de buna credinta.
De ce ti-au banat contul, pentru ca esti un infractor ? Banarea permanenta a unui cont este o infractiune grava. Un infractor conduce un trib si acel infractor vine pe forum sa puna o statistica care si aceea in mare proportie, a fost dobandita tot prin infractiuni. Cate conturi mai controlezi ?
Cate zeci de mesaje languroase ai dat in ONE incercand sa corupi jucatorii de la noi ?
Cum ati reusit sa-i spargeti contul lui Lord Jorj sa-i goliti satele de sprijin si trupele proprii sa le trimiteti in marginea opusa a hartii ? Cu acele sate te lauzi tu aici, cu sate golite si innobilate fara macar o spargere sau spionaj.
Cum ati reusit sa-i corupeti pe cei doi tradatori cavaleru adrian si notplok chiar in ziua organizatului vostru si cum de-au atacat imediat cu nobili satele goale de langa ei ? Si in aceasi zona unde ati atacat voi. Cu satele acelea te lauzi in statistica ? :))) Te-am vazut si cum ataci, dar ma abtin de la alte comentarii, un hohot de ras este suficient.

ONE au impresia ca totul pe jocul asta e.. nice and quiet!

Aici ai dat rau de tot cu mucii in fasole. Daca tu nu joci acest joc pentru frumusetea lui si distractie, pentru ce te aflii pe jocul asta, ti-ai facut un tel in viata sa castigi lumi de joc pe triburile.ro ?
In cazul asta mi-e mila da tine si cei asemenea tie.
 

DeletedUser45790

Mai baiatbun care esti, te-ai intrebat vreodata de ce au disparut marii jucatori de pe jocul asta si nu numai ei ? De ce acum cativa ani numarul jucatorilor care intrau pe o lume erau de ordinul zecilor de mii si acum abia de intra cateva mii ? Iti zic eu, pentru ca au aparut smenari ca tine, care vinde, cumpara, care fac orice ca sa se vada si ei acolo sus.

vand
Daca ai si dovezi e si mai bine, chiar te rog sa ma anunti si pe mine ce am cumparat/ce am vandut. Daca vroiam sa "ma vad acolo sus" in acest moment eram, nu iti face tu griji in privinta asta.

De ce ti-au banat contul, pentru ca esti un infractor ? Banarea permanenta a unui cont este o infractiune grava. Un infractor conduce un trib si acel infractor vine pe forum sa puna o statistica care si aceea in mare proportie, a fost dobandita tot prin infractiuni. Cate conturi mai controlezi ?

Infractor? Da ce am omorat pe cineva? :))
Daca nu stiai pe speciala se baneaza mult mai repede un cont decat pe un servar normal, daca te roade curiozitatea atat de tare afla ca motivul a fost ca am interactionat cu un alt cont.

Statistica dobandita prin infractiune?
Of.. Cunosti adevarul la fel de bine ca si mine, peste 60% din satele inobilate de la noi au fost recuperate imediat. Uite satul.. nu e satul..
Cum poti sa spui ca am postat o statistica dobandita prin infractiune cand one au avut 2ua organizate si nu au luat nici un sat iar noi am luat 30 de sate din primul organizat ?..

Daca controlam mai multe conturi eram banat, tu in schimb stai sitter la 50% din trib pentru a face un simplu split.. Daca era vorba de juc cu 2-3 sate intelegeam, dar cand splituiesti/ataci tot tu de pe conturile cu n sate deja e de ras.

Cate zeci de mesaje languroase ai dat in ONE incercand sa corupi jucatorii de la noi ?
Cum ati reusit sa-i spargeti contul lui Lord Jorj sa-i goliti satele de sprijin si trupele proprii sa le trimiteti in marginea opusa a hartii ? Cu acele sate te lauzi tu aici, cu sate golite si innobilate fara macar o spargere sau spionaj.
Cum ati reusit sa-i corupeti pe cei doi tradatori cavaleru adrian si notplok chiar in ziua organizatului vostru si cum de-au atacat imediat cu nobili satele goale de langa ei ? Si in aceasi zona unde ati atacat voi. Cu satele acelea te lauzi in statistica ? )) Te-am vazut si cum ataci, dar ma abtin de la alte comentarii, un hohot de ras este suficient.

Am dat eu asa multe mesaje in one? Of.. Hai sa aruncam fiecare o privire in ograda sa, am primit si noi suficiente mesaje de acolo, asa cum a zis si o colega la o alta tema. Daca dau o circulara la one ca se fac recrutari ramaneti jumatate din trib, restul sta deja la coada. Asta ca sa intelegi cu cine joci tu in trib.

Am spart contul lui Lord Jorj ? Parca jucam triburile aici, nu ? Doar nu crezi ca e cineva din anonymous prin Hard :)))..

Cum atac eu ? Nu cred ca am spart trupe pe tine, deci revenim la partea cu sitterul.. (esti un fel de 3in 1 ? sau 50% din trib in 1?)

Sa iti aduc aminte ce spunea domnul comunist ? "daca vroiati sa plecati in hard macar puteati sa stati 24/48 de ore fara trib"
Serios ? Pai in 24 de ore one dormea sau ce?:)))


Aici ai dat rau de tot cu mucii in fasole. Daca tu nu joci acest joc pentru frumusetea lui si distractie, pentru ce te aflii pe jocul asta, ti-ai facut un tel in viata sa castigi lumi de joc pe triburile.ro ?
In cazul asta mi-e mila da tine si cei asemenea tie.
Frumusetea? Frumusetea este sa joc alaturi de grupul meu de prieteni.
Un tel in viata? Poate poti vorbi cu domnul karate despre asta, telul sau care e? Sa scoata anumiti juc de pe harta? Serios acuma, hai sa nu cadem in penibil. Tribul one a declarat razboi tribului Hard datorita obsesiei avute de domnul karate.

Nu inteleg de ce esti atat de suparat domnule fluffy.. Neputinta nu iti da dreptul sa acuzi fara sa ai o dovada concreta/solida/de ne interpretat.
 

DeletedUser45675

Daca spui ca el sta la jumatate din trib sitter atunci omul asta va face fata foarte frumos,felicitari..ca sa ajungi ca el mai ai de jucat triburile dragul meu dark.
Cum zici tu ca nu faci recrutari in one daca ai luat 2 jucatori si aia vai de capu lor..pai doar aia au venit..aia sunt varza de aia au venit..un adevarat jucator nu pleaca cand e vorba de un razboi:)
nu stiu prea multe despre acest razboi..dar din cate observ,ali mos va da clasa ..cel putin tie...tu esti externist:))
 

DeletedUser45790

"Dragul meu" stefan valentin din cate stiu eu tu nici macar nu mai esti pe harta! Motivul? Ai fost mult prea incapabil sa faci o diplomatie cel putin decenta pentru tribul tau, ce sa mai vorbim ca ai preferat sa te retragi de pe speciala decat sa stai alaturi de tribul tau si sa lupti pana la capat.

Cum zici tu ca nu faci recrutari in one daca ai luat 2 jucatori si aia vai de capu lor..pai doar aia au venit..aia sunt varza de aia au venit..un adevarat jucator nu pleaca cand e vorba de un razboi
nu stiu prea multe despre acest razboi..dar din cate observ,ali mos va da clasa ..cel putin tie...tu esti externist)

E strict problema mea/noastra ce si cum recrutam. Juc astia "varza" sunt pe harta si joaca, tu nu.
 

DeletedUser45675

Asta este ideea care ti'o spune si ali mos desteptule de pe .ro se cam retrag jucatorii care JOACA triburile in adevaratul sens al cuvantului si raman smecherasii astia ca tine care incearca prin orice mijloace sa castige o lume pe care nu are relevanta cine o castiga si cine a jucat fair play bunule care esti pe harta,ca tu esti pe harta si eu nu,nu te face cu nimic mai bun decat mine:)) doar ca tu ai ales sa mai pierzi vremea pe speciala si eu nu,nu cred ca am fost scos de cineva de pe speciala,cred ca a fost decizia mea daca ies de pe harta sau nu,sa poata Bunii jucatori ca tine dormi noaptea linistiti:))
oricand vrei tu jucam triburile amandoi si iti dau clasa oricand daca jucam frumos,tu esti doar un obsedat ce incearca sa castige o lume de parca castiga la loto :)) nu mai continuu ca nu are rost,esti prea josnic! respect tribul hard,dar nu pe tine...tribul hard consta in evolution si maram nu in tine,tu esti doar un "lache":))
 

DeletedUser45790

Asta este ideea care ti'o spune si ali mos desteptule de pe .ro se cam retrag jucatorii care JOACA triburile in adevaratul sens al cuvantului si raman smecherasii astia ca tine care incearca prin orice mijloace sa castige o lume pe care nu are relevanta cine o castiga si cine a jucat fair play bunule care esti pe harta,ca tu esti pe harta si eu nu,nu te face cu nimic mai bun decat mine) doar ca tu ai ales sa mai pierzi vremea pe speciala si eu nu,nu cred ca am fost scos de cineva de pe speciala,cred ca a fost decizia mea daca ies de pe harta sau nu,sa poata Bunii jucatori ca tine dormi noaptea linistiti)

Prin orice mijloace? Ai dovezi ? Hai sa vorbim pe probe nu din frustrari ascunse!

Tu nu mai esti pe harta nu pentru ca nu iti mai doreai lucrul asta, tu nu mai esti pe harta pentru ca ai preferat sa cedezi satele in loc sa stai sa lupti, pana la urma cu cine sa lupti? Ai jucat/condus atat de bine in cat ai fost parasit de toata lumea, chiar si de dragul tau coleg..

Nu mai ocoli raspunsurile, nu e prima tema de pe extern la care iti dau argumente si tu nu esti in stare sa dai un raspuns. Pe tine nu au vrut nici loko si nici m-k sa te recruteze sau sa te "ia de suflet" la o alianta/pna/fuziune, asta e adevarul si tu il cunosti foarte bine!

A fost decizia ta ? Decizia ta fortata.. poate.. asta ca sa nu ajungi in situatia lui orocimaru;raza;etc.. cu 2 triburi pe capul tau.

Eu am dormit bine linistit, in schimb cred ca tu sau colegul tau trust me ati petrecut mai mult timp pe joc noaptea, poate poate nu sta nimeni la split sau sa bage deff. nu? (Oricum asta deja e alt subiect si nu isi are locul aici)

oricand vrei tu jucam triburile amandoi si iti dau clasa oricand daca jucam frumos,tu esti doar un obsedat ce incearca sa castige o lume de parca castiga la loto ) nu mai continuu ca nu are rost,esti prea josnic! respect tribul hard,dar nu pe tine...tribul hard consta in evolution si maram nu in tine,tu esti doar un "lache")

Oricand? Pai ai avut ocazia asta "bunule" dar din pacate ai iesit din joc inainte sa inceapa distractia.
Incerc sa castig o lume? Ma vezi cumva in top 10 macar?

Daca trebuia sa respecti pe cineva.. trebuia sa respecti tribul minds, jucatori de acolo meritau mai mult decat un conducator care sa se retraga brusc atunci cand realizeaza ca nu mai e nimic de facut in afara de .. un iminent razboi impotriva mk/loko.

Oricum la cum a cumparat blood sate nu prea cred ca ai cedat tu asa moca ;)

Tribul hard consta in toti cei 30 de juc din componenta sa (chiar si in academia sa), evo si maram sunt juc pe care tu doar visezi sa ii ai in componenta tribului tau. Ma rog, deja am deviat mult de la subiect, iti aduc aminte ca aici e tema hard vs one, tu din pacate nu ai nici un rost aici..

"Lache" ? Nu am cum sa cer mai mult de atat unui om cu o capacitate mintala redusa..

Te rog sa nu mai postezi decat strict referitor la subiect, ai destul de multe teme pentru spam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45675

Tu nu mai esti pe harta nu pentru ca nu iti mai doreai lucrul asta, tu nu mai esti pe harta pentru ca ai preferat sa cedezi satele in loc sa stai sa lupti, pana la urma cu cine sa lupti? Ai jucat/condus atat de bine in cat ai fost parasit de toata lumea, chiar si de dragul tau coleg..

Daca nu stii situatia nu iti da cu parerea :)) am luptat pe lumea speciala mai mult ca tine de 10 ori:)) si am jucat foarte bine fata de tine bunule,nu am fost tradat de nimeni important pe acest joc pentru mine!

Nu mai ocoli raspunsurile, nu e prima tema de pe extern la care iti dau argumente si tu nu esti in stare sa dai un raspuns. Pe tine nu au vrut nici loko si nici m-k sa te recruteze sau sa te "ia de suflet" la o alianta/pna/fuziune, asta e adevarul si tu il cunosti foarte bine!

Esti chiar penibil,de recrutat ma recruta orice trib de pe harta daca voiam sa ma duc bunule,inclusiv voi:))
Oricand? Pai ai avut ocazia asta "bunule" dar din pacate ai iesit din joc inainte sa inceapa distractia.
Incerc sa castig o lume? Ma vezi cumva in top 10 macar?

pai nu ai cum sa fii tu in top 10 la cum ataci printule :))


Daca trebuia sa respecti pe cineva.. trebuia sa respecti tribul minds, jucatori de acolo meritau mai mult decat un conducator care sa se retraga brusc atunci cand realizeaza ca nu mai e nimic de facut in afara de .. un iminent razboi impotriva mk/loko.

Am respectat jucatorii minds si acestia iti pot confirma cel mai bine nu eu,nu m'am retras din cauza razboiului cu mk,pe care il aveam de la inceputul lumii inainte sa prinzi tu vrun sat:)) eu deja aveam 5 innobilate din MK,nu imi era de razboiul cu mk,pentru ca ,cu toate ca ne bateam cu toti pe mk ii faceam frumos oricand:))

Tribul hard consta in toti cei 30 de juc din componenta sa (chiar si in academia sa), evo si maram sunt juc pe care tu doar visezi sa ii ai in componenta tribului tau. Ma rog, deja am deviat mult de la subiect, iti aduc aminte ca aici e tema hard vs one, tu din pacate nu ai nici un rost aici..

nu am in ce trib sa ii bag ma:)) esti plecat de acasa :)) ei sunt jucatori buni si impreuna cu tine si alti vreo 5 jucatori invartiti hard'ul nu jucatorii de mici care sunt pusi sa sprijine si sa atace la comanda sa creasca BAJETII din hard puternici mari:))
nu ma lua pe mine cu prostii de ale tale daca nu cunosti situatia mea de ce m'am lasat sau sa vorbesti despre tribul minds care a facut cea mai frumoasa figura pe speciala nu ai dreptul sa comentezi chiar deloc printisor:))
 

DeletedUser30525

Esti chiar penibil,de recrutat ma recruta orice trib de pe harta daca voiam sa ma duc bunule,inclusiv voi:))


Nu ma intereseaza contrele tale cu alin dar totusi hai sa nu exageram ca n-ai de unde sti pe cine si cum recruta Hard (cu atat mai putin pe tine)
Cat despre partea cu figura cea mai frumoasa facuta pe speciala de minds cred ca e discutabila afirmatia.
O fi frumoasa pentru tine dar din afara nu prea a parut a fi Ileana Cosanzeana; impresia care ati lasat-o, cel putin mie, e ca la greu ati cam apasat acceleratia la parasit scena.
Comentarii pot fi cu miile la cat de bun e unul si altul (stii tu ce se arata dupa razboi) ideea e ca aici nu ati rezistat. Nu cred ca e cineva care sa nu recunoasca ca aveti (de fapt ati avut) pe speciala jucatori buni de triburile; eu unul cred ca ati fost cativa acolo dar asta e, aici nu a fost sa fie; din ce motive pana la urma probabil voi le stiti cel mai bine dar totusi hai sa nu ne batem cu pumnul in piept ca noi suntem cei mai tari si cei mai buni si nu mai jucam ca ne e sila de triburile.ro. Unii din noi nu suntem copii si sincer nu pica frumos mai ales din partea unor jucatori de calibrul vostru.


Cat despre razboiul Hard vs One > Diferenţă 68 (asta spune cam totul deocamdata)

Cu respect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: Hard, Hard.
Parte 2:
Triburi: O.N.E, O.N.E., O.NE.

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 29
Diferență: 60

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 422,863
Tabăra 2: 157,441
Diferență: 265,422
 

DeletedUser44862

Va rog sa ma scuzati ca am intrat si eu putin la rubrica asta sa-mi dau cu parerea de ce se intimpla pe aici...pe speciala asta
-nu am nimic cu nici un razboi dintre triburile de pe speciala asta...eu de regula merg pe ideea : cine e mai bun,mai unit..cine are timp mai mult de joc[tinind cont ca e vara si majoritatea sunt cu gindul la concedii...mare,munte..etc]..sa cistige
Am postat aici si-mi cer mi de scuze pt cine se simte deranjat
-vad niste chesti aiurea sau scrise la nervi la adresa lui Dark Sorcerer...fratilor pustiul asta e un tribal corect...am jucat cu el pe l8,m-am intilnit cu el si pe alte lumi in triburi diferite...si pt pustiul asta bag mina in foc ca e un jucator corect ,joaca un joc corect,si i-si apara corect sansele...nu ma intereseaza tribul din care face parte aici[asta e parerea mea despre el la genereral
-eu aici am fost rugat insistent de niste asa zisi prieteni cunoscuti pe alte lumi sa intru cu ei pe speciala asta[le-am spus ca nu am timp de joc,vin concursurile la crap,vine concediu ...speciala tine putin si nu stau cu leptopul in brate sa dau atacuri sau sa primesc la un concurs de crap sau pe sezlong linga valurile mari...dar ei ...batman,batman... te rugam intri cu noi pe speciala si te ajutam noi Jane nui pb
-la insistente-le lor am picat...am intrat pe speciala asta impreuna cu ei
-am bagat pp...m-am straduit..atit cit timp am avut pt joc...iar referitor la ajutat..lume,lume .... a lasat de dorit din partea lor
-ei cresteau mereu ,eu mai putin ca nu aveam timp
-la un moment dat le-am scris pe comf...fratilor va cedez satele mele si jucati voi ..eu singur pe cont nu fac mare brinza ca nu am timp suficient de joc
-stiti ce mi-au raspuns: -stai jane lin ,esti intr-o zona buna si nu sunt pb niciodata acolo
asadar am mai bagat 200 pp in cont..
-ca sa ma trezesc intr-o zi cind veneam de la un concurs de crap de 72 de ore...deschid calc.... si vad atacuri cu nobili pe toate satele mele din partea unui conducator din tribul in care eram aici pe speciala...deci oamenii pt care ma bagasem aici la insistenta lor
CraZzy- se numeste tribul de care povestesc aici... si sincer chiar le doresc sa cistige speciala asta...si va intreb pe voi omeneste ..pe toti de aici...e corect cum au procedat ei?
-sa fiti in situatia mea ..ars de prieteni pe la spate ..va vine ideea aia.... sa-l dati dracu de joc definitiv...sa nu mai auziti de el niciodata
astept si parerile voastre
Cu speranta ca nu am deranjat pe nimeni...am spus doar lucrurilor pe nume
Stima si respect
G.Mentosan & tata Jan
 

DeletedUser44862

Asa o fi...poate ai dreptate
eu pe ce lumi am jucat...am jucat un joc corect..am platit corect pp.. si am tinut cu dreptatea ... dreptatea ...asa cum am vazut-o eu din punct de vedere al jocului....au fost situatii pe unele lumi cred ca sti destul de bine ...unde chiar stiam de la inceput ca daca fac pasul respectiv voi pierde tot...sincer nu m-au interesat satele sau punctele in clasament...am tinut cu cei care am considerat la momentul respectiv ca au dreptate..in unele situatii m-am inselat in altele nu...oricum am considerat fata de juc. ca e mai important decit o bruma de sate sau un rang in clasament...un respect pt jucatorii care au fost corecti si cinstiti pe acest joc[asta e parerea mea
 

DeletedUser44862

begin (428|513) K54 4,489 Marius023 [LG] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-11 22:10:03
Sat de barbari (440|484) K44 1,970 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-10 07:30:48
!! -00.1 (495|441) K44 2,414 PatratulFatal [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-10 05:39:11
begin (432|511) K54 8,351 Marius023 [LG] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-10 03:38:36
sat gaurit (478|483) K44 4,041 ImBackAgain [LoKo?2] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-10 03:01:15
Sat de barbari (446|481) K44 1,558 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-10 02:03:23
007.. (437|517) K54 4,716 Marius023 [LG] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-09 19:49:37
sat gaurit (472|483) K44 9,811 ImBackAgain [LoKo?2] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-09 17:02:55
Sat de barbari (478|461) K44 1,219 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-09 06:51:05
Sat de barbari (440|486) K44 1,958 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-09 05:44:12
Sat de barbari (445|514) K54 1,935 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-09 05:21:48
006 (440|516) K54 4,021 Marius023 [LG] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-09 04:51:17
Sat de barbari (476|460) K44 1,103 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-09 02:31:33
Sat de barbari (445|511) K54 2,418 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-09 01:49:45
005... (445|510) K54 4,438 Marius023 [LG] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-08 23:28:19
Sat de barbari (444|489) K44 2,192 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-08 20:21:48
Sat de barbari (478|463) K44 1,335 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-08 18:21:45
Sat de barbari (442|483) K44 2,501 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-08 04:08:04
004... (444|510) K54 4,489 Marius023 [LG] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-08 03:12:19
» Lord Iceman si In0c3nt Child (465|495) K44 1,188 In0c3nt Child 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 23:55:50
» Lord Iceman si In0c3nt Child (465|492) K44 1,056 In0c3nt Child 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 23:44:19
Sat de barbari (442|505) K54 2,186 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 11:42:11
!!. (477|447) K44 1,259 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 10:02:46
!!. (476|449) K44 2,106 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 09:23:35
!!. (478|446) K44 1,813 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 08:06:50
Sat de barbari (444|487) K44 1,100 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 06:31:06
!!. (472|450) K44 2,132 -COSTIN- 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 02:39:46
Sat de barbari (446|494) K44 2,160 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-07 01:53:06
!!. (473|448) K44 1,591 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 18:46:34
!!. (473|451) K44 1,922 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 17:24:26
Sat de barbari (446|486) K44 1,477 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 15:18:40
Sat de barbari (448|485) K44 1,165 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 15:04:47
Sat de barbari (443|498) K44 1,558 14kuz4 [LoKo?!] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 14:54:06
Sat de barbari (443|498) K44 1,558 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 14:53:57
!!. (476|452) K44 1,787 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 14:45:06
Iubitoo!! :)) (482|472) K44 5,756 Julakis [LoKo?2] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 13:09:38
!!. (478|447) K44 1,788 14kuz4 [LoKo?!] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 10:20:15
!!. (478|447) K44 1,788 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 10:20:05
Sat (481|458) K44 2,242 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-06 06:52:16
!!!... enjoy it ...!!! (470|489) K44 9,742 Boykav [[M~K]] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 21:44:28
!!!...Available...!1! (474|484) K44 6,613 daft.punk [EC] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 21:28:16
!!!... enjoy it ...!!! (470|489) K44 9,742 14kuz4 [LoKo?!] Boykav [[M~K]] 2014-07-05 20:40:45
!!!... enjoy it ...!!! (472|489) K44 10,028 In0c3nt Child 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 16:02:38
!!!... enjoy it ...!!! (470|489) K44 9,742 14kuz4 [LoKo?!] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 16:00:34
!!!... enjoy it ...!!! (470|489) K44 9,742 In0c3nt Child 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 16:00:32
!! -00 (495|442) K44 8,033 mercar [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 11:43:35
!!!... enjoy it ...!!! (469|488) K44 5,104 daft.punk [EC] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 05:49:27
Sat IV (454|471) K44 1,156 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 03:43:56
Sat III (453|472) K44 1,478 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-05 01:47:04
Sat II (457|472) K44 1,639 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-04 17:15:52
sat V (462|474) K44 1,142 Lord flavius1 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-04 15:04:31
Sat I (455|472) K44 1,570 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-04 04:52:58
!!!...Available...!!! (473|484) K44 10,657 silviu dae [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-03 23:55:33
!!!...Cant touch this...!!! (475|485) K44 9,023 14kuz4 [LoKo?!] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-03 23:43:09
!!!...Cant touch this...!!! (475|485) K44 9,023 silviu dae [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-03 23:37:40
!!!...Fight Club...!!! (477|487) K44 2,582 silviu dae [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-03 10:04:16
!!!...Be smart ...!!! (474|486) K44 3,818 silviu dae [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-03 10:00:39
!!!...Do you believe in God!!! (476|485) K44 3,903 silviu dae [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-03 08:00:32
!! - 2 (475|452) K44 7,869 ZuKuZuKu [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-02 11:22:44
!! - 0 (465|459) K44 6,777 ShiDoNaKi [LoKo?2] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-02 10:40:12
!! ...East Side...!! (489|470) K44 5,372 Ex3cutor [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-07-01 16:24:15
!! - 1 (475|463) K44 8,328 pepolino 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-30 22:47:10
Are u ...?? (455|496) K44 1,182 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-29 18:21:14
Are u ...?1 (457|498) K44 1,435 Mi6ok [[M-K]] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-29 14:00:40
(W)-old-(S)-school-(T).1.1 (447|465) K44 5,453 roby13 [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-29 05:50:52
(W)-old-(S)-school-(T).0.1 (454|470) K44 6,861 roby13 [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-29 04:01:15
2-(-_-)-2+1 (447|484) K44 5,547 roby13 [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-29 03:16:50
(W)-old-(S)-school-(T).2.1 (443|478) K44 2,857 roby13 [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-29 02:58:30
(W)-old-(S)-school-(T) (456|474) K44 7,943 roby13 [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-29 00:08:49
(W)-old-(S)-school-(T).0.2 (453|468) K44 4,667 roby13 [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-28 18:34:36
i.a.kuza sth (429|497) K44 3,547 LordPuf [LoKo?1] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-28 05:52:07
i.a.kuza wst (425|493) K44 5,185 TotkumitaMadeskurk [BHW] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-28 03:01:01
Are u ...?? (456|497) K44 1,374 14kuz4 [LoKo?!] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-27 23:20:14
Are u ...?? (456|497) K44 1,374 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-27 23:19:57
Are u ...?? (453|500) K54 1,135 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-26 23:33:58
Are u ...? (454|496) K44 1,305 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-26 11:58:09
Are u ...?? (452|496) K44 1,034 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-26 07:25:18
Are u ...? (454|498) K44 1,063 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-26 05:45:44
Are u talking to me ?? once (445|498) K44 6,271 fgh04 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-26 00:41:00
Are u talking to me ?? once (445|498) K44 6,271 14kuz4 [LoKo?!] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-26 00:41:00
Are u talking to me ?? (453|497) K44 9,722 14kuz4 [LoKo?!] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-25 11:21:10
Are u talking to me ?? (453|497) K44 9,722 TaiTzeL [Minds] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-25 11:21:09
(W)-old-(S)-school-(T).3 (431|474) K44 3,204 alexalexcr9 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-24 20:47:30
i.a.kuza (430|494) K44 4,670 RAZA1993 [Minds] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-24 14:18:43
1-(-_-)-1 (443|487) K44 4,420 mitzanu mah [LoKo?!] 14kuz4 2014-06-24 07:31:31
3-(-_-)-3 (445|488) K44 2,667 dezvoltatorul [Minds] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-23 22:38:44
2-(-_-)-2 (444|486) K44 1,761 dezvoltatorul [Minds] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-23 22:11:08
1-(-_-)-1 (443|487) K44 4,412 14kuz4 [LoKo?!] RAZA1993 [Minds] 2014-06-23 10:20:14
4-(-_-)-4 (446|491) K44 6,740 dezvoltatorul [Minds] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-23 09:22:47
1-(-_-)-1 (443|487) K44 4,412 dezvoltatorul [Minds] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-23 08:40:38
0-(-_-)-0 (434|483) K44 2,366 dibaciul77 [RCRD] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-21 05:28:24
1-(-_-)-1 (443|487) K44 3,638 14kuz4 [LoKo?!] dezvoltatorul [[M~K]] 2014-06-18 23:06:46
1-(-_-)-1 (443|487) K44 3,638 mihnea2700 [[M/K]] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-18 08:21:16
(W)-old-(S)-school-(T).0 (455|471) K44 2,761 mikni [O:)] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-14 14:36:38
(W)-old-(S)-school-(T).2 (444|472) K44 3,076 Barbar 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-13 15:36:54
(W)-old-(S)-school-(T).1 (449|470) K44 3,985 jonnybyy [LEGION] 14kuz4 [LoKo?!] 2014-06-12 14:28:18
tu crezi ca-si merita rangul in clasament...
sincer...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus