Discutii libere L40

LadyLethal

member
Scor reacție
143
10 ? asta pt ca le inventezi tu....daca eu am 10 , tu ai 25 din 30 de sate care le ai ;)

Puteau fi 50 din 40 ,important e ca tu esti un ipocrit care se da mare jucator dupa ce in prima faza a jocului se umfla din interne ,hai du-te haleste pisicuta ,nu mai fi frustrat ai primit si tu ciolan



Lady lasa'l ca one love nu inobileaza intern doar ca in jurul orei 21:00 intru pe skype salut pe toti si anunt ca pe la 22:00 plec la fobal si pe la 21:30 plec dar numai ca s'a anulat fotbalul asa ca am revenit dar ce sa vezi?am fost concediat imi luase un sat si aveam atacuri si pe restul satelor,cum i se zice acestei tactici?:)))

Daca nu erai cum esti ,ii ziceai in fata mah esti naspa trebuie sa ne parasesti ,nu sa il ataci dupa ce ai aflat ca iese de pe joc.Si da mi-am unit contul cu urzica pentru ca nu mai aveam nici unul chef de joc, si am facut-o pentru ca ne siteream mereu unul pe celalat , de la asta pana la a ataca miseleste e o cale foarte lunga
 
Ultima editare:

DeletedUser

jjajajajaja

a anuntat ca merge la fotbal....jajajajjaja a anuntat ca el nu isi ajuta colegii ca e mai smecher si a fost inobilat ( cu atacuri ) nici un split...nicio o recucerire nimik....halal jucatori...

eu sa prind interne ? unde am jucat eu , jucatorii mari lasau internele celor mici noobule :) eu sunt impotriva intrnelor si daca inobilez un `coleg` o fac cu un bun motiv :)

si ce ce imi tot *vorbesti de cont nou , e cont nou ...da ....pt ca e prima mea lume ce o joc pe .ro ....trebuia sa am alta daca nu am mai jucat aici ?


iti inventezi singura povesti jajjajaja iti repet de fiecare data , asa o sa am ce sa citez lumea asta :D sper sa nu `trebuiasca` sa lasi lumea...

Ai avut tu grija sa nu pot face niciun split nimic,ai inobilat satul off pentru ca stiai ff bine care este ala,ai primit ajutor de la mine cu satul ala cat nu te'a ajutat nici.. si ai organizat in asa fel pe toata lumea sa 'fie bine'..esti praf nici nu puteai sa dormi noaptea ca eram prea aproape de tine si nu am zis eu asta;)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
One love e dus sa inobileze pisicuta " cu atacuri" el nu ia interne,nu,nu el "ataca" jucatori problematici ,le ia cu nobili spre deosebire de altii care si le lipesc cu superglue de conturi.Ale lui nu sunt interne,nici gand ...el e un mare viteaz care curata tribul de jucatorii problema in functie de interesele lui ,dar sa ii recunoastem meritele le ia cu atacuri
 

DeletedUser

Ideea este ca el le ia doar pe alea care stie el ca sunt usor de luat pentru restu' isi face o armata si o baga la inaintare...:))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ca asta de exemplu asta,care a avut o crestere spectaculoasa la inamici invinsi cand l-a inobilat marele one love:eek: care ma repet nu ia interne ,doamne fereste

2014-07-23 Kurtis Stryker Nimeni 10322. -26 =1 +82 - +82
2014-07-12 Kurtis Stryker DT. 1465. =3,280 =1 =54 - =54
2014-07-11 Kurtis Stryker DT. 1350. =3,280 =1 =54 - =54
2014-07-10 Kurtis Stryker DT. 1261. +3,280 =1 +54 - +54
2014-07-09 Kurtis Stryker DT. 1258. =3,134 =1 +50 - +50
2014-07-08 Kurtis Stryker DT. 1129. =3,134 =1 +34 - +34
 

DeletedUser45895

arata si statistica ta :) eu iti dau voie sa iti inventezi tot ce vrei despre mine...

ca am luat doar interne , suporti ...ca nu am trupe ....ca imi inobilez colegii...

eu in niciun moment am iesit aici sa spun ca sunt un MARE JUCATOR ... cu simplu` fapt ca ma iau cu tine dau dovada ca nu sunt :p .. aici singura care isi pune SINGURA medaliile esti tu :p restu spun de toate despre tine....deci: REPET ...ma iau cu tine nu sunt un jucator MARE jajajja


cu toate inventiile tale , daca vrei facem o comparatie intre Landy Lethal si One love si tot in pierdere ai sa iesi :))))))

SFAT :cand te machiezi , ai grija ce chimicale folosesti pt ca delirezi mult :))))) sa ai impresica ca se iau cu tine doar JUCAORI MARI e foarte grav :)))))) hai hai....scoate statistica ta la vedere :DDDDDDDDDD
 

DeletedUser45895

Ai avut tu grija sa nu pot face niciun split nimic,ai inobilat satul off pentru ca stiai ff bine care este ala,ai primit ajutor de la mine cu satul ala cat nu te'a ajutat nici.. si ai organizat in asa fel pe toata lumea sa 'fie bine'..esti praf nici nu puteai sa dormi noaptea ca eram prea aproape de tine si nu am zis eu asta;)


pe cine ai ajutat tu mah ? :)))))))) ti-ai spart de 2 ori acelasi atac si a trebuit sa iti curat eu satele ca ramaneai dupa 2 luni de joc u un singur sat..... scuza-ma dar nu imi permit sa port o conversatie cu tine :p minim necesar 2 sate!

toate comentariile tale sunt fructul frustrarii ce o ai in tine :D zici ca am avut eu grija sa nu faci nimic? deci , cine e cel destept si cine e noob-ul aici ? :))))
 

DeletedUser

Omule traesti in alta lume daca vii aici si afirmi ca tu mi'ai curatat satele,nu ai spart nici macar un topor pentru mine in timp ce eu stii bine ce am facut,2 sate?tocmai ce afirmai pe aici ca este cont nou cel pe care joci acum,asa era si la mine pe Cristtianoo il tineam pentru funny,am multe conturi in spate pe care daca ti le insir ai sa incepi sa plangi..si nu doar le insir aduc si cati martori vrei care sa aprobe ca eu sunt omul din spatele lor sau si mai simplu intru pe L40 cu ele..aici am incheiat discutia cu tine ca nustiu dece dar cand mi te adresezi simt asa un sentiment de..
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
arata si statistica ta :) eu iti dau voie sa iti inventezi tot ce vrei despre mine...

ca am luat doar interne , suporti ...ca nu am trupe ....ca imi inobilez colegii...

eu in niciun moment am iesit aici sa spun ca sunt un MARE JUCATOR ... cu simplu` fapt ca ma iau cu tine dau dovada ca nu sunt :p .. aici singura care isi pune SINGURA medaliile esti tu :p restu spun de toate despre tine....deci: REPET ...ma iau cu tine nu sunt un jucator MARE jajajja


cu toate inventiile tale , daca vrei facem o comparatie intre Landy Lethal si One love si tot in pierdere ai sa iesi :))))))

SFAT :cand te machiezi , ai grija ce chimicale folosesti pt ca delirezi mult :))))) sa ai impresica ca se iau cu tine doar JUCAORI MARI e foarte grav :)))))) hai hai....scoate statistica ta la vedere :DDDDDDDDDD


Unde ai fost ,mah?Ti-a facut pisicuta maddy split?:))))Eu vorbesc cu orice noob ,si tu te-ai bagat in seama de la inceput desi erai patat rau,cand incepi cu jajajaja si ranjete verzi incep sa te lase nervii subreziti de la spliturile facute de interne.Trebuia sa fi curat ,mah daca ai vrut sa te dai mare pe aici ,dar nu esti si statistica dovedeste cat esti de breaz.Te dai mare ca nu iei interne cand iei.Trebuia sa taci daca ai stiut ce ai facut,dar ne crezi pe toti tampiti sa iti citim balivernele..
 

quz0r

member
Scor reacție
144
iar o lungiţi mă? Voi n-aţi dormit noaptea asta? :)))

Ps. Cristi, nu-ţi pune şi tu mintea cu el...:)

One Love, tu cine eşti prietene de te dai rotund pe aici pe forum? Altă vedetă?
 

DeletedUser45895

jajajaja nu ti-am curatat sate nobule ? nu iti e rusine sa minti in halul asta? :))))))))) uite , ne bucuram cand inobilam specii de jucatori nerecunoscatori ca tine :D hai pa...invata sa joci si ia aminte ca nu esti singur pe harta sa face ce vrei , cand vrei....o sa caut acum rapoarte sa iti arat tie si celorlalti cat de mincinos esti :))))) nu ti-am curatat sate ah?????


si , in caz ca nu sti sa citesti :) spuneam ca e SINGURUL meu nick pe serverul .ro....deci , dupa logica normal ca e nou , nu ?

si asta a fost `intern` de-al meu.....halal interne mi-au nimerit mie :(
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
jajajaja nu ti-am curatat sate nobule ? nu iti e rusine sa minti in halul asta? :))))))))) uite , ne bucuram cand inobilam specii de jucatori nerecunoscatori ca tine :D hai pa...invata sa joci si ia aminte ca nu esti singur pe harta sa face ce vrei , cand vrei....o sa caut acum rapoarte sa iti arat tie si celorlalti cat de mincinos esti :))))) nu ti-am curatat sate ah?????


si asta a fost `intern` de-al meu.....halal interne mi-au nimerit mie :(


Da,mah da..avea sate mari langa tine ,nu ai incaput de el ..ce coincidenta,daca nu era langa tine nu era cah si nu trebuia inobilat:)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Îmi zice şi mie cineva ce înseamnă "jajaja"?:confused: şi ce sens are bălăceala asta de litere?
 

DeletedUser45895

Unde ai fost ,mah?Ti-a facut pisicuta maddy split?:))))Eu vorbesc cu orice noob ,si tu te-ai bagat in seama de la inceput desi erai patat rau,cand incepi cu jajajaja si ranjete verzi incep sa te lase nervii subreziti de la spliturile facute de interne.Trebuia sa fi curat ,mah daca ai vrut sa te dai mare pe aici ,dar nu esti si statistica dovedeste cat esti de breaz.Te dai mare ca nu iei interne cand iei.Trebuia sa taci daca ai stiut ce ai facut,dar ne crezi pe toti tampiti sa iti citim balivernele..

eu ma dau mare ? ma confunzi cu Lady Lethal...... o sa ma dau mare cand o sa ajungem sa fim aproape :D sper sa nu cauti scuze sa lasi lumea :)))

si eu unu imi cer scuze ca te-am facut jucator noob ..... am intalnit jucatori de 2 lei ce fac mult mai mult decat tine :D deci mai mult decat noob esti un jucator patetic :DDDDDDDDDDDD

mai mult de jumatate din satele inobilate de tine sunt interne
altele , conturi suport
minti si inventezi desprea altii fara nici un argument concret :D

capul in paman ca strutu` ti-am mai spus :D
 

DeletedUser

iar o lungiţi mă? Voi n-aţi dormit noaptea asta? :)))

Ps. Cristi, nu-ţi pune şi tu mintea cu el...:)

One Love, tu cine eşti prietene de te dai rotund pe aici pe forum? Altă vedetă?

Nu imi pun mintea cu el dar minte cu nerusinare,da ii vedeta venita de pe camp..
 

DeletedUser45895

iar o lungiţi mă? Voi n-aţi dormit noaptea asta? :)))

Ps. Cristi, nu-ţi pune şi tu mintea cu el...:)

One Love, tu cine eşti prietene de te dai rotund pe aici pe forum? Altă vedetă?


sa inteleg ca trebuie sa fi o vedeta sa te iei cu Lady Lethal ? :s :s asa nivel avem pe .ro ? .... incep sa ma intristez....
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
mai mult de jumatate din satele inobilate de tine sunt interne
altele , conturi suport
minti si inventezi desprea altii fara nici un argument concret :D

capul in paman ca strutu` ti-am mai spus :D

Ti-am dat argumente ,a venit si cristi victima backstabului ,tu in schimb aberezi.Stii care e singura deosebire ca tu esti ipocrit si nu iti asumi internele.Si trebuie sa te mai nasti de 3 ori si sa te dai peste cap de trei ori ca fat frumos ca sa ma faci sa tac in fata ta pentru ca pur si simplu nu stie nimeni cine esti,decat un noob care face jajajaja pe extern
 
Sus