Initiativa-Mentor

DeletedUser

Daca tot s-a vorbit de instruirea jucatorilor incepatori poate ar fi nimerit un topic unde sa avem posibilitatea sa solicitam unor jucatori experimentati sa ne fie mentori pana cand incepe l 41
 

DeletedUser

De cand asteptam asta :)
Esti tu noua,dar ai numai idei bune
Asteptam instruitorii :D
 

DeletedUser

Incep eu.Deci caut mentor.Eu invat repede ,sunt cumintica si ascultatoare si "sometime i like it rough";)
 

DeletedUser

Va invat eu tot ce vreti pentru ca joc de 3 ani!

Prima lectie, si, totodata, cea mai importanta, va fi achizitionarea de puncte premium si transferul acestora pe contul mentorului.

159XlQh.png
 

DeletedUser

Domnule andreikkk ,noi cautam mentor. Daca doream mediatii platite solicitam meditator,si in plus cred ca nu te recomnada nimic sa ii inveti pe altii,pari mai noob decat mine sau memo sau oricare de pe forum.Fara suparare:p

In plus..daca as avea pp nu ar mai fi nevoie sa invat sa joc.Right?
 

DeletedUser40689

Incep eu.Deci caut mentor.Eu invat repede ,sunt cumintica si ascultatoare si "sometime i like it rough";)

Regulile de baza se gasesc peste tot , ce vrei tu e mai complicat si nu poti invata decat jucand .

Depinde ce vrei de la joc , daca vrei sa joci doar de dragul de a juca e foarte simplu , daca vrei sa ajungi departe si asta e foarte simplu , trebuie sa te inclini doar in directia unde bate vantul tot timpul , poti ajunge departe si daca ai o coloana vertebrala care nu se indoaie repede :) trebuie doar sa gandesti , triburile e ca un joc de sah ceva mai complicat .
 

Deleted User - 2048663

cam greu sa ajungi rank 1, asa din start
dar na...e bine ca ai vointa
"succesuri";)
 

DeletedUser

cam greu sa ajungi rank 1, asa din start
dar na...e bine ca ai vointa
"succesuri";)

Sunt ambitioasa,am timp suficient de joc ,am nevoie de cineva care sa ma invete "secretele"

Sau sa imi recomandati la cine sa apelez:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu unul ti l-as recomanda pe immortal r
Am inteles ca este jucator bun
Cei drept nu prea e rabdator asa,dar poate ai noroc :D
 

DeletedUser

Daca nu e pe "invers" cred ca va fi rabdator:p

Vad ca el e in vacanta :(,alte recomandari?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Lilith, ce caterincă ai în tine. :)) Tare naivă lumea în ziua de azi. :D

On topic: Dacă e dispus să mă învețe cineva care-i treaba cu lăncile și spadele, de ce lăncile sunt mai rapide mă bag și eu în tribul ăsta.
 

DeletedUser39475

Păi, poți să înfințezi tu tribul, atunci.
Mulțumesc pentru răspuns!
 
Sus