Aka ! vs TS/bI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu am nevoie...ce am nevoie este sa nu mai trisati la statistici..
Serios acum, nu e frumos :(

seru678 a înnobilat NETZ din NETZ


De ce ii dati afara inainte sa ii innobilam...va strica statistica? :)



Sunteti trib rang 2..ar trebui sa va comportati ca atare.
In afara ca aveti un singur razboi si ala e cu noi, mai faceti si chestii de genul asta.
 
Scor reacție
209
Felicitari pentru prestatia de pana acum :).

Parte 1:
Triburi: Aka !
Parte 2:
Triburi: TS/bI

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 5
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34,887
Tabăra 2: 15,394
Diferență: 19,493

chart
 

DeletedUser

poi triburile e joc de statistică, nu de război
eu ţi-am mai zis Mădă, să nu mai ai pretenţii :p
 

DeletedUser523

acum am observat pe harta ce diplomatie buna au AKA: au incheiat alianta cu fam RS si pna cu fam GTG si in acest fel si-au asigurat flancurile si au razboi direct pi sentru cu TS/bi, de aici si statistica favorabila si normala de altfel. felicitari pt diplomatie!
 

DeletedUser

tzepes cu acele diplomatii sau fara ele e tot aia. Adica pe noi direct nu ne ajuta cu nimic in acest moment. Sunt diplomatii de viitor.

Gandestete in schimb ca TS/bI are alianta cu FIIND si cred ca si cu celelalte triburi si noi suntem singurii lor dusmani in schimb ce noi avem tot S-E-ul rosu.
Avantajul in acest moment ar trebui sa fie in favoarea lor, nu a noastra.
 

DeletedUser44200

În treacăt fie zis, diplomațiile alea vă ajută direct. Pentru că aveți trupe de folosit și de trimis din zonele alea. Granițele albastre furnizează sprijin pentru granița roșie. Și cu cât ai mai mult albastru în jur cu atât ai mai mult de trimis pe granița de război. Plus că ești liber să te concentrezi pe un singur și unic conflict.

Ca să nu zic că POATE trimit și aliații sprijin.

Deci, vă ajută direct. Orice diplomație bună ajută.
 

DeletedUser45675

oct 19
22:46 NETZ a părăsit tribul.


nu arunca afirmatii draga;))
nu e vina mea ca el iese,eu nu ma ascund cu nimic .
mai avem si alte razboaie stai linistit si am mai avut cu vortex pe care i-am desfiintat ,cu DBD pe care i-am desfiintat si acum cu voi si mai avem ramasitile din KOF si SN...etc...triburi din astea!
 

DeletedUser

Alea nu sunt triburi..alea erau tentative de triburi care puteam si eu sa ii recrutez si nu am facut-o.

Acum e mai aranjata harta..cu cine mai aveti razboaie in afara de noi?
Este ca aveti zona blocata si ca noi suntem singura voastra tinta?
 

DeletedUser

Stai asa..nu intelege gresit, noi am ales sa tinem diplomatia asa. Am refuzat orice diplomatie pe S-E in afara de una singura cu Diablo care oricum stiam ca se desfiinteaza dar am facut-o pentru un prieten ca a vrut el sa o faca.


Ce farmec mai are daca imi tin harta blocata sa dau intr-un singur trib?
 

DeletedUser45675

mi se pare mie sau tu cam suferi de tine?:))
ce razboi ai inafara de noi cu granita? hai sa fim seriosi putin,putin ma intereseaza diplomatia voastra,putin ma intereseaza ce se abereaza aici pe extern unde este locul in care TOTI sunt jucatori de topo=))
eu sunt mai restrans cu externul,asa ca,cu ce nume joci in aka?..banuiesc ca tu esti celebrul intemeietor.
 

DeletedUser

Map_L41.png


Am incercat sa o centrez cat mai bine harta in asa fel incat sa se observe aproape tot.

Deci da..probabil doar cu voi avem granita si voi sunteti imprastiati pe tot K-ul :)

Si poate sufar de mine dar totusi daca putin te intereseaza, de ce iesi si postezi pe extern?
Eu nu ma laud si nici nu deschid topicuri cu triburi fantoma pe extern asa cum ai facut tu cu KOF (de care au ras cativa cand au vazut).

Esti intemeietorul tribului de rang 2 si cred ca oamenii au pretentii de la tine pe aici asa ca iti recomand sa te comporti ca atare.

Este forumul extern si e politica si propaganda si cam asta se face pe aici si daca nu te intereseaza, nu mai citi si nu mai posta :)

De ce mi se pare totusi ca esti degenul de persoana care nu il intereseaza ceva anume cand nu e in avantaj?

2-0 dar nu ai cu cine te bate:))
asa ca ne-am decis sa incepem alta distractie astazi!

Expediat oct 10, 2014 14:29:08
Tribul este acum în război cu Vortex!

Nume război: Jucam si noi ceva?

Declaraţie:
Prea mult va afirmati in afirmatii:))


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată

Adica uite ce entuziasmat esti in acest post.
Ai deschis un topic cu KOF, trib de ferme...de ce nu ai deschis si cu Aka atunci cand v-am declarat razboi?
Sa inteleg ca nu suntem atat de importanti :(
 

DeletedUser45675

nu,nu am deschis pentru ca imediat ati deschis voi.
Citesc forumul extern si mai postez din cand in cand,dar cel putin nu sufar de mine si nu traiesc in trecut:))

oricum bafta si cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser40187

Acest război este de bun augur. Combatanții celor două triburi plătesc foarte bine în pp-uri.

Editat TT ai grija te rog la limbaj.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

serios??? ce rau imi pare ca nu sunt in zona aia sa ma imbogatesc si eu de pe urma razboiului :(
 

DeletedUser

Razboiul l-am declarat dimineata si te-am lasat pana seara sa deschizi topicul si daca am vazut ca nu ai nici-un gand, m-am pus si l-am facut eu.

Asta e toata replica ta la tot ce am zis? Ma asteptam la mai multa "viziune" din partea ta :(
 

DeletedUser45675

prefer sa iti arat pe harta viziunea mea asupra jocului, nu aici unde toti sunt buni dar pe harta apar motivele nenumarate prin care nu isi pot arata valoarea!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus