Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser43217

dxOazBq.png


Cum sa fie banat si sanctionat ieri cu 4 sate, cazand de pe locul 3 pe locul 9 si astazi sa revina pe locul 3 si sa ia din nou trofeele?!

Sa ii faca cineva ceva pana nu e prea tarziu!!!!!!!

P.S Am avut impresia ca am postat si azi noapte, dar cred ca eram adormit - dimineata nu mai era, cred ca varsta e de vina.
 

DeletedUser45878

dxOazBq.png


Cum sa fie banat si sanctionat ieri cu 4 sate, cazand de pe locul 3 pe locul 9 si astazi sa revina pe locul 3 si sa ia din nou trofeele?!

Sa ii faca cineva ceva pana nu e prea tarziu!!!!!!!

P.S Am avut impresia ca am postat si azi noapte, dar cred ca eram adormit - dimineata nu mai era, cred ca varsta e de vina.

Era postat si aseara, dar noaptea e magica :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu e vorba de nimic anormal, a fost sters din greseala postul...cand vroiam sa il repun ai postat tu dinnou.
 

DeletedUser45878

Crezi ca umbla spiridusi si Ilene Cosanzene noapte pe forum, sau doar zmei paralei, care fac sa dispara si sa apara anumite posturi?

Dupa cate se pare nimic din ce ai enumerat nu a fost sa fie, s-a adeverit ca undeva in ora tarzie apare trolu de sperie posturile si fug.
 

DeletedUser42109

Nu e vorba de nimic anormal, a fost sters din greseala postul...cand vroiam sa il repun ai postat tu dinnou.

”a fost sters din greseala” n-am mai intalnit o vrajeala mai ieftina... ba da, stai, uite ”cand vroiam sa il repun ai postat tu dinnou”

superb!
 

DeletedUser45878

”a fost sters din greseala” n-am mai intalnit o vrajeala mai ieftina... ba da, stai, uite ”cand vroiam sa il repun ai postat tu dinnou”

superb!

Dai si tu tot din casa acum.
Zana minciunica, mai bine zanu mincinoi ataca din nou :)). De parca voi nu aveti probleme cu mouse si eu il mai las pe masa si joaca incepe sa stearga sa scrie sa faca detoate, cred ca sunt boti mousii astia numai "greseli" fac.
 

DeletedUser42109

Dai si tu tot din casa acum.
Zana minciunica, mai bine zanu mincinoi ataca din nou :)). De parca voi nu aveti probleme cu mouse si eu il mai las pe masa si joaca incepe sa stearga sa scrie sa faca detoate, cred ca sunt boti mousii astia numai "greseli" fac.

Intr-adevar, in urma evenimentelor din ultimele zile, m-am lasat purtat de val si am exagerat. A gresi e omenesc. Mai gresesti cu un comentariu sters, mai gresesti cu un ban, mai gresesti cu una alta, dar e in regula.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
”a fost sters din greseala” n-am mai intalnit o vrajeala mai ieftina... ba da, stai, uite ”cand vroiam sa il repun ai postat tu dinnou”

superb!

Sti care e de fapt problema mea, ca nu pot sa va raspund cu aceeasi moneda ca ar trebui sa imi dau ban singur, asta una.
E rau cand omul spune adevarul, e rau cand minte, e rau oricum...sincer chiar daca ati fi langa mine tot nu ati crede, ma rog, suntem obisnuiti cu astea, mergem inainte. Daca aveam ceva cu postul, si il stergeam eu intentionat, cu siguranta as fi facut-o si a doua oara, dar deh, e greu sa gandim...e mai usor sa dam cu paru.
 
Sus