Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser

in locul tau raka . daca tot te acuza si nu ii poti convinge le mai stergeam odata :))
 

DeletedUser32395

pff Astra a luat bataie. Din nou... Noroc de Steaua

Norocul si l-a facut singura. Cat de tare se bucura Niculae cand a luat steaua bataie de la bulgari(asa umilitor cum a fost, eram romani totusi si mai important..noi am facut aproape tot coeficientul Romaniei ani de-a randul. inteleg ca in liga 1 este concurenta dar in Europa..putin respect)..sper sa incheie grupele cu 6 infrangeri.
 

DeletedUser

pai si cum ramane cu aia cu respectul in europa? sau era obligatoriu ca astra sa va respecte pe voi, dar voi pe astra nu?

eu le urez succes la amandoua in europa. chiar daca sunt din ploiesti si sincer, nu le plac pe niciuna din cele doua
 

DeletedUser523

Bv Simona! A dat o lectie de onoare si joc curat, castigand un set un fata Anei si i-a permis si Serenei sa mearga mai departe. Pacat ca a pierdut ultimul meci dar important e ca a castigat grupa! Sa-i tinem pumnii stransi maine in semifinala cu Radwanska!
 

DeletedUser37982

pai si cum ramane cu aia cu respectul in europa? sau era obligatoriu ca astra sa va respecte pe voi, dar voi pe astra nu?

eu le urez succes la amandoua in europa. chiar daca sunt din ploiesti si sincer, nu le plac pe niciuna din cele doua

pai podolsky24 are dreptate. atata timp cat astra nu sustine steaua in europa , nici eu nu sustin astra in europa
 

DeletedUser46289

Interesanta semnatura ”Berzele zboara in zare . Eu ma uit ... ele dispare !” Am gasit o varianta cu acelasi inteles dar fara dezacord gramatical:”Berzele zboara in vazduh.Eu ma uit ..si sunt nauc”!:)
 

DeletedUser32395

pai si cum ramane cu aia cu respectul in europa? sau era obligatoriu ca astra sa va respecte pe voi, dar voi pe astra nu?

eu le urez succes la amandoua in europa. chiar daca sunt din ploiesti si sincer, nu le plac pe niciuna din cele doua

Nu ai inteles :)
Nu sustin astra in Europa pentru ca ei nu ne-au respectat dupa meciul cu Ludogorets. Inainte de acel moment nu aveam nimic cu ei si chiar speram sa faca o figura frumoasa in grupe.

tzepes, avem si noi cu ce ne mandri, cu simona. in rest... dumnezeu cu mila


Avem cu ce ne mandri, nu doar cu simona halep. Stiti de ea pentru ca este super mediatizata. Steaua de ex este in top 3 echipe din Est din toate timpurile. Apoi il avem pe Bute, il avem pe Muresan care este singurul roman care a jucat in NBA, Ana Maria Branza, chiar si Cristi Chivu pentru ca la ora actuala in ultimii 20 de ani este singurul roman care a cucerit Liga Campionilor, Mircea Lucescu singurul antrenor roman care a cucerit Europa League, Ionut Iftimoaie, singurul roman care a participat la competitia internationala de K1 si as mai putea sa iti enumar inca 5-6 nume care inca sunt in activitate...dar nu mai are rost, ai inteles tu.
Nu ii poate si presa baga in fata pe toti de 10 ori pe zi..ca prioritate este dragusanca, cruduta, vica si alte pitipoance si cocalari care ne umbresc valorile romanesti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Bineanteles ca ne mandrim cu mai multi sportivi romani, nu doar cu Halep dar acum e momentul ei si e normal sa vorbim la prezent ca doar nu o fi sa povestim acum despre primul meci in care Bute a castigat centura mondiala la box! ;) Nu uitati maine la ora 13 Halep are meci cu Radwanska in semifinale la Turneul Campioanelor. E la doar 2 meciuri de titlu.
 

DeletedUser39591

Hey, frații mei iubiți de peste Prut, are careva ”acces” (cunoaște vreo librărie etc.) la cumpărarea cărții ”Tăcerea mieilor” de Thomas Harris? :))) Sau poate stă prăfuită la cineva pe acasă? :)))
 

DeletedUser44200

Hey, frații mei iubiți de peste Prut, are careva ”acces” (cunoaște vreo librărie etc.) la cumpărarea cărții ”Tăcerea mieilor” de Thomas Harris? :))) Sau poate stă prăfuită la cineva pe acasă? :)))

O am eu acasă și tocmai că stă praful pe ea :)) Doar că nu sunt acasă și nu prea te pot ajuta. Dar părerea mea critică este că sunt cărți mai bune pe care să dai 10 lei.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Bineanteles ca ne mandrim cu mai multi sportivi romani, nu doar cu Halep dar acum e momentul ei si e normal sa vorbim la prezent ca doar nu o fi sa povestim acum despre primul meci in care Bute a castigat centura mondiala la box! ;) Nu uitati maine la ora 13 Halep are meci cu Radwanska in semifinale la Turneul Campioanelor. E la doar 2 meciuri de titlu.

Am un amic din Tulcea pe care-l voia Simona de iubit acum cativa anisori. Acum rad de el tot timpul ca putea sa fie si el celebru ca si "Iubitul Simonei Halep" :D. Intr-adevar, o fata extraordinara!
 
Sus