Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42770

si cand eu ti am zis memo ca esti raka nu nu ca batman batman ... Chiar azi vorbeam cu radu si el si toti asta cred... Anonimule ' vezi daca ai pile ... Un nimeni celebru ce esti :))))))) eu sunt Nyx apropo ... Chiar de unde numele nenea Nyx daca tot nu ne oferi un interviu
 

DeletedUser

Intelegi sunt doar un anonim revenit pe .ro dupa 4-5 ani pauza :)
Anonimii nu merita interes,ei joaca dupa principiul anonimatului!
 

DeletedUser

Buna ziua.Vreau sa propun si eu doua nume.Nu sunt sonore, pentru voi nu inseamna nimic si nu stiu daca o sa luati propunerile in considerare dar pentru fame inseamna aproape totul: podolsky24 si marnou.Au castigat lumea 14 si acum si lumea 31.Pentru ce s-a intamplat pe lumea 31 si pe cele 2 lumi .de podolsky24 poate intra in top 10 lideri cu usurinta.Intrebari pt ei, in afara celor banale: pt marnou:de ce nu a intrat cu fame pe lumea 31?a fost unul dintre spionii bagati in taberele adverse(propria strategie folosita si pe 41 cu nerv)?si pt podolsky:ai sacrificat jucatorul de pe locul 1 distantat(new champ) cat si alti jucatori mari sau cunoscuti tie sau apropiatilor tai pt binele tribului dar totusi cum te-ai simtit cand ai dat-o la interne pe maruskk si cum ti-a venit ideea sa dai cate 200 de puncte premium tuturor jucatorilor din academia tribului, ca premiu.(ei nu castiga lumea deci nu primesc pp).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40968

Nu stiu cum sa zic

dar sa iei interviu unui jucator care are 2 sapt de joc pe L41 e putin cam de cantitate

Dupa chestia asta, de ce nu introduceti un sistem de interviuri ca automat cand intrii pe l41 sa-ti ia interviu?

te referi la finul meu?:D...e un jucator f bun...cu experienta, a si muncit in team-ul jocului...daca nu se lauda asta nu inseamna ca nu are valoare:)
 

DeletedUser44398

te referi la finul meu?:D...e un jucator f bun...cu experienta, a si muncit in team-ul jocului...daca nu se lauda asta nu inseamna ca nu are valoare:)

nu e vorba de asta, e vorba ca interviurile trebuiau sa fie conducatorilor sau eventual jucatorilor importanti la momentul de fata, el ii destul de nou pe harta totusi, nu a avut timp sa se impuna pe harta si asa mai departe..
 

DeletedUser40689

Buna ziua.Vreau sa propun si eu doua nume.Nu sunt sonore, pentru voi nu inseamna nimic si nu stiu daca o sa luati propunerile in considerare dar pentru fame inseamna aproape totul: podolsky24 si marnou.Au castigat lumea 14 si acum si lumea 31.Pentru ce s-a intamplat pe lumea 31 si pe cele 2 lumi .de podolsky24 poate intra in top 10 lideri cu usurinta.Intrebari pt ei, in afara celor banale: pt marnou:de ce nu a intrat cu fame pe lumea 31?a fost unul dintre spionii bagati in taberele adverse(propria strategie folosita si pe 41 cu nerv)?si pt podolsky:ai sacrificat jucatorul de pe locul 1 distantat(new champ) cat si alti jucatori mari sau cunoscuti tie sau apropiatilor tai pt binele tribului dar totusi cum te-ai simtit cand ai dat-o la interne pe maruskk si cum ti-a venit ideea sa dai cate 200 de puncte premium tuturor jucatorilor din academia tribului, ca premiu.(ei nu castiga lumea deci nu primesc pp).
bine spus , dupa cum zicea si alnimanuipelumeaasta , ar trebuii sa li se ia interviu si jucatorilor care nu sunt pe primele locuri in clasament , cu martzian s-a facut , dar mai sunt si altii .
 

DeletedUser44398

asa da :D

mai sunt conducator ale caror opinii ar trebui sa se faca auzite :D
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Mai sunt, dar trebuie sa va ganditi si la faptul ca multi au refuzat, ca atare, in cazul anumitor persoane, nu va aparea interviul asteptat de voi :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus