Discutii libere L40

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Asa zic si statisticile:)), pana acuma wind o jucat mai bine si in razboiu No. si cu Leon.

Ma rog, nu se stie de acuma inainte, mai vedem cine mai intra in razboi, ca sa se bata cu "slabii" astia din Wind.

Varza mai!

nu stiu cine esti noobule dar de un singur lucru te asigur
wind e cel mai slab de pe harta cu 4 flori nu se face primavara
iar in razboiu cu no1 daca nu intervenea pr nu ne scotea nici wind si nici leon la un loc, pt ca wind a stat asa ca pacalici la mana altora sa sa bage in razboi contra celor din no1 de frica ca singuri nu aveau tupeu asa ca baiete ar fi bine sa iti tii ciocu ca deja ceva miroase prin aer o fi din zidurile celor din wind??? sau de la barbarele inobilate de ei?
 

DeletedUser40664

Ati incurcat grav topicurile. Rog un moderator sa mute postarile sau sa le stearga, iar daca tot a venit vorba, wind - 'cel mai slab pregatit trib'.
 

DeletedUser20252

Astea sunt razboaie trecute,nu inteleg de ce se tot aduc in discutie.
Incercati sa va concentrati asupra celor prezente.

O statistica ceva leon contra wind?:)

Vad ca topic nu v-ati facut in care sa se discute.
 

DeletedUser40664

L-am lasat pe Nyx. sa faca topic, el era cu statistici, harti, nu ataca un trib decat daca erau si alte triburi pe felie sa iasa in avantaj, nu il interesa ce se intampla in alte parti ale hartii si tot asa.
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
mergeti la discutii libere nu aici
rog un moderator sa stearga sau sa mute in topicul destinat acestor mesaje =))))))))))
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
V-am mutat aici discutiile purtate pe topicul de interviuri.
 

DeletedUser45972

nu stiu cine esti noobule dar de un singur lucru te asigur
wind e cel mai slab de pe harta cu 4 flori nu se face primavara
iar in razboiu cu no1 daca nu intervenea pr nu ne scotea nici wind si nici leon la un loc, pt ca wind a stat asa ca pacalici la mana altora sa sa bage in razboi contra celor din no1 de frica ca singuri nu aveau tupeu asa ca baiete ar fi bine sa iti tii ciocu ca deja ceva miroase prin aer o fi din zidurile celor din wind??? sau de la barbarele inobilate de ei?

Nu stiu daca ma cunosti sau nu, de mai facut noob, sau poate ai vrut sa jignesti, nu ii o jignire , domnu multi ani de experienta, daca nu ai alte idei, si alt lucru de spus nu incerca sa jignesti, nu suntem pe counter aici, sau in ceva curte de liceu.
Pur si simplu mi-am exprimat parerea, te supara ideea mea si te ataci asa, pentru mine pacalici is aia care fug de razboi, si fuzioneaza cu altcineva, pentru ca ei nu au chef sa mai joace, era mult mai frumos o stergere in masa, va laudam sincer, dar in cazul acesta..

Nu ma intelege gresit, nu zic ca esti slab, sau noob, altceva, poate esti tu zeu acestui joc, cel mai bun, cel mai ce (nu prea imi pasa).
Pur si simplu oameni care fug de ceva, si cauta scuze dupa aceea, nu imi plac.
 

DeletedUser45972

Apropo, tu esti tot acel tip care acum o luna a spus ca No. cei care fac regulile, o sa termine ei pe harta? o sa faca, si o cucereasca?:))
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Apropo, tu esti tot acel tip care acum o luna a spus ca No. cei care fac regulile, o sa termine ei pe harta? o sa faca, si o cucereasca?:))

1 asa ceva nu a spus nimeni
2 daca o fuziune crezi ca inseamna a fugi te inseli amarnic si parca ma faci sa cred ca esti chiar incepator daca gandesti asa
3 dau stergere atunci cand stiu ca nu mai am nici-un prieten pe harta ( nu am nevoie sa ma laude nimeni sunt jucatori mai buni ca mn pe harta) , dar situatia lu No1 a fost si nu ieseam asa usor de pe harta dar asa cum e triburile multi cedeaza si cu toate ca am fost atacati din toate partile in leon am intrat cei care nu au pierdut sate sau nu asa usor plus ca 2 ani am jucat cu luka pe L30 si am castigat o lume alaturi de el si cu altii din trib, stii cum e vorba aia prietenii la nevoie se cunoaste (iti doresc sa iti faci un trib de mijloc, si sa ai razboaiele care le-am avut noi dar sa rezisti la fel si ma inchin in fata ta pana atunci....somn
 

DeletedUser40664

Nu stiu daca ma cunosti sau nu, de mai facut noob, sau poate ai vrut sa jignesti, nu ii o jignire , domnu multi ani de experienta, daca nu ai alte idei, si alt lucru de spus nu incerca sa jignesti, nu suntem pe counter aici, sau in ceva curte de liceu.
Pur si simplu mi-am exprimat parerea, te supara ideea mea si te ataci asa, pentru mine pacalici is aia care fug de razboi, si fuzioneaza cu altcineva, pentru ca ei nu au chef sa mai joace, era mult mai frumos o stergere in masa, va laudam sincer, dar in cazul acesta..

Nu ma intelege gresit, nu zic ca esti slab, sau noob, altceva, poate esti tu zeu acestui joc, cel mai bun, cel mai ce (nu prea imi pasa).
Pur si simplu oameni care fug de ceva, si cauta scuze dupa aceea, nu imi plac.


O cam dai in comedie tragica pe aici. Pacalici este acela care nu cunoaste si se apuca sa comenteze, da chiar la tine ma refer. Nu fuge nimeni pisi si avem si chef de joc indiferent ce va fi, asta era solutia ta? sa dam stergere ca sa primim laudele?:)) m-am gandit si la varianta asta dar decat sa facem unora viata pe joc mai frumoasa am zis pas. Era o vorba, roata oricat de patrata ar fi tot se mai invarte o data, multi au simtit-o pe pielea lor pe jocul asta.
 

DeletedUser46123

O cam dai in comedie tragica pe aici. Pacalici este acela care nu cunoaste si se apuca sa comenteze, da chiar la tine ma refer. Nu fuge nimeni pisi si avem si chef de joc indiferent ce va fi, asta era solutia ta? sa dam stergere ca sa primim laudele?:)) m-am gandit si la varianta asta dar decat sa facem unora viata pe joc mai frumoasa am zis pas. Era o vorba, roata oricat de patrata ar fi tot se mai invarte o data, multi au simtit-o pe pielea lor pe jocul asta.

Mataluta,ferma draga
Din poieni te tragi tu dara,
Plin de boi,plin de prafoi,
Ti-ai luat leul de un ...

Continuarea ghiceste-o maestre :p :))
 

DeletedUser45972

1 asa ceva nu a spus nimeni
2 daca o fuziune crezi ca inseamna a fugi te inseli amarnic si parca ma faci sa cred ca esti chiar incepator daca gandesti asa
3 dau stergere atunci cand stiu ca nu mai am nici-un prieten pe harta ( nu am nevoie sa ma laude nimeni sunt jucatori mai buni ca mn pe harta) , dar situatia lu No1 a fost si nu ieseam asa usor de pe harta dar asa cum e triburile multi cedeaza si cu toate ca am fost atacati din toate partile in leon am intrat cei care nu au pierdut sate sau nu asa usor plus ca 2 ani am jucat cu luka pe L30 si am castigat o lume alaturi de el si cu altii din trib, stii cum e vorba aia prietenii la nevoie se cunoaste (iti doresc sa iti faci un trib de mijloc, si sa ai razboaiele care le-am avut noi dar sa rezisti la fel si ma inchin in fata ta pana atunci....somn

Fiecare vede jocul asa cum crede de cuviinta, exact ca si in viata reala, eu am alte principii fata de tine, si iti inteleg faptele, pur si simplu din trecutul meu, am o problema cu situatiile de genu. Si am o problema si cu jucatori cu care am fost alaturi(l2) si inca ii consider cei mai buni jucatori de pe acest joc, si nimeni nu s-a aratat a fi la nivelul lor, dar tot ii dispretuiesc pentru lasitatea de care au dat dovada.
Nu o sa iti etalez cati ani, si in ce razboaie am fost, poate am fost poate is incepator cum zici tu, nu imi etalez cunostiintele in acest joc, mi se pare penibil, nu mai am 5 ani. Si nu te inchina in fata nimanui, decat a sotiei/sotului:)))







O cam dai in comedie tragica pe aici. Pacalici este acela care nu cunoaste si se apuca sa comenteze, da chiar la tine ma refer. Nu fuge nimeni pisi si avem si chef de joc indiferent ce va fi, asta era solutia ta? sa dam stergere ca sa primim laudele?:)) m-am gandit si la varianta asta dar decat sa facem unora viata pe joc mai frumoasa am zis pas. Era o vorba, roata oricat de patrata ar fi tot se mai invarte o data, multi au simtit-o pe pielea lor pe jocul asta.

pacalici ii cineva care pacaleste, si care face farse :D
 

DeletedUser40664

Mataluta,ferma draga
Din poieni te tragi tu dara,
Plin de boi,plin de prafoi,
Ti-ai luat leul de un ...

Continuarea ghiceste-o maestre :p :))

Fosta o cruciada...demult uitata...
Iar pe forum nepoftit...intra un cavaler aiurit...
Care nici habar n-avea de curtea lui in pana mea...
Se baga neinvitat cu lumea la taifas...
Iar lumea il tot pasuia...pana cand...
S-au saturat sa ii tot spuna elegant..
Ia mai du-te tu d'aici...
Din rahat nu se face bici..
Iar de blana te mananca..
Iti dau referinte la cine sa te ...



pacalici ii cineva care pacaleste, si care face farse :D

Mai are si un alt sens, cauta.:)
 

DeletedUser13059

Nu stiu daca ma cunosti sau nu, de mai facut noob, sau poate ai vrut sa jignesti, nu ii o jignire , domnu multi ani de experienta, daca nu ai alte idei, si alt lucru de spus nu incerca sa jignesti, nu suntem pe counter aici, sau in ceva curte de liceu.
Pur si simplu mi-am exprimat parerea, te supara ideea mea si te ataci asa, pentru mine pacalici is aia care fug de razboi, si fuzioneaza cu altcineva, pentru ca ei nu au chef sa mai joace, era mult mai frumos o stergere in masa, va laudam sincer, dar in cazul acesta..

Nu ma intelege gresit, nu zic ca esti slab, sau noob, altceva, poate esti tu zeu acestui joc, cel mai bun, cel mai ce (nu prea imi pasa).
Pur si simplu oameni care fug de ceva, si cauta scuze dupa aceea, nu imi plac.


draga COW , nu a fugit nimeni de razboi , razboi a fost si este incontinuare , doar ca de fuziunea cu LEON sa discutat de multa vreme , in plus in No1 , Leon si LEG am fost impartiti membrii care am castigat L30 si era normal ca sa ne unim odata si odata .. si in diablo au fost oameni care au terminat L30 alaturi de noi , iar daca vrem sa facem fuziune inseamna ca fugim de razboi ? uitate la dogean care trebuia sa intre tot cu noi ca asa vorbisem dar intre timp el vorbea si cu DT apoi a mers acolo si chiar daca am fost colegi el va fi tratat ca atare ,dar pentru linistea ta sufleteasca o sa te anunt ca vor mai urma unele recrutari pentru niste membrii care nu fug de razboi , ci vor sa joace alaturi de niste oameni care ii trateaza in mod egal pe toti indiferent daca sunt in conducere sau nu , pentru ca au facut unele alegeri care acum le regreta ;) deci nu te mai stresa , pentru ca pe toate lumile existente si inchise au fost facut recrutari , niciodata nu a fost un trib care sa castige o lume fara sa recruteze
 

DeletedUser45945

Va fi -DK- castigatorul lumii 40 fara sa recruteze :D:p



Glumesc evident dar era prea mare linistea aici de cateva zile!
 

DeletedUser

deja devine plictisitoare si lumea asta. se muta toti pe topicurile altor lumi
 
Sus