Insomniacii

DeletedUser3366

unde sunt insomniacii de altă dată? aici era gălăgie mare la ora asta de vîrf
 
Scor reacție
209
Pe 42 am stat sa farmez, sa strang resurse sa bat 2 taleri si sa fac al doilea nobil ca ziua sunt la munca.

Pana dimineata ii salt satul. Faza tare e ca si el e online. De fiecare data cand il atac :)).
 

DeletedUser3366

dacă insiști..o să adoarmă cineva..ori tu ori victima ta :D,,acum fiecare cu norocul lui.
 

DeletedUser42654

adevarat, asa mi s-a intamplat mie in timp ce il spionam pe unu m-a luat somnu si dimineata m-am trezit fara trupe in sat
 

DeletedUser3366

măcar mai aveai satul..era să nu rămîi nici fără sat..aia da realizare..:))..hai la somn.e gata timpul pt insomniaci..:D
 
Scor reacție
209
Ba da. I-am saltat satul guralivului ieri dimineata. M-am pus sa dorm 2 ore dar o ora m-am foit prin pat pana am adormit. Cand m-am trezit sa plec la munca, cucerisem si satul.

Ieri daca am dormit 3 ore dupa-amiaza, mi-a fugit somnul de tot.
 
Scor reacție
209
Dormeam 8 ore in fiecare zi dar in ultima saptamana iar am luat-o razna cu jocul asta :mad:.

Oricum, n-am nici pe dracu daca nu ma odihnesc suficient. Mai dorm in metrou ca fac o ora pana la munca.


politzotto Părăsit 26th November 2014 - 16:20 15,323,411

De ce nu mai esti in Time?
 

DeletedUser3366

dacă nu s-a putut,asta e ..nici nu mă zbat pentru acest obiectiv..nu e nevoie de lumi închise la activ ca să demonstrezi ceva.
 
Sus