Noua Pagină principală de joc!

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
104
Dragi jucători,


Suntem mândri să vă prezentăm noua Pagină principală a jocului Triburile!

Cum vă place? :)

Dacă aveți propuneri de îmbunătățire, vă puteți exprima părerea aici.


Vă mulțumim,
Echipa Triburile
 

DeletedUser38518

Cea mai cretina modificare de pana acum, felicitari...ati reusit sa stricati si mai mult.
 

DeletedUser28264

grafica obositoare si inutila...

si de ce trebuie sa apara continuu rubrica aia unde iti faci cont nou ?
 

DeletedUser13391

Chiar credeti ca lumea o sa dea scroll ca sa vada Triburile - News + butoanele de sus mi se pare imense
 

DeletedUser45540

Jocul devine din ce in ce mai urat cu toate updaturile facute ...
 

DeletedUser42606

ultimele 2 update-uri au fost de tot rasul nu au facut decat sa faca jocul prea incarcat si neplacut ochiului uneori chiar deranjant,mai bine a-ti reveni la pagina clasica era mult mai frumoasa si de asemenea a-ti putea sa scoateti de la clasament pozele alea....

am vazut acum 3 zile si pe .uk pagina asta si chiar speram sa nu o adoptati si voi..


Se pare k s-au strans numai voturi negative pana acum oare dc?
 

DeletedUser43824

Nu mai incercati sa mazgaliti frumosul jocului . Bagati un sondaj pentru pagina principala si pozele de la clasament , si pe viitor tot un sondaj pentru urmatoarele update-uri grafice .
 

DeletedUser44200

Stăteam eu așa și mă întrebam - oare ce-i mai lipsește acestui joc? Și atunci m-a trăznit! O pagină principală nouă, cu multe culori și litere și botoane uriașe... perfect! Acum e totul minunat! E un fel de „Pagina cea nouă a împăratului”
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39522

E foarte urata, era mult mai frumos inainte, cea mai prosta idee posibila acum.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Mie imi place,ar fi frumos sa ascultam si o melodie motivationala ..pana intram pe cont:rolleyes:


O sugestie ar fi ”Baga bani” a lui Puya
 
Ultima editare:

DeletedUser35811

Urat si de neinteles:(

Nu pot juca decat cu nick-ul georgeta... si pe o alta lume unde am alt nick,ce fac,cum intru???
 

DeletedUser

Ultimul update întrece orice limite.
Urât, nu mai are nici un farmec pagina de logare, multe butoane/icoane care încarcă jocul inutil și obosește ochiul, parcă sunt făcute pt copiii de grădiniță.
Aștept cu nerăbdare încheierea Lumii 33 pe care încă joc ca să închei un capitol din viața mea în care am jucat Triburile, nu Jocul pt Grădi.
Unul din motivele pentru care mă las ăsta e, introducerea a tot felul de prostioare care strică farmecul jocului.
Continuați tot așa, cine știe ce fel de jucători vreți să atrageți :)
 

DeletedUser43947

Butoane putin mai mari daca se poate iar pe fundal un curcubeu pe care trece galop un unicorn.
Tineti-o tot asa ;)
 

DeletedUser16539

Initial am crezut ca am incarcat alt joc... Pe bune chiar e triburile?

Daca ati putea face o pagina si cu braille pentru nevazatori, pentru cei ce folosesc ochelari de citit tocmai ce ati facut o pagina superba.

DA MAI MARE NU ATI PUTUT SA FACETI SCRISUL ALA?!?!?!

Ca sa vezi noutatile trebuie sa dai scrol?? Pacat. Poate ar trebui sa puneti pagini ca si la rapoarte, sau la numar de sate ca sa fie totul perfect.

Ideea "cu curcubeul" ar fi foarte binevenita.. Macar ne faceti sa renuntam la joc, noi astia mai trecuti de 20
 

DeletedUser45630

Ce efect de turma aici :))

Nu ati spus "Da" pentru nimic nou ce s-a implementat. Nu se poate ca tot ce se face sa fie urat/"sa strice jocul" . Dar e mai bine sa o faci pe mofturosul si sa zici "Nu".
 
Scor reacție
209
Dragi jucători,


Suntem mândri să vă prezentăm noua Pagină principală a jocului Triburile!

Cum vă place? :)

Vă mulțumim,
Echipa Triburile

Imi place ca esti mandra :)).

Ce efect de turma aici :))

Nu ati spus "Da" pentru nimic nou ce s-a implementat. Nu se poate ca tot ce se face sa fie urat/"sa strice jocul" . Dar e mai bine sa o faci pe mofturosul si sa zici "Nu".

Ptiu ca destept mai esti :rolleyes:.

Ba se poate ca totul sa fie naspa, lipsit de orice imaginatie. Dar stai, chiar e. Fiecare update ne demonstreaza asta.

http://forum.tribalwars.net/showthread.php?273580-Change-of-Premium-Point-prices

Voi cand anuntati scumpirea pp-urilor? :confused:
 

DeletedUser42316

e urata si punct. pur si simplu am crezut ca au disparut triburile.ro nu le mai gaseam. era cu muuuult mai frumoasa pagina dinainte. numai ca noi trebuie sa luam tot dupa altii, e greu sa ramanem cum a fost o data
 

DeletedUser42606

Ce efect de turma aici :))

Nu ati spus "Da" pentru nimic nou ce s-a implementat. Nu se poate ca tot ce se face sa fie urat/"sa strice jocul" . Dar e mai bine sa o faci pe mofturosul si sa zici "Nu".

La fiecare update au fost feedback-uri unele negative altele pozitive ,de cele mai multe ori cele pozitive au predominat insa acum nu mai e cazul si de obicei majoritatea are dreptate ,asta e democratia.
 
Sus