SH vs Cnoobs

DeletedUser13059

colegii tai se chinuiau de 1 luna sa faca organizat si pe cand sa trimita le-am dat noi peste nas .... iti dai seama ca pana in vara ar cam trebui sa reactioneze , dar cum nu le dau mai mult de 2 luni , nu stiu ce sa zic , cat despre tine ce sa zic , poate meriti o sansa
 

DeletedUser

Ca sa continui ce ai inceput, acest 'gen' s-a ocupat de organizat si chiar in ziua in care trebuiau sa se faca ultimele aranjamente si sa se dea ultimele atacuri, a anuntat ca se lasa de joc :D
 

DeletedUser13059

ala era organizat ? era ceva TEST , doar va zis si in circulara ca ii prima oara cand vrea sa faca asa :D
 

DeletedUser44858

nu au fugit , au ales ceea ce ii cel mai bine pentru viitorul lor :) doar nu ai sperat ca daca ati recrutat -B- vor ramane la voi pe vecie , calm colegu ... tot ce a apartinut -B- va revenii aici asta doar pentru aceea concediere care am spus ca nu imi place cum a fost facuta ;) eram mic, cu 1 sat , dar acuma voi sunteti mici si asta in doar 2 saptamani ... peste 2 luni probabil disparuti de TOT
Bre ce tot imi iei din merite ma ? Eu fac recrutari, eu rup full-uri pe harta, eu culeg informatii de la spioni si tu imi furi toate meritele ? Te bag la interne! :D
 

DeletedUser13059

Bre ce tot imi iei din merite ma ? Eu fac recrutari, eu rup full-uri pe harta, eu culeg informatii de la spioni si tu imi furi toate meritele ? Te bag la interne! :D

dute si te spala pe ochi ... ce faci tu pleaca de la mine , hai treci pe joc ca ai de dat invitatii
 

DeletedUser44858

Te trezesti tu intr-una din diminetile astea... sa nu ma-ntrebi de ce ai cate 5 atacuri pe fiecare sat :)
 

DeletedUser44025

Am avut ZEI care au fugit la dusmani, legende cica, altii care s-au lasat de joc te si miri din ce motiv. Stii prea bine cum a fost pe 36, vazand ce face 'gen' imi pare rau ca nu am gestionat treburile cum trebuia acolo. Nu ca nu m-ai fi ajutat si tu.:)

Acei zei de pe 36 nu sunt cei de aici cel putin la nivel de conducere
 

DeletedUser44025

Ai jucat pe 37 ? esti unul din cei care si-au pierdut satul in prima luna de joc ? Cine s-a aliat cu cine ? Aveam 69% din harta cand Samuraii au decis ca e greu sa ne faca fata fiind aliati.Au avut 2 variante , sa cada in razboi sau sa cada pe pace.Au ales ambele.Te dai inteligent dar nu prea esti mentor , poate matol...

S-a terminat lumea pentru ca am jucat bine , lume viteza 1 , terminata in mai putin de 1 an.. EU zic ca ne-am descurcat admirabil.

AI 5 posturi.Sigur nu esti cuka sau alkesh ? cu multicont ca pe joc ?

Esti pe dinafara prietene in privinta lumii 37 .
Eu zic sa te ascunzi si sa iesi la vara.
 

DeletedUser44025

sa traiesti , sa fii sanatos , 32 a fost aici e 42 , experienta se acumuleaza la fel si prietenii, vom vedea.
 

DeletedUser13059

da jocul ii cam acelasi :) acuma sper sa nu fi acumulat experienta prea multa ... sa fie echilibrat duelu
 

DeletedUser44025

Mircea e baiat de treaba , trece vara la mare la Han ala al moldovenilor. :eek:
 

DeletedUser

[video=youtube;Db3XkZupgZM]https://www.youtube.com/watch?v=Db3XkZupgZM[/video]




aminte lui Q....


dar pe 42 e altceva..... SH e zeu.....
 

DeletedUser

voi sunte-ti paganini..........


am verificat prinr-un jucator...... nu se joaca asa......
 
Sus