M-SQD vs CNOOBS

  • Autor subiect DeletedUser30729
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30729

Noi abia am inceput... :D

Parte 1:
Triburi: M-SQD, M-SQD$, M-SQDS, M-SQDT
Parte 2:
Triburi: Cn0@bs, Cn00bs, Cno0bs, Cnobs., Cnoobs

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,297
Tabăra 2: 0
Diferență: 4,297

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,100
Tabăra 2: 0
Diferență: 2,100

chart
 

DeletedUser45790

Daca va si bateti intre voi e clar.. O sa va pape shock fara probleme..
 

DeletedUser45790

Din moment ce este postul meu e si normal ca este strict parerea mea. Daca vrei sa ma contrazici chiar te rog.. dar sa si argumentezi :p
 

DeletedUser46530

Din moment ce este postul meu e si normal ca este strict parerea mea. Daca vrei sa ma contrazici chiar te rog.. dar sa si argumentezi :p


magicianule intunecat, ai putea sa iti pastrezi parerile tale pentru tine, ca noi sincer nu avem nevoie de ele, si probabil nimeni de pe forumul extern care are vreo treaba cu jocul.
 

DeletedUser29124

zealot a spus:
Citat Postat în original de Dark Sorcerer Vezi post
Din moment ce este postul meu e si normal ca este strict parerea mea. Daca vrei sa ma contrazici chiar te rog.. dar sa si argumentezi

magicianule intunecat, ai putea sa iti pastrezi parerile tale pentru tine, ca noi sincer nu avem nevoie de ele, si probabil nimeni de pe forumul extern care are vreo treaba cu jocul.

Cred ca din moment ce forumul este public , fiecare poate sa-si exprime punctul de vedere...altfel nu vad rostu expunerii razboiului pe extern...
On topic- bafta Shock :)
 

DeletedUser45790

magicianule intunecat, ai putea sa iti pastrezi parerile tale pentru tine, ca noi sincer nu avem nevoie de ele, si probabil nimeni de pe forumul extern care are vreo treaba cu jocul.

Sa inteleg ca te deranjez sau ce? Ai terminat cu woc si cu subiectele cu care ai spamat inainte pe aici pe extern si ai trecut la mine?

Hai sa ne vedem fiecare de treaba lui si sa nu intram in polemici fara rost. Enjoy!
 

DeletedUser46530

Sa inteleg ca te deranjez sau ce? Ai terminat cu woc si cu subiectele cu care ai spamat inainte pe aici pe extern si ai trecut la mine?

Hai sa ne vedem fiecare de treaba lui si sa nu intram in polemici fara rost. Enjoy!

Ce zici, ne zici si cum se termina lumea? ca stii cam multe.
 

DeletedUser45790

Nici nu are rost sa ma cobor la nivelul tau. Cauti raca unde nu e cazul..

Din cauza unora ca tine marea masa a jucatorilor evita sa foloseasca externul (nu poti avea dreptul la o parere pentru ca sare x de fund in sus ).. In fine.. Hai sa ramanem on-topic, bafta cnoobs & shock
 

DeletedUser46530

Nici nu are rost sa ma cobor la nivelul tau. Cauti raca unde nu e cazul..

Din cauza unora ca tine marea masa a jucatorilor evita sa foloseasca externul (nu poti avea dreptul la o parere pentru ca sare x de fund in sus ).. In fine.. Hai sa ramanem on-topic, bafta cnoobs & shock

Desigur, nivelatule. nu cumva sa faci downgrade la nivelul nostru ca poate nu mai poti face level-up la loc.
 

DeletedUser42520

In opinia mea fiecare isi gestionează potentialul tribului si isi face razboaiele in funcție de asta,nu cred ca au nevoie sa le spuna cineva din afara,care nu știe ce se intampla in trib,ce sa faca. La acest nivel inca dispar triburi relativ bune de pe o zi pe alta,totul este incert :)
 

DeletedUser523

3-0 ca la fotbal. frumos scor de inceput. cand se gata prima repriza? :)
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Din moment ce este postul meu e si normal ca este strict parerea mea. Daca vrei sa ma contrazici chiar te rog.. dar sa si argumentezi :p

te rog sa ceri argumentari doar atunci cand vei argumenta la randul tau ceea ce afirmi! Ai spus ca ne papa shok, iar argumentele tale care sunt?...de asemenea esti in eroare, sau habar n-ai ce se intampla pe lumea asta...spui bafta cnoobs si shock :))))..da-mi voie sa te luminez, este razboi intre cele doua triburi!

in shock sunt destui jucatori excelenti, dar nu stiu cat de motivati sunt...numai eu stiu 2 (foarte buni) care fac doar pp-uri aici
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus