SH + academiile, Takezo, Takeda vs Zei + academiile, Green + academiile

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început

DeletedUser30525

dute vezi poate mai aveti niste servetele pe stoc

problema ii ca noi v-am luat mai multe sate decat ati luat voi de la oliviuta care era pe atacabil :( unde ati trimis spargeri si nobili fara sa se poata face ceva , dar asta conteaza mai putin , important ii ca aveti +100 sate peste noi

Problema e ca noi suntem noobii si voi profesionistii
Si pe partea noastra nu reusiti sa dati inainte
Noi suntem cei care trebuia sa fi disparut din prima saptamana de razboi
Uite ca nu e asa si nu faceti decat sa recuperati ce va luam noi si cam atat deocamdata
Cred ca aici e problema
Dar nu e a noastra.......

Oricum felicitari pentru organizat. Ati reusit cred sa dati cel mai mare numar de atacuri de pana acuma -reale + fake- (cel putin pe partea noastra) ceea ce nu e de ici de colo.
 

DeletedUser13059

Având in vedere ca multe fulluri au fost sparte pe organizatu vostru , ii ok ... Sa vedem cum ii si cand dam 100%
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Salut, raul.Felicitari pentru organizat dar...pentru inceput, ai putea sa bagi lista aia de fake-uri intr-un spoiler macar.Pentru respectul celor ce urmaresc topicul cel putin, ca nu e cine stie ce mare realizare e aia.Daca vrei, in 10 minute le ai si de la mine :p

Legat de topicurile de sprijin, nu stiu cine ti-a soptit, dar te-a pacalit.Oricum, oricate cereri ar fi...asa suntem noi, mai noobi, ne panicam repede :D Cu toate astea, ce ati facut?

zy8QYu5.png
(statistica facuta acum, probabil se mai recupereaza sate)

vs. organizatul nostru din 1.03

rMcsIM1.png

dar am uitat ca la voi se practica stilul "blindati conducerea , lasati carne de tun pe restu"

Aici dai in voi.E prima oara cand atacati un membru al conducerii Green si acesta e maram.Adica...serios?Maram?Care este printre cei mai buni aparatori de pe .ro ? Plus ca are destule sate sa isi sprijine singura contul, nu a avut nevoie de multa aparare din trib... si te plangi ca a iesit pe +2 sate de la voi :))
In rest:
RADUAMBROZ - 2.7M ODD
COSMIN.FR - 2.2M ODD
crapu76 - 2.1M ODD

Asta e doar topul de azi...se continua si sub 2M dar fara vreun membru al conducerii.Asa ca nu iti vad argumentul...
De ce am spus ca dai in voi?Sa iti amintesc de bestia, merdau, prima tura de pe crismisu, dark of the moon + multi alti jucatori ("dizolvati" acum) care au fost lasati pe cont propriu, fara o lance sprijin?E aiurea sa vorbesti de jucatori lasat drept carne de tun, cand voi aveti o lista continua.

problema ii ca noi v-am luat mai multe sate decat ati luat voi de la oliviuta care era pe atacabil

O tot dai asta cu oliviuta...dar noi n-avem nicio vina pentru ca a fost sau nu blocata (poate asta e doar asa...de propaganda, ca vad ca o tot repeti sa o prinda careva).Sa nu uitam cati jucatori ati concediat cand au aparut atacuri de la noi, pe ei, cu atreides in frunte!Astea sunt motive de nimic, care va cam arata disperarea :D

Având in vedere ca multe fulluri au fost sparte pe organizatu vostru , ii ok ... Sa vedem cum ii si cand dam 100%

Pai cum facem aici?La voi niciodata nu e atac adevarat?Ca unii din conducere de la voi se laudau ca organizatul nostru va fi epic fail, iar voi ne veti invata sa jucam azi, si-au pus la bataie chiar si contul (inca asteptam sa ni-l cedeze).xello spunea si pe aici, ca urmatoarea voastra tura va fi "interesanta".Si vad ca, aseara, virusel era mandru de ce ati realizat si isi permitea mesaje arogante pe la noi:

Unlimited-69 astăzi la ora 22:10
Cum se vede organizatul de la voi?



Ideea e ca, nu e problema mare ca ati dat mare fail (la ce asteptari aveati) si ati luat doar 20-25 sate azi(pana la urma, din nou e egalitate la organizat vs organizat).Asta e, razboiul e lung.Problema e sa va vedeti lungul nasului, problemele interne(felul in care bagati jucatorii la interne) si externe, sa nu mai cautati motive cand dati rateuri (nu ne-ati vazut pe noi sa plangem pe aici), ca pe partea asta nu avansati...
Si din nou, din moment ce takezo ne-a cerut sfarsitul razboiului, iar voi ati facut aceeasi cerere catre Zei, cred ca stam destul de bine din moment ce, din declaratie, nu ne dadeati luna martie, ati fi sperat ca asta sa fie doar un razboi pt "jocurile olimpice de iarna" ;)
Mai usor cu ironiile ca,inca, nu aveti motive de lauda.Sunteti la -90 sub noi...ceea ce spune totul.
 

DeletedUser13059

Vedem peste 1 luna cum va arată harta ... Eu presimt ca 1 mai cât timp suntem la iarba...iarba verde , o sa fie momentu sa va reveniti
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Tocmai ce spuneam mai sus...acum o luna, mai eram 2 saptamani...acum 2 saptamani mai aveam o luna...acum ne-am mai prelungit iar cu inca o luna?:eek:

Dar tot la nivelul ala ramaneti, cuvinte aruncate in stil "ham ham" cand nu mai exista argumente :D
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Mircea, sa nu-ti uiti kilu' de rosii cand iesi la iarba verde. Pana atunci insa... noobi ne noobi, eu mai la margine si pe organizatul vostru, recuperari sau pierderi...
http://prntscr.com/6crzba

numa' bun steagul :cool:
 

DeletedUser13059

da ca ii si greu sa stai sa recuperezi sate luate in centru vostru pe care dai numa nobilu si 100 topoare ... i-ai lasat sa piarda sate sa poti face tu trofee :D nu degeaba ati fost pionii nostri pe 33 , acuma ati invatat si voi cum sa faceti pe altii pioni
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
:eek: http://ro.twstats.com/ro33/index.php?page=player&mode=conquers&id=28265
cine pionul cui a fost pe 33?! iar vorbesti de 33 cand noi suntem pe 42... asta pe langa faptul ca L 33 urmeaza a fi castigata de noi, aia care am si jucat! tu esti nimeni acolo. n-ai prins sfarsitul ala care asa de mult iti place tie...:D
deci sa revenim... iar esti fara argumente. iar faptul ca le-am recuperat cu alea 100 btopoare e rusinea voastra ca le-ati luat si nu le-ati sprijinit, nu a noastra.
noi ne bucuram la trofee... mai ales cand ne aduc steaguri care sa ne ajute pe mai departe la ... recuperari:D deh... noobi astia...
 

DeletedUser

Cu toate ca am dat peste multe sate blindate ... organizatu nu a fost rau

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-, =SH=
Parte 2:
Triburi: green, blue, Yellow, pink, black

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 116
Tabăra 2: 84
Diferență: 32

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 27
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 903,059
Tabăra 2: 487,091
Diferență: 415,968

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 506,311
Tabăra 2: 247,384
Diferență: 258,927

chart
 

DeletedUser44858

Na, sunt barbat, noi le prindem mai greu p-astia :) In cazul asta clar, vreau sa fac alianta cu tine grav :) Din-aia cu sado-maso, 50 de umbre ale lu` gri, d-astea :D

Si ca idee, inca nu mi-ati raspuns la oferta, inca e valabila :)
 

DeletedUser43947

Unlimited, unde-i zidu ?
VjPzFc.gif


Cat despre ultimele recrutari ? epic :)))
Orice aruncam noi la gunoi recruteaza SH. Ba baieti ar trebui sa va deschideti o firma de vidanja ma ca vad ca va descurcati :)))

NtzX8oM.png

MBJEtUx.png


9iinFUR.png

NfDySIl.png


Vedeti ca a scapat unu mafiotul-vl, sariti repede cu invitatia la el :)))
 

DeletedUser44063

o sa va doara... mai avem cereri .. doar ca nu e momentul ..ce relatie serioasa intre maram si luche imi place:))

cat despre unde e zidul ..voi sa imi spuneti ca eu nu l-am gasit :)).. dar stiti ca sunt jucator de moral si daca nu pierd si ultimul sat nu renunt ,,asa ca ce s-a intamplat nu e nimic.
 

DeletedUser43947

Indestructibilule :))) iti dai seama cat ne doare cand recrutati borcanele din ghena forumului:))))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
o sa va doara... mai avem cereri .. doar ca nu e momentul ..

Asteptam asta de muuuult...

mazare1 în data de 24.01. la ora 02:13
din cauza asta avem si asa multi fani SH, ar mai trebui sa fac inca un trib sa ii iau pe toti de la voi care vor la noi, sa vad cum fac, va fi un razboi cu implozie, imi place la nebunie strategia asta.

El a renuntat dupa ce a spus asta...ce urmeaza?
 

DeletedUser44063

Ce de noobi ... o sa vezi ce urmeaza .. dar bine a zis mazare :)) nu stiam postul
 
Sus