M-SQD vs Shock

DeletedUser45630

Master a fost trecut pe Slave , fiind desfiintat de comunitate :D
 

DeletedUser46530

poate se supara si cumpara toata harta... eventual cumpara si copyright lu master


pardooooooooon

MASTER
 

DeletedUser

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 21
Diferență: 12

Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 179,935
Tabăra 2: 191,608
Diferență: 11,673

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,175
Tabăra 2: 71,727
Diferență: 40,552

O sa va ajungem, nu-i bai
 

DeletedUser42520

incepe sa-mi placa lumea asta :))
on: haideti pe ei,haideti pe ei,haideti pe ei pe mama lor!
 

DeletedUser

incepe sa-mi placa lumea asta :))
on: haideti pe ei,haideti pe ei,haideti pe ei pe mama lor!

Are de toate: balci are, actiune are, telenovala cu iubiri, tradari cu batiste aruncate si jartele.
Asteptam urmarea.

LadyLethal am cugetat la anterioara ta postare, sa stii ca e aproape un compliment. Acceptam sa fim condusi dar nu chiar de oricine.
La Master apreciez ca a fost mai destept ca noi, cu parsivii n-a stat la discutii, noi am avut mult prea multe scrupule. Cu astia trebuie sa dai de pereti sa le sara mucii, virtual, bineinteles...

O chestie nu inteleg, ce a patit cuka? nu am avut niciodata nimic in condradictoriu... Cred ca ai vrut sa spui Mafy-As-Mpp.
 

DeletedUser

Ce fac fanii mei?:))

Neata tuturor!

Parte 1:
Triburi: Sh0cK, Sh0ck., ShocK, ShocK.
Parte 2:
Triburi: M-SQD, M-SQD$, M-SQDT, M-SQDS, M-SQDR, M-SQDN, M-SQDC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 40
Diferență: 19

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 22
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 59,012
Tabăra 2: 110,835
Diferență: 51,823

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34,027
Tabăra 2: 78,450
Diferență: 44,423

chart


Ne-am jucat putin de-a soarecele si pisica:)).

Cu respect,

Your Master
 

DeletedUser

Fetita draga de ce nu pui discutia completa?

Hannibal. ieri la ora 18:57
kbinepa
Master109W6 ieri la ora 18:55
Tu ma contactezi si tot eu sa te las in pace?:))
Offf Florine...n-ai nici haz, dar ma abtin ca dupa te plangi ca tot eu nu te las in pace:)).

NU te mai comporta ca o fetita, ok?

Blocheaza-ma tu ca altfel ma distrez prea mult cu tine.

P.S.: Coboara ma din pom ca indiferent ca suntem inamici in joc, cand vorbesti cu un om daca ai mininmul de respect vorbesti de la acelasi nivel...ce? am zis respect? ce e ala? Sti macar?

Aloha si o bere rece?:))
Hannibal. ieri la ora 18:53
Eu sunt jucator cu onoarea nepatata din toate punctele de vedere.
Si nici tu si nimeni nu imi poate baga mie vorbe pe gat aiurea.
Sunteti prea mici pentru mine ca sa vorbim despre lucruri de genul.
Duceti-va si plangeti pe forum ca si eu si armand va facem de ras peste tot cu atitudinea, stilul vostru de joc si mai ales cu nesimtirea de care ati dat dovada.

Succes si astept organizatul ala de care spuneai.
Eu sunt AICI !
Va astept cu zambetul pe buze !
Hannibal. ieri la ora 18:47
Cine sa te avertizeze pe tine despre noi si mai ales despre mine ?
Tu nu ai prieteni care sa ii numesti prieteni.
Tu ai numai caractere 0|
Nu vreau sa mai intru in polemica cu tine deloc pentru ca nu mi se pare normal ca eu sa ma cobor si sa discut cu tine cand tu negi in continuare faptele voastre.
Lasa-ma te rog frumos in pace.

Asta e o discutie cand s-au simtit ei amenintati dupa ce am inceput si noi sa recrutam din Cnoobs si sa nu ii mai lasam doar pe ei sa aleaga ce vor:)

Hannibal. în data de 06.03. la ora 13:37
Pai daca eu ma uitasem si erau in Cnoobs inca...ma uitam ca luase yanys satul lui Fulgeras si vorbisem cu treispe ca sa il execute pe ownx
ce naiba...crezi ca mintim noi asa aiurea in tramvai ?
Master109W6 în data de 06.03. la ora 13:27
1 a fost innobilat deja de voi abuziv si 1 atac dat dimineata. Daca mai vad ceva de genul mergand pe burta nu o sa fie prea roz situatia.

Cum ti-am spus monitorizez inca...si-mi puneti inca rabdarea la incercare.
Master109W6 în data de 06.03. la ora 13:22
Nu este asa. Ati sarit cu rezervarile rapid dupa ce ati vazut ca ii verific si ii invit.
Hannibal. în data de 06.03. la ora 13:15
Si pentru idolul...eu facusem trenul.
Hannibal. în data de 06.03. la ora 13:14
Sa stii ca are dreptate cu rezervarile....chiar eu verificasem lucrurile astea.
Hannibal. în data de 06.03. la ora 12:54
Imi iau drepturile de conducere.
Nu vreau sa fiu partas si inclus in acest scandal eu deloc mai ales ca nu sunt de acord cu Mafy si nici cu tine cu totul.
Master109W6 în data de 06.03. la ora 12:44
Ciolanul azi dimineata mi-a ridicat tensiunea...sa nu mai indrazneasca sa imi dea vreun mesaj ca-l alerg toata harta de incult ce este.

O sa clarificam tot in 2-3 zile cum am vorbit si cu Mafy. Pana atunci monitorizez orice se intampla.

Revoltati suntem toti mai ales eu.
Hannibal. în data de 06.03. la ora 12:41
Aia este o academie dintr-un trib al n00bilor.
Este normal sa o luam ca pe o jignire, nu ?
Cat despre atac...nu stiu nimic.
Probabil tu cu mafy aveti mai multe informatii si nici macar nu stiu ce discutati.
Mafy nu ne zice nimic noua, de aia suntem si asa de revoltati multi si vrem sa facem ceva in privinta asta.
Master109W6 în data de 06.03. la ora 12:36
Joaca de ce sa nu joace?
Nu da in tine stai linistit.

Vad ca samanta de scandal voi aveti...

Author a scris:

hocK. - DemyPlay01 ieri la ora 16:17 Mulţumesc Citat
Master AntiShock Squad

Cum vi se pare acest nume?
ShocK. - Hannibal. ieri la ora 16:25 Mulţumesc Citat
DemyPlay01 a scris:

Master AntiShock Squad

Cum vi se pare acest nume?


am postat eu de acum 2 saptamani chestia asta...nu m-a luat nimeni in seama
Sh0ck. - LuHian ieri la ora 16:47 Mulţumesc Citat
E un fel de Scut Anti Protectie...
ShocK. - Hannibal. ieri la ora 16:59 Mulţumesc Citat
da...un fel de n-ar mai fi...eu o iau ca pe o jignire
ShocK - valybullet ieri la ora 17:00 Mulţumesc Citat
Abia astept sa dam in ei:)
Sh0ck. - LuHian ieri la ora 17:09 Mulţumesc Citat
Dar cine are Antishock squad la nume?
ShocK - sarsvip ieri la ora 19:48 Mulţumesc Citat
Care este fazacu idolul01 acum sa inteleg ca este aliat cu noi ??
Sper ca nu se va accepta asa ceva.
ShocK - valybullet ieri la ora 19:58 Mulţumesc Citat
Msq astia sunt la rand, stai linistit:)


In fine...o sa vedem. Momentan am vorbit o treaba cu Mafy sa rezolvam in 2-3 zile problemele toate nu doar 1. Sper doar sa n-am surprize. Atacul de mai devreme sa zicem a fost in curs si a muscat ca deobicei din zid...
Hannibal. în data de 06.03. la ora 10:09
ioanp18 - asta mai joaca sau ce face ?
Are acelasi punctaj de cateva zile.
Sau doar farmeaza ca sa dea in mine cand rupeti pna ?
Master109W6 în data de 05.03. la ora 23:39
Noapte buna.
Hannibal. în data de 05.03. la ora 23:36
Nu stiu...sa ma anunte si pe mine si tu la fel.
Ma bag la somn.
Las siter...
Noapte buna
Master109W6 în data de 05.03. la ora 22:16
Florine din partea mea nu se v-a intampla nimic atata timp cat nu incercati marea cu degetul.
Faptul ca neaga e problema lui nu a mea. Eu spun ce a facut ca nu-l vorbesc de rau sau ceva. Pur si simplu ce nu este ok ce a facut in relatia cu mine si cu noi in conditiile in care n-a fost doar PNA, noi v-am ajutat ca si cum am fii fost aliati.
Eu mi-am luat 1 om din Cnoobs la un moment dat pentru ca nu mai avea sens sa il tin acolo, dar era omul meu si am primit msj ca e ferma...si eu eram sitter la el doar ce intrasem. In fine...
El a inceput cu recrutarile, nu eu. I-am spart pe cei din YKZ si decat sa continui sa ii pun pe ai mei sa-si sparga trupele aiurea fiind si langa mine am preferat sa aleg ce are potential de partea mea si de asta a aprut al 5-lea trib si majoritatea au fost si sunt recrutati pe zona mea.

Au mai fost cativa razvratiti din YKZ printre voi dar am luat doar ce am considerat ca ma poate ajuta.

In concluzie din partea mea PNA-ul ramane valabil. Sper sa aibe bunul simt sa anunte daca are ceva de gand...vom vedea in practica asta.
Hannibal. în data de 05.03. la ora 21:11
Iti eu cum sta treaba...
El neaga unele chestii ce le spui tu, pentru ca l-am intrebat si mi-a raspuns.
Apoi tu spui despre el chestiile astea.
Am lipsit de vineri pana luni si s-au intamplat multe.
Acum vin eu in al 12 lea ceas si vad toate astea in neregula.
Nu am spus nimic rau despre tine Master...am spus doar ca vorbisem toti atunci ca sa ii executam pe Cnoobs, nicidecum sa recrutam de la ei.
Si acum cand vad ca este totul aiurea :))) eu ce naiba sa mai zic ?
Nu stiu ce are de gand sa faca pentru ca am iesit de pe skype si i-am rugat sa ma anunte daca se intrerupe pna sau nu.
La fel te rog si pe tine, pentru ca eu am pus niste intrebari pe forumul nostru al conducerii si nimeni nu imi raspunde la nimic.
Master109W6 în data de 05.03. la ora 21:06
Florine la ce te referi cand spui ca este exact invers de cum spun eu?
Adica tot eu sunt oaia neagra sa inteleg in viziunea lui Mafy?

Eu daca aveam de gand sa rup PNA-ul sau ceva o faceam si o pot face si acum, dar nu am nici un gand de genul.
Sper totusi rezervarile astea abuzive facute de voi pe noi sa nu se materializeze...si sa ne vedem de urmatoarele tinte impreuna.

Tacerea lui Mafy pana si acum imi spune multe...dar sper totusi sa nu fie ceea ce banuiesc si vad deja la planificator.

Nu ma asteptam sa se ajunga la asta si cu atat mai putin Mafy sa recruteze inamicii fara sa ne consultam.
Hannibal. în data de 05.03. la ora 20:54
Daca pna asta cade...eu cred ca o sa ies de aici din trib si o sa iti cer pna si tie si lui mafy.
Nu pot si nici nu vreau sa joc in minciuna si de o parte si de alta.
De fapt...nu stiu pe cine sa cred.
Pentru ca si de o parte am ascultat cum a decurs totul si de cealalta parte.
Si chiar daca este echipa mea, este total invers fata de cum spui tu. Nu spun ca nu ii cred, dar nu vreau sa fac parte din conflictul asta mai ales ca eu v-am zis sa faceti ceva si voi ati facut exact invers.
Master109W6 în data de 05.03. la ora 20:40
E foarte aiurea Florine, dar nici eu nu pot sta cu mainile in san cand Mafy face ce face fara sa vorbeasca cu mine. Pai daca cu mine nu vorbeste...ce pana mea sa mai zic?

De dat mesaje mi-a dat sa dau pe **** cine afara ca e ferma si cand am cerut rapoarte...? N-am primit nimic si am stat sitter la respectivul eu si nu era ferma nici pe departe. Pai nu asa Florine se face pe bune...

Eu v-am dat voua rapoarte ai vazut...si in schimb au fost primii ce i-ati recrutat. De ce? Chiar nu inteleg...
Hannibal. în data de 05.03. la ora 20:33
Nu stiu ce sa zic frate.
Este totul aiurea ce se intampla.
Vorbim o chestie si facem altele, si noi si voi.
Din planurile ce le aveam nu s-a facut nimic.
Doar impartim K'ul asta si atat vad. Nimic altceva...
Master109W6 în data de 05.03. la ora 20:31
Pana mea sa vorbim, si acum vad ca e on si recruteaza mafy in loc sa vorbeasca cu mine. Nu stiu ce are in cap, dar vad deja rezervari facute aiurea pe astia desi nu aveti nic un drept.
Hannibal. în data de 05.03. la ora 20:24
Si eu ce trebuie sa fac in situatia asta ?
Master109W6 în data de 05.03. la ora 18:25
Nu cred ca vrei sa stii cati nervi mi-a facut cand a inceput sa ii bage pe aia de ti-am dat rapoartele atunci...si nu i-am scris atunci..abea peste 2 zile ca sa fiu mai calm si el imi zicea ..ei si? de ce sa nu ii iau?...plm asta e lipsa de respect.

Am trecut peste, in fine...si faza cu satul asta luat de trinibag la fel. M-a amanat ca vorbim zilele viitoare..deja au trecut 2 zile si...n-am rezolvat problema aia..i-am zis sa ma contacteze. Il astept sa vorbim voce pana mea ca nu poate sa-mi spuna ca nu poate de atatea ori de cate am incercat sa vorbesc cu el.

Chiar nu-mi place cum ne trateaza si ma trateaza. Nimeni nu e prost...m-am asteptat ca o sa colaboram sa facem treaba nu sa ne-o tragem intre noi cu niste amarate de sate...eu v-am dat de fiecare data sprijin. de 2 ori i-am cerut lui mafy...si nu a venit 1 lance nici dupa 24h. Mi-am dat seama ca n-a miscat nimic defapt...

De fiecare data eu am vrut sa stau cu el de vorba de lucrurile ce au aparut si...cu greu am vorbit cat de cat, dar nimic concret.
Hannibal. în data de 05.03. la ora 18:09
Da, e urat tot ce se intampla.
Pe cuvant daca nu imi vine sa imi iau campii.
Master109W6 în data de 05.03. la ora 17:42
Florine nu eu am inceput sa recrutez...si Mafy i-a luat pe aia ce au dat in noi...ti-am zis si atunci ca nu e corect.
Si tot am vrut sa vorbesc cu el si la tel nu raspunde ca tot timpul zice ca are treaba, doar pe skype raspunde cand il prind odata la 3 zile...nu e ok frate asa.

Am vrut sa ** cu el de ce i-a luat pe aia mi-a raspuns cu nervi...pe bune? Pt ce sa avem nervi cand trebuie sa rezolvam problemele noi?

Sa-mi arunce mie ca am eu 5 triuri...nu e ok, nici voi nu aveti mai putin de 4. Si n-am zis nimic pe bune.

Dar cand in jurul astora ai mei a inceput sa recruteze jucatori ce s-au chelit in ai mei nu e ok frate.

Macar asa luam fiecare ce poate. Eu oricum pe astia ii tin in trib separat nu ii amestec cu ai mei. Interne scrie pe ei.
Hannibal. în data de 05.03. la ora 17:38
Nu stiu.
Sunt suparat rau frate si pe tine si pe mafy, sa mor de va mint cu ceva.
Cum pana mea sa recrutati de la aia ?
Cine sunt aia ca sa aiba loc in echipele noastre ?
Pai asa ne ducem dreaq toti...voi o groaza de academii, noi la fel si asa nu mai ajungem nicaieri decat sa ne batem intre noi pentru ca altceva nu avem ce innobila.
Pai asa strategie faceti voi frate ?
Unde ati vazut voi astfel de tactici ?
Nici nu stiu ce sa va mai zic...sunt dezamagit rau de tot de voi doi.
Master109W6 în data de 05.03. la ora 17:35
Maine ne vedem?
Hannibal. în data de 05.03. la ora 17:27
Ok.
Master109W6 în data de 05.03. la ora 17:26
Nu ai Florine de ce sa te agiti. Nu vezi ca i-am facut pe slabii astia sa-si dea dizolvare?
In avantajul cui este? Nu al nostru?
Acum luam ce consideram si noi si voi restul ii mancam si mergem mai departe.
Hannibal. în data de 05.03. la ora 17:25
Ok. Atunci discutati voi daca numai voi luati deciyiile astea.
Master109W6 în data de 05.03. la ora 17:23
Discut cu Mafy cand o sa-si faca timp. De amanat ma tot amana ca vorbim, dar...l-am inteles ca are treaba. Inca astept sa ma contacteze cum am vorbit ultima oara cu el.

Voi vad ca rezervati jucatori din RME, pe ce motiv?
Hannibal. în data de 05.03. la ora 17:22
Prefer sa ma abtin eu si sa discuti direct cu Mafy sau ciolanu tu...
Master109W6 în data de 05.03. la ora 17:20
???
Cum sa fie declaratie de razboi Florine?
Voi de ce aveti voie sa recrutati de la inamici si noi nu?
Hannibal. în data de 05.03. la ora 17:18
Ce faceti voi acum este ca o declaratie de rayboi si esti constient de asta, nu ?

Daca tu iti permiti sa postezi eu de ce nu mi-as permite?
Ce parere aveti? Cine au fost cei cu samanta de scandal defapt?
Aceste intrebari sunt adresate jucatorilor care nu se afla in aceasta gasca de ,,Shockanti de Slabi'':)).

Cu respect,

Master
 

DeletedUser

Ia zi prietenas...imi mai ceri PNA? Iti mai iei drepturile? Iti tataie fundul exact ca la inceput si atunci si acum...ti-am bagat pastila pe gat ca te sparg astazi si ai inceput sa plangi dupa sprijin:)).
Joci exact dupa cum vreau eu a-micule.

Hannibal. mar 08, 10:30
Pot sti si eu de ce ai luat sat aici ?

[coord]461|408[/coord]

freor mar 08, 13:23
vorbeste cu [player]Master109W6[/player]

Hannibal. mar 08, 13:37
...

Mesajele acestea au fost trimise de către Hannibal. mai departe.

Master109W6 mar 08, 13:50
De ce te deranjeaza ca a luat sat acolo?
Voi de ce ati trecut pe muteste peste rezervari si ati inceput cu spionajele?

Iar va faceti ca nu stiti?

Hannibal. mar 08, 13:53
Frate, eu am intrebat altceva...nu ca ma deranjeaza.
Nu vad scopul deloc...decat daca joaca pentru altcineva.
Peste ce rezervari s-a trecut ?
Probabil peste astia din Cnoobs care dau din coate sa sariti voi in apararea lor.
Si tu in loc sa tragi cu noi, tragi cu ei, ca astea erau interesele voastre.

Hannibal. mar 08, 13:54
Nu se face nimeni ca nu stie. Sunt la curent cu totul.

Master109W6 mar 08, 14:04
Atunci de ce nu esti si cu rezervarea peste care s-a trecut azi dimineata la curent?

Am vorbit o treaba si voi vad ca nu sunteti in stare...sa respectati.

Mergeti pe burta cu spionaje, ieri un atac de dimineata...ti-am spus ca verific tot.

Hannibal. mar 08, 14:25
Pai ce sa verifici tu tot?
Tu stii doar ce iti spun aia...
Ai zis ca si tu si mafy puneti lucrurile la punct...ce ati rezolvat?

Hannibal. mar 08, 14:25
Nimic...

Hannibal. mar 08, 14:27
Iti zic eu ca asta a fost planul tau de la inceput...ca noi sa avem pna cu voi si sa va tineti de trupe, sa nu aveti cine stie ce conflicte voi, sa recrutati de la noobi pentru ca stiai ca nu o sa ii tina cu noi razboiul deloc, ca apoi sa rupi pna'ul prin orice mijloace.

Master109W6 mar 08, 14:28
Asta crezi tu...

V-am lasat sa vad cum va respectati cuvantul...si am vazut.

Dar deseara o sa vorbesc.

Hannibal. mar 08, 14:28
Diplomatia voastra actuala este ok pentru prezent.
Dar pentru viitor crede-ma ca nu va da nici un plus pe harta decat zonal.
Ceea ce vrei sa faci nu o sa va iasa foarte bine pentru ca daca ar fi sa se rupa pna'ul avem planul de rezerva asigurat 100%.
Dar sunt curios ce faci tu cu mafy, ce decideti voi ?

Master109W6 mar 08, 14:36
Acum ce faci ma ameninti si tu?
Mai devreme nu aveai plan, acum aveti...

Stiu mai multe decat ai crede.

De ce va agitati asa? Pentru ce?

Pe voi orice va deranjeaza, numai voi sa aveti dreptate...sa fim seriosi am fost si inca sunt indulgent...normal trebuia sa le dau voie sa reactioneze la ai mei impotriva strict a acelor rezervari ignorate si la acele spionaje, dar inca sunt deschis la rezolvarea problemelor, dar nu cum ati incercat voi zilele trecute...

Asa ca orice conflict masiv intre noi nu ne-ar ajuta pe termen lung nici pe noi nici pe voi...dar am sa vorbesc cu Mafy si o sa fiti informati cu siguranta.

Hannibal. mar 08, 14:41
Iti zic o chestie, si o sa intelegi cum sta treaba cu noi.
Nu te-am amenintat cu nimic, ce ai ? Unde vezi tu amenintari ?
Pai ultima ta circulara de la voi de acolo s-a inteles pozitia voastra intru totul.
Crezi ca noi stam degeaba ?
Noi suntem un trib cu foarte multi jucatori buni si cu o experienta vasta in spate.
Un razboi cu noi nu v-ar avantaja deloc pentru ca nu o sa puteti sa il duceti pe termen lung si asta v-ar obliga sa blocati anumite granite ca sa puteti sa va bateti cu noi, ceea ce nu este indicat.
In afara de a rupe pna'ul asta nu o sa se intample nimic oficial pe harta din partea noastra, adica sa ne aliem cu cineva sau sa facem pna cu cineva contra voastra. Nu...Dar jucatorii tai au gura mare si vorbesc si ei in stanga in dreapta si spun si vrute si nevrute. Asta o sa ii coste pe multi, pentru ca toata lumea stie ca tu conduci totul acolo si toate conflictele in care o sa intrati o sa fie numai din cauza ta vazute de catre altii.
Eu zic sa va faceti si tu si mafy temele cum trebuie si astazi sa luati o decizie pentru ca de asta depinde viitorul ambelor triburi oarecum.

Hannibal. mar 08, 14:46
Si cam totul se leaga la voi din ultimele actiuni. Prea arunci tu vina pe noi cu niste chestii cand de fapt gaina moarta era la voi in curte.
Mi-e indiferent mie ce se intampla. Am stat si m-am gandit ca ori cu voi sa ma bat ori cu altcineva tot aia este...tot timp pierdut pe joc si acelasi fun.
Daca stiam ca o sa iasa asa ceva din pna'ul asta, nu mai faceam nimic de la inceput.

Hannibal. mar 08, 14:53
[player]ioanp18[/player] a cerut si sprijin preventiv :)))))
Si eu nici o lance nu am din trib...e bine asa.

Master109W6 mar 08, 14:55
Ultimele voastre actiuni au fost abuzive si ati mers pe burta. De ce crezi ca eu as sta cu mainile in san???

Normal ca toata lumea trebuie sa fie pregatita pentru orice...ce te deranjeaza ca oamenii stau in garda???

PNA-ul asta defapt voi l-ati vrut tocmai sa nu va bateti si cu noi si cu Cnoobs.
De 2 zile ati inceput sa faceti defensiva nu? De ce?

De ce ati amanat organizatul daca tot zici ca aveai tu tren pregatit pentru idolul?

Voi sunteti cei ce vorbiti in figuri cu membrii si nu inchid ochii. Tot eu am fost cel ce v-a contactat si voi...doar ati amanat ca vorbim ca facem ca dregem si cand ati vazut ca nu va mai astept...prea dintr-o data ati devenit foarte vorbareti, de ce?

Master109W6 mar 08, 14:55
[player]Ioanp18[/player] sprijin preventiv?

Nu zau?

Informeaza-ma si pe mine cu dovezi macar...

Hannibal. mar 08, 15:01
Nu master...nu am nici o deviatie de la bunul mers al meu.
Ca era sau nu pna pe mine nu prea ma devia de la ridicarea satelor.
Ce am postat pe forum referitor la tren pentru idolul si ce ti-am zis tie a fost decat o pastila aruncata ca sa vedem cum reactionati.
Si uite ce s-a intamplat, voi ati pus lucrurile in miscare iar noi luam lucrurile natural...cum e sa se intample asa sa fie.
Cine a devenit vorbaret ? Ma comport normal ca si pana acum. Nu se sparge nimeni in figuri. Daca ioan cere sprijin inseamna ca vrea sa contraatace. Eu nu am de gand sa fac asta. Dar daca o sa fiu atacat, iti dai seama ca se porneste Jihadul si nu numai local, pe mai multe planuri. Si e greu cu mine in cazuri de genul.
Pana una alta eu ma dezvolt...bag trupe, bat taleri, mai fac un nobil...nimic special ca sa spui tu ca sunt vorbaret.
Si inca o data iti spun ca lucrurile astea nu trebuiau sa se intample.

Hannibal. mar 08, 15:02
Daca ti-as da dovezi asta ar insemna ca sa iti sporesc sansele sa afli oamenii nostri de la voi din trib. Ceea ce nu este in interesul meu si al tribului meu.
La fel si la tine de altfel.

Hannibal. mar 08, 18:56
Si nu a fost singurul care a fost contactat.
Si 13, si yanys, si robert, si mike, si sarsvip...
E ok asa...continuati cu recrutarile :)

Artemis and Addy mar 06, 23:51
Vrei sa vii la noi?

Artemis and Addy mar 07, 17:00
Nu zici nimic?

handya mar 07, 17:28
Îți spun acum. Prefer să rămân alături de colegii mei.

Artemis and Addy mar 07, 17:46
Ok, spor!

handya mar 07, 17:48
Mulțumesc, la fel!

Artemis and Addy mar 07, 17:49
Eu nu fac recrutari de la voi, eu ti-am trimis mesaj pt ca ne cunoastem, altfel ma stii...

handya mar 07, 18:04
Să înțeleg că mi-ai dat doar mie mesaj?
Da , știu că ne cunoaștem.

Artemis and Addy mar 07, 18:04
Da, doar tie. Nu ma ocup de recrutari aici.

handya mar 07, 18:22
Am înțeles.

Master109W6 mar 08, 18:57
NU e treaba mea faptul ca se invita...ce te deranjeaza???

Master109W6 mar 08, 18:57
Ai discutie intre mine si ei cumva???

Hannibal. mar 08, 19:00
Doamne Master, dar ti se pare normal ?
Pai ce ar mai fi acum sa ne punem noi sa recrutam de la voi ?!
Frumos raspuns...e clara treaba.
Hai ca m-am lamurit de tot :))

Master109W6 mar 08, 19:03
Pai ce inseamna rezervarile voastre pe ai mei?
Uitati-va in curtea voastra Florine.

Ce sa le fac ca ei vorbesc intre ei, a?
Atata timp cat nu s-a ajuns la mine sa se ceara invitatie nici de unul din de altul...n-am de unde sa visez ce incearca fiecare.

Hannibal. mar 08, 19:07
Care "ai tai" ?
Cei din Cnoobs din cate stiu eu nu s-a ajuns la un consens intre tine si mafy ca sa ii trecem la diplomatie.
Poti face mici tertipuri si sa ii aduci in academiile unde sunt cu mov pe harta de la inceput...dar cred ca daca nu ii concediezi, pentru ca avem rapoarte ca au fost sparti si urma innobilarea lor, nu cred ca are rost sa ii tii acolo.

Master109W6 mar 08, 19:10
Nu m-am referit doar la aia din Cnoobs.
Daca doar ei au incercat recrutari...ma deranjezi degeaba cu astea.
Am crezut ca cine stie ce recrutare in masa se intampla si nu stiu eu...

Faptul ca voi nu ii treceti la diplomatie pana rezolvam problema este tot problema voastra, dar nu va permit atacuri asupra lor pana nu clarificam si problemele din trecut nu doar asta.

Si faptul ca va incercati norocul...avem o problema, ca aveti rezervare facuta nu doar pe cei din Cnoobs si culmea...asta este foarte grav si nu e prima care s-a facut.

Cu respect,

Master
 

DeletedUser3192

Ce mult s-a schimbat jocul asta de când nu am mai intrat: acum vad ca e motiv de mândrie sa ai "jdemii" de academii, înainte ii numeam mamuti pe cei cu muuulti membri sau care aveau academii si aliati toata harta :)) Nu vor mai fi triburi precum IMMO, noobs, Scitii (L3- cu astia m-am razboit ceva vreme :)) , etc atunci când PP-urile nu contau atât de mult in joc si atunci când sa ai cat mai putini membrii si cat mai mult rosu pe harta era motiv de mândrie.
Sarmulita tu parca erai in LS-AX pe 3 :))) Mi-ai luat si sate :)))
 

DeletedUser24244

Pai nu o sa mai fie ca inainte din cauza PP-urilor. Toti cei care baga bani incep sa se creada dumnezeu si de aici si lipsa de respect si restul. Mai devreme sau mai tarziu, mamutii astia vor disparea de pe harta...
 

DeletedUser42593

Master...stie toata lumea ce poama esti. Nu este nevoie sa mai postezi nimic.
Nici tu si nici aghiotantii tai...
Te intrebai azi noapte si ai pus numele la sat " Cine da spargerea ?!"
Ai aici raspunsul.
Si nu...nu cersesc sprijin deloc. Pe cand tu observ ca dai o circulara pe ora...Ce s-a intamplat ? Nu mai asculta aghiotantii ?

Agresor: Hannibal.
Origine: 0001 CULCAT AM ZIS ! (475|426) K44

Număr: 0 0 3101 150 1300 0 300 61 1 1
Pierderi: 0 0 472 29 198 0 46 9 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%
paladin: Paladin, înarmat cu Lancea lui Mieszko

Apărător: Master109W6
Ţel(direcţie): 0005 CINE TIPA DUPA SPRIJIN ?! (477|429) K44

Număr: 1788 2278 0 100 0 115 0 113 7 0 0
Pierderi: 1788 2278 0 100 0 115 0 113 7 0 0

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/114.550
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 10 la nivelul 0
Adeziune: Scăzută de la 17 la -3
 

DeletedUser3357

Ce mult s-a schimbat jocul asta de când nu am mai intrat: acum vad ca e motiv de mândrie sa ai "jdemii" de academii, înainte ii numeam mamuti pe cei cu muuulti membri sau care aveau academii si aliati toata harta :)) Nu vor mai fi triburi precum IMMO, noobs, Scitii (L3- cu astia m-am razboit ceva vreme :)) , etc atunci când PP-urile nu contau atât de mult in joc si atunci când sa ai cat mai putini membrii si cat mai mult rosu pe harta era motiv de mândrie.
Sarmulita tu parca erai in LS-AX pe 3 :))) Mi-ai luat si sate :)))

da bre, te stiu. ne bateam 2 zile ca sa tinem un sat :)).
am jucat contra lor pe 3 si cu ei pe 26. nu exista ceva mai bun pe .ro. nici noobs nici immo. ce faci mai joci ?
 

DeletedUser3192

Ce sa iti fac vecino: daca nu iesi la fereastra sa saluti vecinii :p

PS: Ce campion puternic ai :)))
 

DeletedUser42593

Cum puteti sa tineti asa ceva la profil ? Dezimformati total lumea :)))))))
Doamne fereste !

Familii Dizolvate de Forta M-SQD

YKZ - Exterminare partiala
Cnoobs - Exterminare Totala de sub robia Cuka
Leon - In process...
KMK - In process...
Shock - In process accelerat:)...

Pai voi cred ca nu stiti ce este aia atitudine de campion, bun simt sau fair play al jocului.
Cu minciunile astea nu stiu cat o sa puteti sa o tineti voi asa...Sau poate asa sunteti toti, cine stie ?! V-ati cautat mult ca sa formati MSQD :)))))))
 
Sus