M-SQD vs Shock

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Gresit!Se reincarneaza...

Scopul reincarnarii este ispasirea, ameliorarea progresiva a comportamentului jucatorului. Numarul existentelor corporale ale unui cont nu este limitat. Cu fiecare existenta noua, jucatorul face un pas pe drumul progresului. Cand s-a debarasat de toate metehnele sale, nu mai are nevoie de cont ,poate juca si fara... Numarul reincarnarilor nu este acelasi pentru toti . Totodata, aceste incarnari succesive sunt intotdeauna foarte numeroase, caci progresul este aproape infinit.:rolleyes:
 

DeletedUser42593

Ghiciti cine s-a intors !
El MUSTAR !

Master109W43

:))))))))))))))))))))))))
MAXIMUS ! Ce credeati ? Ca am scapat de suprematia MSQD ?
 

DeletedUser42593

Lucrurile incep sa intre in normal se pare.


Parte 1:
Triburi: ShocK, ShocK., Sh0cK, Sh0ck.
Parte 2:
Triburi: M-SQD, M-SQD$, M-SQDT, M-SQDS, M-SQDR, M-SQDN, M-SQDC

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 215
Tabăra 2: 209
Diferență: 6

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 37
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 479,002
Tabăra 2: 429,430
Diferență: 49,572

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96,883
Tabăra 2: 134,313
Diferență: 37,430

chart
 

DeletedUser42593

Eu nu prea vad cum sa aveti voi 35 full'uri in toate triburile voastre, dar te las sa vorbesti ca esti sub nivelul mediu asteptat.

aur23k astăzi la ora 03:01

sa te vad cand o sa ti fina 5-6 full uri de atac pe fiercare sat urmat de 4 nobili de pe sate diferite, sa te vad atunci ce o sa mai faci. Te dai tu mare jucator, poate esti. ca persoana esti...zero. sa nu zic altfel... N-ai pic de caracter si de omenie.

Ia zi mi tu maretule hanibal, ce vei face tu in situatia ce ti am zis o mai sus? si stai linistit, cand se va intampla asta, n o sa aibe tot shock ul deff sa te poata scata din aceasta situatie ;)


Hannibal. astăzi la ora 03:00

De ce a luat masterban ? Nu l-ati intrebat ? :))

Toti de la ei spun ca avem noi "pile" la admini si ca am facut asta in colaborare cu ei. Doamne fereste ! Atata dezimformare la ei in trib nu am pomenit.
Evita raspunsul toti si spun despre mine ca sunt caracter 0. Sunt setati pe "MODE REPEAT"

Enjoy the silence !
 

DeletedUser38225

Cata balacareala pe forum, lipsesc si eu o saptamana de pe cont si fix atunci, lumea se distreaza fara mine :(

Vad ca shockati sunt in nr mare pe forum. Va merg bine internele baieti si fete , de-asta sunteti galagiosi? :D

Bine v-am gasit! :)
 

DeletedUser38225

Normal, fiecare trebuie sa vada din perspectiva lui, ce atata obiectivitate? :))
 

DeletedUser46530

nosugarbaby? unde-i idolu tau, mastăr?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42593

Bine ai revenit Cataline :)
Raspunde-ne macar tu, ce a patit al vostru scump, mare, pretios, atot'puternic, atot'stiuitor si atot'cotropitor conducator Mustar ?
 

DeletedUser38225

Nu stiu nici eu, ca doar ce am revenit din vacanta, am auzit ca a facut fault si a primit rosu, dar nu stiu mai multe.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:confused::eek::confused:

xxxxx
Buna, Hi
I-ai dat fum lui vladmihai2010 :))
Poate stii poate nu dar se pare ca are contul blocat dar satele lui sunt full cu trupe de aparare din partea intregului trib.
Oricum nu cred ca asta ar fi o problema pt tine.


Spor la joc si Respect
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Poate va intrebati cum apar toti acesti mastari w7,w8,w43 ...voila!

[video=youtube;KKIf9soAWX4]https://www.youtube.com/watch?v=KKIf9soAWX4&feature=player_detailpage[/video]
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Imi strica freza,mai bine o dai lu mastăr pentru performanta ”Exclus din joc de 3 ori pe o lume”:)
 
Sus