Discutii libere L42!

DeletedUser20519

bai mircea, tu de sarcasm ai auzit?

nu insista ca nu-ti zic cu ce nume joc...daca asa tare iti doresti asta, afla singur ca tu esti maretul de stie pe toate.
ps. sunt noob si mii frica de tine de asta :D mai bine primesc fake-uri de la TRIO-ul vostru ZEI-green-SH :p
 

DeletedUser13059

tot esti pipilit pe tine :) in fine ... o sa dispari oricum ca nu recrutam nici un pokemon de pe acolo , toti sunteti carne de tun


Mi-ai luat tu mie sat pe l40? Probabil in visele tale. Sau poate ai luat cand contul era in stergere, stiu ca multora va place sa va laudati cu astfel de realizari. In cazul asta trebuie sa recunosc, e de admirat un om care ia 2-3 sate de pe un cont in stergere. Tine-o tot asa ;)


eu cu ce sunt vinovat ca la primu organizat ai dat stergere ? dupa ce ai atacat un trib ce era aliat asa pe\ste noapte , erai mare si tare ca erai pe plus , cand am facut si noi primu organizat pac .. la revedere , eu nu mai am timp de triburi :)))
 

DeletedUser13059

din propria experienta :)) te poate invata si cum sa dai stergere la primu organizat :D
 

DeletedUser20519

tot esti pipilit pe tine in fine ... o sa dispari oricum ca nu recrutam nici un pokemon de pe acolo , toti sunteti carne de tun


tu chiar si sa inviti ca nu vine nimeni )) Vad ca ai prins la curaj cand sunteti 3vs1, doar asa mai aveti ceva sanse, dar tot putine oricum ;)
 

DeletedUser13059

ti-am cerut numele de 2 ori si ai refuzat sa il dai ... iti ofeream sansa doar tu cu mine sa vedem cine ramane si cine nu dar vad ca fugi ca si lake care si acuma imi zice ca are un plan maret :(
 

DeletedUser20519

da eu vreau sa lupt cu toti nu cu tine....sunt prea bun sa lupt 1vs1
 

DeletedUser30525

tu chiar si sa inviti ca nu vine nimeni )) Vad ca ai prins la curaj cand sunteti 3vs1, doar asa mai aveti ceva sanse, dar tot putine oricum ;)

stii ce e ciudat in postarea ta
faptul ca a prins curaj cand sunt 3vs1
pai cand erati aliati de ce i-ar fi trebuit curaj (in relatia cu voi ma refer) ?
erau asa terorizati de voi ca si aliati?
ciudat
:D
 

DeletedUser20519

fiecare intelege cum vrea ;) nimeni nu a fost terorizat, ideea e ca cat am fost aliati nu se baga in seama cu membrii din Takezo. Indiferent de ce legatura avea cu noi, el oricum sustinea alianta. Iar acum a intors trupele spre noi si se crede smecher. Alaturi de colegii lui nu a fost in stare sa impinga o granita, iar acum fiind 3vs1 deja se vede invingator. Doar lasii si tradatorii fac ceea ce a facut SH.

"Decat sa traiesti in genunchi mai bine mori in picioare"

Unii nu inteleg ca e doar un joc, si trebuie tratat ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

voi ati atacat peste alianta , voi ati amenintat pe conferinta pe si pe triburi mereu , vrei rapoarte si discutiile avute ?


oSg-aBuSeR apr 06, 11:36
urssmircea apr 06, 11:30
cred ca ai o problema , am rezervat 3 sate pe care am dat nobili si erau din zei :) daca vad ca moare 1 nobil sau am 1 atac dupa , vei avea parte de acelasi tratament


la revedere


Poate imi explici si mie ce inseamna asta.
Satele alea oricum nu le iei.

urssmircea apr 06, 11:55
vedem noi

oSg-aBuSeR apr 06, 11:57
Nu ai ce sa vezi.
Ti s-a mai explicat o data din ce stiu eu ca nu ai ce cauta cu sate intre noi.
Nu cred ca esti tu in pozitia sa ne ameninti pe noi.
Oricand poti ramane fara toate satele, nu doar alea 3.

urssmircea apr 06, 11:58
adica voi aveti ce cauta intre noi si noi nu avem voie intre voi ... ok , lasa ca de acuma tot ce ii takezo intre noi o sa fie luati pe sus

oSg-aBuSeR apr 06, 11:59
As vrea sa o vad si pe asta ...

urssmircea apr 06, 11:59
ramane de vazut , cam prea mult va luati lumea in cap

oSg-aBuSeR apr 06, 12:04
Discutam cand ne intalnim pe harta.

urssmircea apr 06, 12:06
oooo foarte interesant , atunci asa sa fie , daca vrei pe harta , hai acuma sa o facem pe harta , la ce sa o lungim ?

oSg-aBuSeR apr 06, 12:25
acu ce faci, plangi pe la conducere si pe extern ?

urssmircea apr 06, 15:28
tu o sa fii cel care va plange

oSg-aBuSeR apr 06, 15:32
continua sa visezi

urssmircea apr 06, 17:41
vedem noi cine viseaza

oSg-aBuSeR apr 06, 18:00
Eu ce observ e ca tu peste tot incerci sa te dai important, dar din pacate nu prea te baga nimeni in seama.
Nici aici, nici pe extern.

urssmircea apr 06, 18:02
ne vedem pe harta , acolo vedem cine ii si cine nu important :) cam prea multi va luati lumea in cap , dar toate la timpu lor

urssmircea apr 06, 18:02
LucheScaiUacar astăzi la ora 12:17
Toti oamenii din k55, k56 si k57 isi retrag sprijinul din granita cu Zeii. Va conservati trupele de atac, cei care participati la organizatul pe borntobehero sau spqr, nu mai participati. De acum inainte sunteti sub comanda mea directa, trupele de atac le tineti in stand by pana la noi ordine. Va multumesc!


pff

oSg-aBuSeR apr 06, 18:03
Problema e ca tu nu prea iti stii locul.
Ti s-a spus o data ca nu ai ce cauta sa iei sate intre noi si o cauti in continuare.
Si noi de fiecare data o sa le luam.

urssmircea apr 06, 18:04
dar voi aveti voie intre noi ? hai ca o arzi aiurea ...

oSg-aBuSeR apr 06, 18:06
Nu ma intelegi, nu am zis ca SH nu are voie.
Am zis ca tu nu ai voie.

urssmircea apr 06, 18:07
aaaa doar eu nu am voie ? iar cum eu = SH .. imi pare rau pentru voi sincer sa fiu , acuma vorba aia , vedem care pe care ...
 

DeletedUser20519

mircea, te inteleg si pe tine dar numi place chestia cand vorbiti la general. Daca ai ceva personal cu abuser, pai rezolv-o cu el. Dc trebuie sa sufere toti din cauza asta? Ca doar nu suntem toti certati intre noi, sunt care avem si prieteni intre triburile noastre. Eu niciodata nu amenint pe cineva, daca am ceva de zis o spun si daca gresesc imi asum totul. Un conflict intre 2-3 membri se poate rezolva, iar chestia asta ati bagat-o la nivel de trib. Pe mine asta nu ma influentat si continui sa discut cu cine ma cunosc, indiferent din ce trib face parte. Dar totusi asta influenteaza la nivel de trib. Pentru ca o sa joc pe alta lume si va fi cineva de la voi care o sa zica ca iata NEXTEL tradatorul, sa vorbeasca urat ca stii cum e acum la moda, sa fii vorbit :) Eu deja am patit-o pe lumea asta, cand din cauza unui noob, ma dat rau in fata altora, si aia fara sa cunoasca nimic isi dau cu parerea
 

DeletedUser13059

oamenii care conduc acel trib TAKEZO sunt cei care sunt singurii pentru ceea ce se intampla acuma , asta este .. ii 3 v 1 , iar la final vor ramane cei activi care se unesc si asta a este .. pe mine nu ma intereseaza alea 400 pp de la final cum nu ma interesat nici pe restu lumilor unde nu am stat pana la final in afara de L30-32-33 care au fost exceptii
 

DeletedUser20519

Vor castiga tribul cu 77 membri si sa detinta 85%, cred ca stii cat ocupa din harta. Nu cred ca doar 77 vor fi activi, sa inteleg ca acum va folositi de multi colegi, iar apoi sa-i innobilati doar ca sa detineti voi cele 85%. Asta deja e un joc murdar, a disparut farmecul jocului. Se distruge totul, orice placere de a juca. Chiar daca o sa ajungeti sa fuzionati toate 3 familii, cei cu punctaj mai mare, oricum nu veti detine nici 60% din harta. Cu ceilalti ce faceti? Dati cu picioru si in ei? dupa ce au muncit pentru trib? Trebuie sa intelegi ca doar un trib castiga. Tu stii cel mai bine cum a fost pe L38. Cand Monroe si KZFS au fost aliati pana au luat fiecare cate o jumate de harta. Se putea face si aici asa ceva, ca alta cale mai frumoasa nu exista.
 

DeletedUser13059

tocmai ca nu vroiam inca o lume in care sa patesc ca pe L38 in cazul vostru semanati exactu cu monroe :) stam cot la cot cu voi iar la final dati in noi pe la spate :D hai bafta acolo la aparat sate , urmatoru organizat il face baiatu , sper sa dai tot ce ai mai bun ca sa ma faci de ras ca nu vom lua nimic

promit ca dupa ce adun fullurile si nobilii iti zic data cand vom da organizat + zona unde atacam real (asta ca sa vezi ca sunt om bun)



bafta
 

DeletedUser20519

nu ma intereseaza promisiunele tale...cuvintul tau e egal cu zero. Si daca vrei sa-ti demonstrez asta, te rog sa-mi rs, ce iai zis lu lucassyo? ca dupa ce dispare luche te lasi si tu? Daca pentru tine cuvintul nu inseamna nimic, ca om esti zero. Poti sa te dai cel mai smecher cat vrei tu...pentru mine nu existi
 

DeletedUser13059

nu ma intereseaza promisiunele tale...cuvintul tau e egal cu zero. Si daca vrei sa-ti demonstrez asta, te rog sa-mi rs, ce iai zis lu lucassyo? ca dupa ce dispare luche te lasi si tu? Daca pentru tine cuvintul nu inseamna nimic, ca om esti zero. Poti sa te dai cel mai smecher cat vrei tu...pentru mine nu existi

lake = takezo

in plus acuma 2 zile mi-a scris ca are un plan el acolo care o sa ne rupa in doua

deci lake inca exista :)

te rog sa-mi rs

???
daca nu ii faci si split-urile nu te poti numi "om bun"

nu stiu sa fac asa ceva ... nu am stat destul la pc incat sa raman lipit de scaun :D (te-am nimerit nu?)
 

DeletedUser13059

EFU .. am inceput cu urss apoi am dat satu ca eram basher si dupa am preluat alt cont de la geani ca erau multe conturi inactive .. si la putin timp sa facut fuziunea si gata lumea , nu prea am avut actiune acolo
 
Sus