MIR vs. TWP

DeletedUser45492

Mersi , alex.

Nu-l baga pe novice in seama prea mult , ca nu merita.
Ii scrii o propozitie , iti scrie 10 randuri de oftica.

Devil si pe L43 esti la fel de nesemnificativ ca si aici.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Bine. Esti exact cum mi te inchipuiam. Nu-ti mai raspund nici tie.
Altul mai gras de pe 43, care face off-topic pe 44, mai aveti ? :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Mi se rupe mie de parerea lui despre mine,sunt cu 5 clase peste el :))))
Nu vad ce il doare atat de mult ce am facut eu pe 43,a facut memo 2 fuziuni ca sa ma lase pe mine fara trib :D vad ca a pus acolo triburile pe unde am fost,stii ca am fost sprijinit de oameni din tribul tau pana mi-am luat barbarul ala amarat? :D de aici ne putem da seama cat de mult tin cei "500" oameni la tine,tu nici o satra de tigani nu esti in stare sa conduci ma
 

DeletedUser45492

Multumesc Devil , nici nu mai e nevoie sa-mi raspunzi.
Nu am nimic cu tine sau tribul tau , mi-a sarit in ochi topicul tau , cautasem MIR in top si tribul tau si nu aveam cum sa nu remarc ca MIR-ul se bate la vrajeala cu voi , lucru care am incercat sa ti-l subliniez ca data viitoare cand iti declara razboi un trib din top 3 si tu cu tribul tau sunteti cam pe 50 sa nu te simti mandru' ca v-au ales ca adversari ci voi defapt cadeti de victime pentru statistica si nu e nevoie sa-ti deschizi un topic pentru asta , nu mai am nimic de adaugat , va urez o zi buna tuturor.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Vad ca iti place sa apari mai ceva ca un catelus de odaie, peste tot pe unde o sa postez pe extern, de ofticat ce esti.
Poate totusi o sa iti dai dizolvare cu totul, pana la urma, pentru ca esti mai mult decat noob si fara valoare pe harta :)
Succes!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Tot respectul pentru postarea ta, dar nu stiam ca pe un forum ar trebui sa ne aliniem ca la biserica cu pomelnic, atunci cand ne vine randul.

Eu l-am creat doar pentru a schimba o parere cu alti jucatori, nu ca sa imi acorde atentie amicul alex2peu.

Daca e deranjanta tema pentru vreun moderator, chiar ii rog sa o arhiveze, pentru ca in privinta razboiului , chiar nu o sa am castig de cauza datorita acestei teme si prin reclama de aici :)
 

DeletedUser10215

felicitari celor mici care vor sa darame granzii!si succes.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Vad ca iti place sa apari mai ceva ca un catelus de odaie, peste tot pe unde o sa postez pe extern, de ofticat ce esti.
Poate totusi o sa iti dai dizolvare cu totul, pana la urma, pentru ca esti mai mult decat noob si fara valoare pe harta :)
Succes!

La fiecare cuvant pe care il scriu tu imi scrii 1 rand...scuteste-ma.....vorbesti de parca numai tu ai dreptul sa postezi pe extern,mie si rusine sa te fac noob,nici macar noob nu esti
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
felicitari celor mici care vor sa darame granzii!si succes.

Multumesc.
Eu chiar sunt mic, dar multumesc tuturor celor care cunosc jocul mai amanuntit si mi-au fost sau inca sunt inamici pe harta, pentru ca ei imi stabilesc valoarea, in functie de realizarile lor.
 

DeletedUser

Multumesc.
Eu chiar sunt mic, dar multumesc tuturor celor care cunosc jocul mai amanuntit si mi-au fost sau inca sunt inamici pe harta, pentru ca ei imi stabilesc valoarea, in functie de realizarile lor.

deci unde nu esti tu in stare, te razbuna dujmanii tai...:)))) hai ca devii altfel decat e normal unui joc....

sa nu dai un exemplu in acest joc.... adica toti marii jucatori au devenit jucatori numai datorita unora ca tine..... stiam ca scuza e scuza, dar prea o dai in narcisism!!!!!
 

DeletedUser

La un moment, dat era deja lege ca un razboi pierdut presupunea un admin in tribul advers....

....ete ca acum adminii(cei din TT) sunt de la inceput si chiar in unele triburi ce pierd.....

noi, romanii, mereu gasim o teorie ca conspiratiei, tocmai ca stim cum lucram...... niciodata corect!!!!!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
TheBrute oricat de deranjanta ar fi pentru tine, afirmatia mea.. pe harta, tot adversarul iti stabileste valoarea .. nu postarile de pe forumul extern :)

Generalizand putin: daca scot un "mare jucator" de pe harta ... devin MARE JUCATOR ?? :))

As vrea sa te aprob, dar nu pot.

Rezisti pe o harta, tot respectul. Nu rezisti, la fel.. dar nu mai fa valuri fara rost :)

Nu exista mare jucator sau doar jucator .. doar unii jucatori care au timp in plus sau au avut acces la joc mai devreme decat altii.
 

DeletedUser17245

Nu exista mare jucator sau doar jucator .. doar unii jucatori care au timp in plus sau au avut acces la joc mai devreme decat altii.
Adica cei ce isi mananca muci in fata la calculator stand pe joc nu?
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Adica cei ce isi mananca muci in fata la calculator stand pe joc nu?

O descriere minunata!

Pariez ca MACAR unul dintre ei face asta, in clipa in care citeste postarile noastre.
 

Atașamente

  • vedete.jpg
    vedete.jpg
    15 KB · Vizualizări: 98

DeletedUser46957

Devil devil:)
Sti ca te apreciez si raman prietenul tau .
Ce ar fi sa povestesti toata istoria .
Adica cum a-ti ajuns la razboi.da aia adevarata.

Cu plecaciune si respect
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
:))))

Sentimentul e reciproc.

Cred ca mi-ar ocupa o pagina intreaga de forum sa postez intreaga poveste.

Dar, m-as putea limita si la: "am primit declaratie de razboi peste noapte" :))

Daca sa o privesc razboiul asta din unghiuri diferite, pot gasi multe cauze ale conflictului. As putea mentiona chiar si temperatura de afara. As vrea sa vad aici si parerile celor care au lansat declaratia si totodata, care considera ei ca ar fi sansele de reusita in lupta asta.
 

DeletedUser46957

Bineeeee acum sa zic ce am auzit eu pe la colturi:)))))
Cica cisivaaaa cand a auzit ca vip o sa devina academia got a tras neste sfori si sub presiunea immo in 2 ore situatia s-a rasturnat complect
De la situatia in care trbuiau sa puna intemeietor de la got (generalul fiind banat) au trimis negociatorii peste tot in zona si a incropit o alianta cu alte 11 triburi si au declarat cu turle si trimbite MARELE RAZBOI.
Da ce sa vezi .de unde parea ca proportia e covarsitoare in favoarea lor iotete ca se trezesc cu harta rosie in jur.
Mir (aliata cu got )intra in razboi cu tot cu academie +diablo.
Acu domnia ta sa ma ierte daca sunt simple povesti.eu nu stiu .da va zisei ce am auzit si io pe la usi

CU PLECACIUNE SI RESPECT
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Se prea poate sa existe o samanta de adevar in zvonurile astea.

Avand in vedere ca VIP-ul era parte din TWP inca de la inceputul lumii 44, ma surprind zvonurile. :))

Cum l-am scapat din vizor pe general, cum a calcat pe bec. Chiar isi dorea el sa devina academia tribului care il incurca intre TWP si VIP ? :))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
1 pentru ca am plecat eu putin in vizita pe la prieteni prin trib, momentan

dar, poate recuperam terenul pierdut, in viitor :))
 
Sus