TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser39682
  • Data de început

DeletedUser46863

Faci galagie mare pe aici, dar daca erai pe langa unii din CEATA ... nu prea mai era atata vorba ;)
 

DeletedUser44858

Nu trebuie sa fii asa comunist,inca nu ati ajuns sa dati organizate. :) Daca printr-un motiv ca asta dai afara un om,mama ce mi-as dori sa fiu si eu dat afara din tribu ala si apoi sa scot unu cate unu :).

Nu am ajuns sa dam organizate dar nici mult nu mai e. Si schema asta cu vai, vrea ala sa-mi ia satul si d-aia-mi cere partajare e mult mai penibila decat concedierea pe baza acestui motiv. Eu conduc pe baza de disciplina. Cine conduce pe baza de placere, sa conduca pe baza de placere si vedem noi ce iese mai tarziu.

Cat despre scos 1 cate 1, mi-e greu sa cred ca ala e in stare de asa ceva, intre noi fie vorba. A, ca l-ati ajutat voi cu split-uri si dup-aia l-ati bagat iar in academie e partea a 2a. Asta spune multe despre ce tolerati voi :) Dar de-aici pana la scos unul cate unu e cale lunga, cel putin pentru nubletul ala.

Faci galagie mare pe aici, dar daca erai pe langa unii din CEATA ... nu prea mai era atata vorba ;)

Am fost pe langa unii din ceata, pe maretul vostru intemeietor l-am torpilat pe 29 de i-au mers fulgii. Tipa pe forum dupa sprijin ca o domnisoara iar maretul lor intemeietor dadea mai multe circulare despre mine decat despre dusmani. Il mai ai si pe nen`tu abuser p-acolo, marele jucator de pe speciala care n-a fost in stare sa faca un amarat de snipe pe 42, a iesit ca n-a fost in stare sa ia niste interne, ca un erou ce e :)

Si asa, intre noi fie vorba, vad ca abia abia ati inceput sa luati cate-un sat, eu am luat sat de vreo 3 zile, permite-mi sa cred ca daca eram langa unii din ceata, ceata se rasfira...
 

DeletedUser46863

Eu nu bag pp-uri ca eroul... si crede-ma... momentan nu nr-ul de sate dicteaza valoarea ;). Te-as invita pe o specila ... sa vedem acolo maretul jucator din tine
 

DeletedUser44858

N-am timp de speciale, eu sunt activ dar de multe ori de la munca... iar pp-uri ati bagat multi d-acolo care aveti satele la 5000 de puncte acum :) Daca ti-e foame sa-mi dai adresa ca-ti trimit niste pachete de Craciun. Sunt destul de sigur ca am bagat pp-uri cam cate au bagat si unii de la voi. Diferenta e ca eu am prins locul 1 pe startul unei lumi si cand nu se vindeau resurse pentru pp-uri, pe cand tu pe start, nu prea te-ai aratat la mecla.
 

DeletedUser39475

Normal ca dau, cum imi conduc eu tribul e strict problema mea. Pana acum e pe 2 in clasamentul general, pe primul loc la inamici invinsi si nu e umplut pana la refuz. Imi cer scuze daca trebuia sa tolerez eu toti neavenitii care nu sunt obisnuiti sa joace in echipa sau sufera de paranoia altor lumi. Pana una alta nu tin pe nimeni cu lanturi in trib si cu siguranta nu sunt obligat de nimeni sa joc cu cineva anume in trib. Cui nu-i convine sa plece, sunt atatea triburi pe harta si nu arunc "tradator" la fiecare 5 cuvinte ca altii...

Tocmai tu suferi de paranoia altor lumi. Nu-ți creea o imagine falsă, cațaveico. Începi să suferi din ce în ce mai tare.
Uși!

Am fost pe langa unii din ceata, pe maretul vostru intemeietor l-am torpilat pe 29 de i-au mers fulgii. Tipa pe forum dupa sprijin ca o domnisoara iar maretul lor intemeietor dadea mai multe circulare despre mine decat despre dusmani. Il mai ai si pe nen`tu abuser p-acolo, marele jucator de pe speciala care n-a fost in stare sa faca un amarat de snipe pe 42, a iesit ca n-a fost in stare sa ia niste interne, ca un erou ce e :)

Si asa, intre noi fie vorba, vad ca abia abia ati inceput sa luati cate-un sat, eu am luat sat de vreo 3 zile, permite-mi sa cred ca daca eram langa unii din ceata, ceata se rasfira...

Hai sictir. Cine te mai aude, te mai și crede. Demonstrează-ne pe hartă băi, top 1 în start.
Cine nu te cunoaște, te mai ia în serios. Dar îți știm toti aluatul, cațaveico. Nu uita...câine care latri și nu muști de declarațiile astea ale tale de pe extern. Un lucru îți cer, rămâi la joacă, deși nu garantez că te prind 50 de sate. Așa sunt ăștia din teapa ta. Dar totuși tind să cred că ești unic în paranoia ta. Când mă gândesc că marile genii au suferit de autism. Ești la fel, doar partea cu geniul e diferită, chiar opusă.
Promit să nu te mai bag în seamă, oricât ai vorbi despre mine, mărețule jucător.

Uitasem... Uși!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46866

Nu am ajuns sa dam organizate dar nici mult nu mai e. Si schema asta cu vai, vrea ala sa-mi ia satul si d-aia-mi cere partajare e mult mai penibila decat concedierea pe baza acestui motiv. Eu conduc pe baza de disciplina. Cine conduce pe baza de placere, sa conduca pe baza de placere si vedem noi ce iese mai tarziu.

Cat despre scos 1 cate 1, mi-e greu sa cred ca ala e in stare de asa ceva, intre noi fie vorba. A, ca l-ati ajutat voi cu split-uri si dup-aia l-ati bagat iar in academie e partea a 2a. Asta spune multe despre ce tolerati voi :) Dar de-aici pana la scos unul cate unu e cale lunga, cel putin pentru nubletul ala.



Am fost pe langa unii din ceata, pe maretul vostru intemeietor l-am torpilat pe 29 de i-au mers fulgii. Tipa pe forum dupa sprijin ca o domnisoara iar maretul lor intemeietor dadea mai multe circulare despre mine decat despre dusmani. Il mai ai si pe nen`tu abuser p-acolo, marele jucator de pe speciala care n-a fost in stare sa faca un amarat de snipe pe 42, a iesit ca n-a fost in stare sa ia niste interne, ca un erou ce e :)

Si asa, intre noi fie vorba, vad ca abia abia ati inceput sa luati cate-un sat, eu am luat sat de vreo 3 zile, permite-mi sa cred ca daca eram langa unii din ceata, ceata se rasfira...


cacacia :)) .. usor cu abuser ... ca am vandut pp uri la ce sa ma apar .... zi tu ce ai facut la primele atacuri pe tine ca tu jucai si erai mare zmeu ... mai ca**Te ca explodezi
 

DeletedUser44858

Alea n-au fost primele eroule ;) Au fost ultimele dar in niciun caz primele. Si daca tot te lauzi cu tradarile altora intreaba-i pe ei la cine pasau sitter cand era nevoie de dat trenulete sau facut split-uri ;) Fac pariu ca-n viata ta n-ai facut split cu militienii din ferma
 

DeletedUser44858

Am facut eu smecherii, dar cersetor de interne tot n-am fost, iar de tradat daca era cazul, puteam s-o fac atunci cand bravii mei aliati erau la pamant, pierdeau sate pe banda rulanta si-l aveau pe maretul lor intemeietor in sitter la mine :) Tu in schimb o ardeai in figuri ca vai cine esti tu si ce o sa faci si s-a vazut lejer ce ai facut. Te-au scos jucatori pe care amatorii de teapa ta ii considera de duzina si te-au scos sanatos, ca pe o gasca ce esti. N-ai facut un split, n-ai dat un backtime, n-ai facut un snipe. Esti degeaba. Lauda-te-n continuare cu specialele tale pe care joaca scripturile pentru tine.
 

DeletedUser36141

Am fost pe langa unii din ceata, pe maretul vostru intemeietor l-am torpilat pe 29 de i-au mers fulgii. Tipa pe forum dupa sprijin ca o domnisoara iar maretul lor intemeietor dadea mai multe circulare despre mine decat despre dusmani.


Nu te supara ,nu stiu pe cine ai facut tu ferma pe 29 , dar eu din cate imi aduc aminte nu ai apucat al 2-lea sat , cu tot cu "co-playerul tau american" , nu mai deschide subiectul de lumea aia ca nici macar in istoria ei nu apari. Nu am nevoie de raspuns ,ca sigur nu iti aduci aminte si vorbesti din "basme".
 

DeletedUser44858

Nu l-am apucat in zona respectiva de harta. L-am apucat cat am jucat in anonymous, de fapt cam d-acolo v-ati si intepat voi ca e groasa cand ati vazut ca v-am depasit a 2a oara in clasament desi aveati multi dintre voi o luna avans... Si ca idee, am ajuns la mai multe decat tine inainte sa intri la interne. Daca nu ai nevoie de raspuns, nu te mai agita p-aici sa pari interesant.
 

DeletedUser46866

Am facut eu smecherii, dar cersetor de interne tot n-am fost, iar de tradat daca era cazul, puteam s-o fac atunci cand bravii mei aliati erau la pamant, pierdeau sate pe banda rulanta si-l aveau pe maretul lor intemeietor in sitter la mine :) Tu in schimb o ardeai in figuri ca vai cine esti tu si ce o sa faci si s-a vazut lejer ce ai facut. Te-au scos jucatori pe care amatorii de teapa ta ii considera de duzina si te-au scos sanatos, ca pe o gasca ce esti. N-ai facut un split, n-ai dat un backtime, n-ai facut un snipe. Esti degeaba. Lauda-te-n continuare cu specialele tale pe care joaca scripturile pentru tine.


interne :))) ba macar taci dupa ce ca esti gras mai esti si prost :( .... nu joci pe speciale ca esti varza aici ai intrat cu 10 supporti esti full si te dai mare ?:)) ( din nou mai CA>>TE ))
 

DeletedUser44858

Singurii care fac spume la gura sunteti voi :) Va dati rotunzi p-aici, ati intrat 10 sa va autovalidati ca niste gaste ce sunteti :) De parca n-ati fi niste amatori pentru care joaca doar scripturile si suportii. Aveti doar norocul ca acum wirelessu` e la orice colt de strada si orice prost in tara asta are 2-3 telefoane destepte. Din pacate pentru voi, telefoanele voastre sunt mai destepte decat posesorii.
 

DeletedUser44036

Nu l-am apucat in zona respectiva de harta. L-am apucat cat am jucat in anonymous, de fapt cam d-acolo v-ati si intepat voi ca e groasa cand ati vazut ca v-am depasit a 2a oara in clasament desi aveati multi dintre voi o luna avans... Si ca idee, am ajuns la mai multe decat tine inainte sa intri la interne. Daca nu ai nevoie de raspuns, nu te mai agita p-aici sa pari interesant.

Asa ca persoana neutra la galceava asta am si eu o curiozitate. Ce cont aveai in anonymous?
 

DeletedUser46863

Prietene, cand jucam eu triburile tu nu stiai sa utilizes google-ul
 

DeletedUser44858

Prietene, cand jucam eu triburile tu nu stiai sa utilizes google-ul

World Player Conquers Last seen
EN5 capillati 0 2007-06-26 12:17:10

asa sigur esti ma? ia verifica, exista macar server romanesc p-atunci ? ;)

Taitzel, cu acelasi nume de cont care-l vezi mai sus
 

DeletedUser

Nu pot sa cred!!! Bă capillati miss mustață. Ai găsit externul? Chiar ne lipsea o mascotă, același noob ai rămas. Când ești departe de unii ai o trompetă vai! Dar când ajunge lumea la tine ești ca o fetiță nevinovată. De pe lumea 29 abia acum ți-ai făcut curaj să te bați cu pumnul în piept? :)) . Toți iți știm valoarea. Înjuri și pierzi sate, altceva nu știi. Ciocul mic și joc de glezne fiu de baci! E timpul să te întorci vizuină :)).
 

DeletedUser44858

Fugi linistit cum ai fugit si de pe 42 eroule :) A, da, baga scuza aia ca a inceput speciala si d-aia ai dat stergere :) Nu era din cauza ca veneam cu satele inspre tine :)
 
Sus