DreamTeam

  • Autor subiect DeletedUser42663
  • Data de început

DeletedUser39475

Jucatorii de speed nu numai ca se plictisesc,dar nici nu fac fata mai sus de 100-200 de sate
Cei din ceata cel mai probabil or sa se certe intre si si cam asta a fost
Triburile astea sunt doar foc de paie :p
Trăim și vedem.

@Sickoss, nu înțeleg ce ti-am făcut noi, însă dacă tu alegi calea ăsta, e alegerea ta. Nu am cum sa-mi dau cu părerea cu privire la tine sau la tribul tău, atâta timp cât habar nu am cine ești. Greșeala și nubismul meu ca nu știu, mi le recunosc și asum.
Vedeți-va voi mai bine de treabă. Sănătate!
 

DeletedUser41586

Odata ce jigniti aiurea fara sa va facem nimic , e ceva normal ca si eu sa va atac.
Nu vreau sa postez aici conversatii cu asa zisi jucatori din CEATA pentru ca nu are rost sa le pun aici dar daca doresti da-mi mesaj in privat si ti le dau acolo .
 

DeletedUser40439

Sincer sa fim cristi , nu prea tin minte sa fi inchis tu sau jaxu vreodata o lume..nici pe clasica unde era floare la ureche.
 

DeletedUser39475

Dar ne-am dat vreodată mari ca am închis? Am zis vreodată ceva eu sau jaxu?
Noi am închis speciale, statisticile arata asta, nu vorbesc din bălării. Și am zis sa ne încercăm și noi norocul pe o lume normala, sa ne relaxam și amuzam. Dar tot apar indivizi ale căror critici nu sunt deloc justificate, pentru ca mă repet...nu m-am dat, nu mă dau și nu mă voi da mare niciodată cu lucruri ce nu le-am întreprins.
Rămâne la latitudinea voastră sa ne criticați, nu va oprește nimeni.
 

DeletedUser2154

Mazare nu a avut niciodata pe l1 o granita prea mare si intotdeauna avea sprijin enorm de mult din trib. Nu s-a remarcat atat de mult ca mare jucator acolo asa cum spui tu. Poate ati jucat pe alte lumi unde s-a remarcat ca marele jucator pe care il lauzi tu.
Totusi cand spui mari jucatori eu ma gandesc la jucatori de genul doeion, ilidan stormrage, tribunul , rhadokoo etc. nu la playeri care au jucat o scurta perioada de timp si nu au demonstrat nimic. Ma rog, parerile pot fi impartite.



Nu este neaparat adevarat. Eu am jucat atat pe l3 cat si pe l26 de la inceput pana la sfarsit. Un alt exemplu este rhadookoo care a jucat pe l10, puyut pe l1 (una din cele mai longevive lumi tribale) si mai sunt si altii.


Asa se intampla ingeraso cand vorbesti din perspectiva omului infrant de mazare...
Vorbesti de anumiti jucatori despre care nu stii mare lucru, nu uita tribunu, a fost unul dintre jucatorii de speed care facea partea din echipa mea!
 

DeletedUser45557

Dar ne-am dat vreodată mari ca am închis? Am zis vreodată ceva eu sau jaxu?
Noi am închis speciale, statisticile arata asta, nu vorbesc din bălării. Și am zis sa ne încercăm și noi norocul pe o lume normala, sa ne relaxam și amuzam. Dar tot apar indivizi ale căror critici nu sunt deloc justificate, pentru ca mă repet...nu m-am dat, nu mă dau și nu mă voi da mare niciodată cu lucruri ce nu le-am întreprins.
Rămâne la latitudinea voastră sa ne criticați, nu va oprește nimeni.

Ce imi place de astia care isi pun la semnatura specialele jucate, lumile castigate etc, etc:))) dar printre lumile alea castigate si nu datorita lor, au dat fail la tot ce a fost pana atunci:)) Sunt jucatori gen "nu am timp ca altfel, rupeam tot!".. Maime unul, Ultras Lover de tot asa are semnatura:)) dar nu pune la semnatura si tribul in care joaca pe lumea 43 (de exemplu) unde a luat 7 fulluri pe fiecare sat de atac de-al lui la 7:00:01... Mda, ce pot spune, campioni...
 

DeletedUser41586

Ce imi place de astia care isi pun la semnatura specialele jucate, lumile castigate etc, etc:))) dar printre lumile alea castigate si nu datorita lor, au dat fail la tot ce a fost pana atunci:)) Sunt jucatori gen "nu am timp ca altfel, rupeam tot!".. Maime unul, Ultras Lover de tot asa are semnatura:)) dar nu pune la semnatura si tribul in care joaca pe lumea 43 (de exemplu) unde a luat 7 fulluri pe fiecare sat de atac de-al lui la 7:00:01... Mda, ce pot spune, campioni...

Sunt foarte buni , sunt sigur ca a fost intentionat .
 

DeletedUser39475

Ce imi place de astia care isi pun la semnatura specialele jucate, lumile castigate etc, etc:))) dar printre lumile alea castigate si nu datorita lor, au dat fail la tot ce a fost pana atunci:)) Sunt jucatori gen "nu am timp ca altfel, rupeam tot!".. Maime unul, Ultras Lover de tot asa are semnatura:)) dar nu pune la semnatura si tribul in care joaca pe lumea 43 (de exemplu) unde a luat 7 fulluri pe fiecare sat de atac de-al lui la 7:00:01... Mda, ce pot spune, campioni...

Un singur lucru urăsc cu adevărat pe lumea asta. Acela este când sunt acuzat pe nedrept de ceva. Tu faci asta, în cel mai nesimțit mod posibil. Ai dat raspuns cu citat la postarea mea, deci eu trebuie să ma simt.
Acum vine întrebarea mea, ce știi tu și nu stiu eu?

Și încă o întrebare...cine ești tu pe joc? Așa, pentru cultura mea generală.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Mazare nu a avut niciodata pe l1 o granita prea mare si intotdeauna avea sprijin enorm de mult din trib. Nu s-a remarcat atat de mult ca mare jucator acolo asa cum spui tu. Poate ati jucat pe alte lumi unde s-a remarcat ca marele jucator pe care il lauzi tu.
Totusi cand spui mari jucatori eu ma gandesc la jucatori de genul doeion, ilidan stormrage, tribunul , rhadokoo etc. nu la playeri care au jucat o scurta perioada de timp si nu au demonstrat nimic. Ma rog, parerile pot fi impartite.



Nu este neaparat adevarat. Eu am jucat atat pe l3 cat si pe l26 de la inceput pana la sfarsit. Un alt exemplu este rhadookoo care a jucat pe l10, puyut pe l1 (una din cele mai longevive lumi tribale) si mai sunt si altii.

doar locu 1 la ODA era si organizatele lui elimina orice player care il alegea ca tinta :D
 

DeletedUser45557

Un singur lucru urăsc cu adevărat pe lumea asta. Acela este când sunt acuzat pe nedrept de ceva. Tu faci asta, în cel mai nesimțit mod posibil. Ai dat raspuns cu citat la postarea mea, deci eu trebuie să ma simt.
Acum vine întrebarea mea, ce știi tu și nu stiu eu?

Și încă o întrebare...cine ești tu pe joc? Așa, pentru cultura mea generală.

Eu sunt babi :-?? Singura mea lume pe care am jucat a fost 38.
 
Sus