MIR vs. TWP

DeletedUser46957

Se prea poate sa existe o samanta de adevar in zvonurile astea.

Avand in vedere ca VIP-ul era parte din TWP inca de la inceputul lumii 44, ma surprind zvonurile. :))

Cum l-am scapat din vizor pe general, cum a calcat pe bec. Chiar isi dorea el sa devina academia tribului care il incurca intre TWP si VIP ? :))

El personal ,nu stiu dar ca in noapte de5/6 MAI trebia sa fie uns intemeietor un jucator din got.pot sa garantez cu onoarea mea de familist.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
El personal ,nu stiu dar ca in noapte de5/6 MAI trebia sa fie uns intemeietor un jucator din got.pot sa garantez cu onoarea mea de familist.

Multumesc de informatie.

Totusi, generalu1 se lauda ca s-a mai linistit de la lumea 17 pana acum. Vad ca nu se poate.

Trebuie supravegheat atent sa nu ajunga la general20 (deja ar fi prea mult) :))
 

DeletedUser40439

@Devil32 A avut vreun rost sa faci topicul asta?in 2-3 saptamani nu vei mai exista oricum , nu te mai fa atata de ras cu texte , ca sunt destui buni la vorbe si slabi la fapte pe aici , nu mai avem nevoie de inca un mascarici (nu ma refer la tine , asa in general)
 

DeletedUser44858

Dar devil32 asta nu e in jacuzzi ? Ca eu parca asa am vazut ultima data cand am verificat :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
"Asta" de care vorbeai acolo, e unde vrea el pe harta, diferit de mascaricii care incearca sa impresioneze cu vorbe marete pe forumurile externe.

Va pupa devil!

Rog un moderator sa arhiveze tema asta pentru ca acest razboi a fost castigat de MIR. Tot respectul pentru ei, a fost pe merit. Ne vedem la urmatorul, chiar daca e deranjant pentru vedetele de pe forumul asta. :))

Multumesc anticipat! :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Iar a aparut catelusul .. pleaca ma si tu si lache .. sau cum se citeste numele ?? ca nu stiu .. e in romana .. in engleza ? :))

Refugiat intr-un trib pe care il tii la inamici fara sa anunti ? :))

Da .. eu sunt refugiat pe orice lume as juca, cu niste "valori" ca voi =))
 

DeletedUser44858

Da` ce ma nubulica, suntem la mica publicitate? Din moment ce am luat sate de la voi si voi de la noi nu, nu e clar ca suntem inamici ? Va trebuie schite tehnice sa va prindeti? :)))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Da` ce ma nubulica, suntem la mica publicitate? Din moment ce am luat sate de la voi si voi de la noi nu, nu e clar ca suntem inamici ? Va trebuie schite tehnice sa va prindeti? :)))

e mai noob el asa,prinde mai greu
orice as posta ma face catelus :)))))) se vede ca e paralel cu jocul,sper sa nu fie paralel si cu viata ,ca smardoii aia smecheri " intre 4 pereti"
 

DeletedUser30887

ba da, ar veni dar le este rusine. isi innobileaza membrii din academie pt ca au ramas in spate cu satele. si "punctele conteaza" zice un vechi motto
 

DeletedUser30887

si stai sa vezi grozavie: pentru a rapune un aliat din academie e nevoie de 2 matahale din "tribul mama" ....ei ce spui de "atatea" trupe de atac?
 

DeletedUser30887

nu au nobili sa va atace pentru ca ii folosesc pentru academie...relax...no trouble here:)
 

DeletedUser46977

Avem trupe avem nobili avem jucatori , dar nu avem cu cine sa ne razboim. Vrea cineva sa incerce un razboi cu noi?
 

DeletedUser44130

Alex2bambilici, m-am uitat peste statistici si nu ai avut niciodata peste 50 de sate...lasa te rog jucatorii sa vorbeasca, circul e in alta parte, pacat ca nu se cumpara si atentie pe pp-uri.

Toti "jucatorii" se dau mari "tribisti" :D
 
Sus