Top triburi

  • Autor subiect DeletedUser43069
  • Data de început

DeletedUser43069

So?

PieTAeo.png
 

Atașamente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    18,5 KB · Vizualizări: 83

DeletedUser41982

Niciun trib competitiv care sa puna probleme CIRCARILOR ...
 

DeletedUser46812

Cand va aud pe toti.. pff..

Ce setari sunt domnilor? Sunt oarecum setarile clasice, e o lume asa cum erau cele de mult uitate.. fara steag, fara biserica, fara garda, paladinul fara arme nu joaca un rol atat de mare.. singurele lucruri schimbate sunt cercetarile si curtea pe nivele (gen clasica).

In fine, nu va plac setarile nu jucati..

Jucam noi astia din Circ pentru restu :D
 

DeletedUser

Cand va aud pe toti.. pff..

Ce setari sunt domnilor? Sunt oarecum setarile clasice, e o lume asa cum erau cele de mult uitate.. fara steag, fara biserica, fara garda, paladinul fara arme nu joaca un rol atat de mare.. singurele lucruri schimbate sunt cercetarile si curtea pe nivele (gen clasica).

In fine, nu va plac setarile nu jucati..

Jucam noi astia din Circ pentru restu :D

Circul sa fie cu voi :D:D
 

DeletedUser47018

Cand va aud pe toti.. pff..

Ce setari sunt domnilor? Sunt oarecum setarile clasice, e o lume asa cum erau cele de mult uitate.. fara steag, fara biserica, fara garda, paladinul fara arme nu joaca un rol atat de mare.. singurele lucruri schimbate sunt cercetarile si curtea pe nivele (gen clasica).

In fine, nu va plac setarile nu jucati..

Jucam noi astia din Circ pentru restu :D

Ce te agiti asa ?
:))
Zici ca esti Ponta =)))
 

DeletedUser46812

Baaaa nu mai vorbeste urat!

Ai venit tu repede sa imi strici joaca :(
 

DeletedUser46957

Nu te lasa influentat :)))
Ai dreptate.
E o lume perfecta :))))
 

DeletedUser47018

Voi sunteti ca oltenii la inceput de campionat :))
Tragem la titlu, vrem cupa si campionatul...si dupa 8-10 etape va zbateti in mediocritate.
Eu stiu ca aveti ganduri mari, ca vreti sa faceti ceva...dar o sa va asimileze jucatorii triburile care au o relatie aparte cu ei...si vorbesc aici de colegialitate, prietenie sau fosti dusmani de pe alte lumi care o sa faca trecerea treptat in alte triburi.
ZEN = o adunatura de olteni :))
 

DeletedUser4863

Voi sunteti ca oltenii la inceput de campionat :))
Tragem la titlu, vrem cupa si campionatul...si dupa 8-10 etape va zbateti in mediocritate.
Eu stiu ca aveti ganduri mari, ca vreti sa faceti ceva...dar o sa va asimileze jucatorii triburile care au o relatie aparte cu ei...si vorbesc aici de colegialitate, prietenie sau fosti dusmani de pe alte lumi care o sa faca trecerea treptat in alte triburi.
ZEN = o adunatura de olteni :))

Tu cine esti?
 
Sus