Top triburi

  • Autor subiect DeletedUser43069
  • Data de început

DeletedUser47018

si cu declaratia asta de razboi ce vreti sa aratati ? :)))
cat sunteti de penibili ? sau ce ?
 

DeletedUser4863

si cu declaratia asta de razboi ce vreti sa aratati ? :)))
cat sunteti de penibili ? sau ce ?

Florin , nu iti neg aptitunile de lider pentru ca nu te cunosc si nici n-am auzit de tine sau de tribul tau pentru ca nu aveti istorie in cele 44 lumi deschise . "Eu nu stiu"
Tin sa-ti atrag atentia sa nu mai vorbesti despre alte triburi de cat daca ele vorbesc despre al tau este mult mai frumos sa dai un raspuns decat sa faci niste afirmati nefondate.

Cat despre noi astia din Zen stim foarte bine ca nici o lume nu seamana cu cealalta si ca orice este posibil asa ca nu cred ca ne poti da lecti le avem foarte bine invatate ca multi alti jucatori sau lideri de pe aceasta lume , nu suntem singuri avem si noi prieteni si relati prin alte triburi avand in vedere ca triburile.ro are o vechime de peste 8 ani .

Eu ca simplu jucator Zen va doresc succes in tot ce faceti acolo si fie ca cel mai activ si strateg trib sa castige este doar un joc unde timpul si strategia face diferenta.
 

DeletedUser47018

Ai evitat raspunsul la intrebare.
Ce este cu declaratia de razboi ?!
Asa va aratati voi superioritatea sau ce sa inteleg ?
Nu o sa va ajute cu nimic asta...ba mai mult, o sa va scindeze total. Interesele pentru K45 nu vin numai din partea mea, a tribului meu, vin si alte parti.
Voi stiti decat sa cotcodaciti pe aici ca niste colorati pe trotuar la mancat de seminte.
Vedeti-va de treaba voastra si lasati-ne in pace pe noi. Harta o sa vorbeasca pentru toata lumea.
Nu eu am inceput sirul discutiilor aici pe extern referitor la OMERTA sau la ZEN.
Intreaba mancatorii de seminte...
 

DeletedUser47018

Am o vorba sa va transmit : VIN DUPA VOI !
E a lui Mikee...nu stiu ce a vrut sa spuna cu asta.
Poate intelegeti voi.
 

DeletedUser4863

Ai evitat raspunsul la intrebare.
Ce este cu declaratia de razboi ?!
Asa va aratati voi superioritatea sau ce sa inteleg ?
Nu o sa va ajute cu nimic asta...ba mai mult, o sa va scindeze total. Interesele pentru K45 nu vin numai din partea mea, a tribului meu, vin si alte parti.
Voi stiti decat sa cotcodaciti pe aici ca niste colorati pe trotuar la mancat de seminte.
Vedeti-va de treaba voastra si lasati-ne in pace pe noi. Harta o sa vorbeasca pentru toata lumea.
Nu eu am inceput sirul discutiilor aici pe extern referitor la OMERTA sau la ZEN.
Intreaba mancatorii de seminte...

Declaratia de razboi vine din prisma cuvintelor tale despre noi si k45 este un continent mic ca sa poata fi impartit cu atat de multe triburi . Acum ramane de vazut care sunt olteni noi sau voi .
Am observat ca ai strans o adevarata armata de triburi impotriva noastra Felicitari .
 

DeletedUser4863

Alte amenintari , este indeajuns sa le avem doar de la 1 singur acum chiar nu vrem sa avem de aface cu toti super H Y Z T .

Hai sa lasam timpul sa decida ok , facem cam mult spam momentan pentru nimic , nu avem o statistica nu avem dovezi .
 

DeletedUser47018

Nu iubirica :)
Stai linistit/a ca avem mod de vacanta activat non stop. Sitere din Belgia si Olanda, Maroc si Uzbekistan, Australia si Franta, s.a.m.d.
Hai ca ma duc sa beau niste beri in cinstea voastra ca vad ca sunteti tare agitati pe aici si pe joc la fel.
 

DeletedUser18212

Florin , nu iti neg aptitunile de lider pentru ca nu te cunosc si nici n-am auzit de tine sau de tribul tau pentru ca nu aveti istorie in cele 44 lumi deschise . "Eu nu stiu"
Tin sa-ti atrag atentia sa nu mai vorbesti despre alte triburi de cat daca ele vorbesc despre al tau este mult mai frumos sa dai un raspuns decat sa faci niste afirmati nefondate.

Cat despre noi astia din Zen stim foarte bine ca nici o lume nu seamana cu cealalta si ca orice este posibil asa ca nu cred ca ne poti da lecti le avem foarte bine invatate ca multi alti jucatori sau lideri de pe aceasta lume , nu suntem singuri avem si noi prieteni si relati prin alte triburi avand in vedere ca triburile.ro are o vechime de peste 8 ani .

Eu ca simplu jucator Zen va doresc succes in tot ce faceti acolo si fie ca cel mai activ si strateg trib sa castige este doar un joc unde timpul si strategia face diferenta.

Trist, foarte trist! Sau esti sisu undercover?
 

DeletedUser4863

Mai florinele cum ma poti convinge tu pe mine ca esti jucator cand ti-ai facut harta albastru cu mov , ca sa nu mai spun ca din curiozitate am intrat sa vad ce triburi se bat pe 44 si am observat ca si acolo esti avocat .
Pai asa se joaca ma triburile stai ma sa cresc ca te bat cand ma fac mai mare ?

Asa ca prefer sa ma retrag de pe forum pana cand o sa am ce discuta pana atunci sunt doar vorbe goale.

Ps: Aloha si la o bere rece
 

DeletedUser47018

Mai florinele cum ma poti convinge tu pe mine ca esti jucator cand ti-ai facut harta albastru cu mov , ca sa nu mai spun ca din curiozitate am intrat sa vad ce triburi se bat pe 44 si am observat ca si acolo esti avocat .
Pai asa se joaca ma triburile stai ma sa cresc ca te bat cand ma fac mai mare ?

Asa ca prefer sa ma retrag de pe forum pana cand o sa am ce discuta pana atunci sunt doar vorbe goale.

Ps: Aloha si la o bere rece

Eu zic sa incerci sa iti retragi din cuvintele astea dure la adresa mea ca sa nu explic si eu aici cate ceva despre tine si ce "potential" ai.
Retrage-te si vezi-ti de treaba ta in continuare si nu mai interveni tu pe aici aiurea in tramvai cu posturi care mai de care cand nu ai habar de tine.
Faci lobby pentru ZEN contra mea ? :))
Frumos, ce sa zic...
Presupun ca joci si pe la ei pe acolo si de aia ai intentiile astea.
 

DeletedUser4863

Eu zic sa incerci sa iti retragi din cuvintele astea dure la adresa mea ca sa nu explic si eu aici cate ceva despre tine si ce "potential" ai.
Retrage-te si vezi-ti de treaba ta in continuare si nu mai interveni tu pe aici aiurea in tramvai cu posturi care mai de care cand nu ai habar de tine.
Faci lobby pentru ZEN contra mea ? :))
Frumos, ce sa zic...
Presupun ca joci si pe la ei pe acolo si de aia ai intentiile astea.

Ho ho ai grija sa nu iti creasca glicemia , legat de potentialul meu imi cunosc foarte bine limitele .
Eu cred ca imi este indeajuns tot ce am discutat pana acum te las pe tine sa fi durul forumului si daca o sa-mi demonstrezi ca esti si pe joc nu o sa-mi fie greu sa las un comentariu de apreciere legat de tine .
Pana la urmatoare postare te-am pupat cocoselule.
 

DeletedUser47018

Ho ho ai grija sa nu iti creasca glicemia , legat de potentialul meu imi cunosc foarte bine limitele .
Eu cred ca imi este indeajuns tot ce am discutat pana acum te las pe tine sa fi durul forumului si daca o sa-mi demonstrezi ca esti si pe joc nu o sa-mi fie greu sa las un comentariu de apreciere legat de tine .
Pana la urmatoare postare te-am pupat cocoselule.

Vezi-ti de treaba ta.
Legat de joc, eu zic sa iti iei o viata.
Legat de moralitate, eu zic ca nu esti in masura sa imi dai tu mie indicatii despre ce trebuie sa fac si ce nu pe joc.
Anii si-au spus cuvantul referitor la credibilitatea mea pe jocul asta in comparatie cu tine.
Cocosel nu sunt...glicemia nu creste asa cu una cu doua.
Cat despre potentialul tau ? Stie toata lumea ca daca nu ai co-player de care sa iti bati joc, nu faci nimic.
Continuam sau ne oprim ?
Eu pot da cartile pe fata oricand...
 

DeletedUser4863

Vezi-ti de treaba ta.
Legat de joc, eu zic sa iti iei o viata.
Legat de moralitate, eu zic ca nu esti in masura sa imi dai tu mie indicatii despre ce trebuie sa fac si ce nu pe joc.
Anii si-au spus cuvantul referitor la credibilitatea mea pe jocul asta in comparatie cu tine.
Cocosel nu sunt...glicemia nu creste asa cu una cu doua.
Cat despre potentialul tau ? Stie toata lumea ca daca nu ai co-player de care sa iti bati joc, nu faci nimic.
Continuam sau ne oprim ?
Eu pot da cartile pe fata oricand...

Mai tinere eu am o viata si una cat se poate de frumoasa , am familie , job si cam tot ce imi trebuie in viata asta .
Daca am apelat la co-player sau la un coleg sa faca ceva pe contul meu a fost doar din cauza ca nu aveam cum sa ma ocup de situatie in momentele acelea si cred ca am stiut sa intorc orice favor facut . Dar cam asa este pentru unele persoane poti face orice daca ai facut un lucru gresit se uita restu.
De batut joc nu mi-am batut de nimeni , daca imi dai un exemplu iti pot exlica ce sa intamplat .
Cartile pe fata cu tine oricand , nu ma ascund de nimeni pentru ca stiu ca nu am nimic de pierdut .
 

DeletedUser47018

Ceea ce postezi aici este clar doar pentru a iti reabilita imaginea fata de multi pe care i-ai dezamagit.
Nu vreau sa iti mai raspund nici tie si la niciun alt "lautar".
Cantati la alte mese...

Seara buna !
 

DeletedUser45262

Eu va cunosc pe amndoi si am jucat cu amandoi dar, zen fata de omerta e cu multe clasee peste
Adica zen lupta cu fortele propri pe cand omerta NU.
Din cate vad omerta a devenit un trib mamut recrutand de peste tot ,tot felul de jucatori ca sa ajunga in top
Pe langa jucatori mai aveti si o multime de alianta ajungand sa va luptati intre voi sau cu ZEN sau sa luati interne

AA da e un trib mai sus care a refuzat alianta cu voi si participarea la razboi ce pacat. Mare nesimtire din partea acelora

Aici se da dovada de lider adevarat
Nu cel care recruteaza cel mai mult e cel mai bun , cel care isi tine jucatori langa el si lupta cu fortele lui


Pana acu tot respectu pentru ZEN chiar daca nu sunt cu ei in trib
 

DeletedUser46957

Bre nene hanibal
Da de urss nu zici bre ninica
Ca daca nu zici bre mataluta nimic parca nici nu iegzistam. :))
 
Sus