Last War

  • Autor subiect DeletedUser45675
  • Data de început

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Iar va lamentati,auzi la ei,voi ati recrutat 3 continente bai nabetule,iti tremura fustita din ce se vede=))) stiti si voi ca nu puteti sa ii tineti in frau pe tractoristii care se plimba dupa cum bate vantul?:))
 

DeletedUser

m-ati emotionat pana la lacrimi cu declaratia aia
aveti un scriitor esuat in trib si se ocupa de declaratii?
 

DeletedUser39522

singura chestie de care ne era "frica" in acest razboi era declaratia de razboi care din fericire a fost redactata de noi...nu de alta dar daca o redactau ei cred ca se incadra mai mult ca sigur in rubrica cu mesaje amuzante
 

DeletedUser43680

Aha..asa nu se incadreaza la nimic .E cea mai insipida,incolora si inodora declaratie .E un fel de apa chioara ca tribul vostru de ”recrutori de succes”.Am atipit de doua ori pana am terminat de citit acest text patetic:confused:
 

DeletedUser45675

Parte 1:
Triburi: Aka/Ts, Aka/T2, Aka/T3
Parte 2:
Triburi: R.S-B, R.S, R.S-a

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 190
Tabăra 2: 93
Diferență: 97

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,687,277
Tabăra 2: 864,172
Diferență: 823,105

chart
 

DeletedUser38023

Hai sa fac si eu un bine si, de mila lui Stefanutz, sa ii postez in topic......

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Aka/Ts

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 7
Diferență: 46

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 497,911
Tabăra 2: 57,602
Diferență: 440,309

chart
 

DeletedUser38023

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Aka/Ts

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 5
Diferență: 110

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,134,484
Tabăra 2: 48,777
Diferență: 1,085,707

chart



E misto ma razboiul cu noi? :rolleyes: Va place?
 

DeletedUser26729

Va ocupati cu razboiul, e adevarat si se vede ca sunteti dedicati....dar chiar daca sunteti buni, ramane un gust amar.
Politica de recrutari a facut deocamdata diferenta, pt. ca in formula de la inceputul razboiului exista un echilibru.
Cam asa a facut si Dragnea cu traseismul politic al alesilor locali.
Din ce stiu eu aka a recrutat de la aliati, iar voi de la dusmani. Nu e simplu sa vezi harta ca se transforma in jurul tau din albastru in rosu. Ca cei care iti erau prieteni, azi sunt primii care iti vor satul.
Nici voi n-ati putea face lucrurile sa mearga atat de repede.
Iar organizatele care sunt pe jucatori plecati la mare sunt extraordinare...dar nu prea!
 

DeletedUser38023

Nu pot sa te contrazic si nici nu vreau.. Sigur ca si politica de recrutari a facut diferenta, pentru ca oamenii buni nu pot sa stea prea mult in AKA/ts din zeci de motive.. Oamenii buni, joaca cu noi din alte zeci de motive! E normal.. Nu poti sa pui un jucator bun care, totodata, e si un om de calitate, sa joace la ordinele lui Sunt Noob? sau dark lake sau Shaolin33 care n-au facut pe lumea asta decat sa loveasca parsiveste in triburi deja lovite, sa fuzioneze pentru puncte, sa tradeze aliati, sa isi injure jucatorii etc.
Cei care se respecta, la momentul potrivit, spun adio AKA.. Asa e firesc si normal, la fel cum nimeni nu isi doreste sa locuiasca in Ferentari toata viata..
Alt lucru care a facut diferenta au fost atacurile noastre organizate.. Am reusit sa va gasim punctele slabe si sa va lovim puternic in ele.. Nici voi nu ati fi crezut ca cel mai slab punct al vostru e chiar conducatorul tribului, Shaolin33, care nici nu a suflat cand am dat pe el - 50 de sate bune de la liderul vostru.. Ala nu a fost plecat la mare, la fel cum nici alti picati nu au fost..

Etc.
 

DeletedUser26729

Un pic de ipocrizie nu strica, pt ca si voi ati fost aliati cu aka :)...Eu am vrut sa plec de multe ori, dar am ales sa raman. Probabil atunci ar fi fost un moment bun, cand aka era pe cai mari. In acest trib sunt si oameni de calitate, nu numai ce descrieti voi.
Acum n-ar fi elegant sa parasesc tribul, pentru ca in timpul razboiului asta se cheama tradare, lasitate, etc.
Fiecare joaca dupa puterile lui si in primul rand pe timpul lui. Si sa nu ne grabim cu anuntul legat de castigator, pt. ca mai e mult pana acolo!
 

DeletedUser38023

Un pic de ipocrizie nu strica, pt ca si voi ati fost aliati cu aka :)...Eu am vrut sa plec de multe ori, dar am ales sa raman. Probabil atunci ar fi fost un moment bun, cand aka era pe cai mari. In acest trib sunt si oameni de calitate, nu numai ce descrieti voi.
Acum n-ar fi elegant sa parasesc tribul, pentru ca in timpul razboiului asta se cheama tradare, lasitate, etc.
Fiecare joaca dupa puterile lui si in primul rand pe timpul lui. Si sa nu ne grabim cu anuntul legat de castigator, pt. ca mai e mult pana acolo!

Nu, noi nu ne grabim.. Aka se anuntase trib castigator de cand incepuse razboiul.. Noi o sa ne declaram castigatori cand o sa fie conducerea AKA innobilata intern..
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
lucian660 ieri 1x Apărătorul zilei
Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
Cel mai bun rezultat ieri(1.849.628 unități) sate pierdute 0

Made-in-Romania azi Apărătorul zilei
Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
.... / 2.168.198 peste 50 sate pierdute

:)
 

DeletedUser43680

Fratiorii mei din RS,va rog scoateti-ma din Aka.In toata activitatea mea nu mi-a fost mai rusine sa joc intr-un trib.V-am ajutat,am inteles ..dar va rog o invitatie in RS:( NU MAI SUPORT SA VAD ASA CEVA!!!!!!!

6zznvDJ.png
 

DeletedUser26729

Te tine cineva cu forta? Esecul nostru e si al tau. Ce dracu sa facem, am incercat cu concedii, demisii, chiul, nemotivate etc, sa facem fata, dar n-a mers. Cu parere de rau de intoarcem la munca/scoala. Apropos, astia mici iau vacanta, poate se mai ocupa si ei de jocul asta in loc de lectura suplimentara.
 

DeletedUser26729

Sa nu uitam consumul de bere, care diminueaza capacitatea de atentie si introduce un factor de risc suplimentar in ceea ce priveste avantul de lupta. Propun pacea de naduseala!
 

DeletedUser38023

Sa nu uitam consumul de bere, care diminueaza capacitatea de atentie si introduce un factor de risc suplimentar in ceea ce priveste avantul de lupta. Propun pacea de naduseala!

Pestisorule, cu privirea-mi atintita la lumanarea din mana care sta sa mi se topeasca si cu vocea tremurandu-mi de la regrete si ganduri morbide, iti zic ca tribul AKA/TS o sa fie matrasit..

Sf46P5I.png


Dadura doua atacuri organizate in cele 5 zile reprezentate in graficul de mai sus, daduram si noi unul si uite cat e scorul.. :(

Dumnezeu sa-i ierte de inamici invinsi!

P.S.
https://forum.triburile.ro/showthread.php?45870-Discutii-libere-L41&p=1136641&viewfull=1#post1136641

Inca mai asteptam sa vina balaurii.. :D

P.P.S.
monkey_80_anim_gif.gif
monkey_80_anim_gif.gif
monkey_80_anim_gif.gif
monkey_80_anim_gif.gif
monkey_80_anim_gif.gif
monkey_80_anim_gif.gif
monkey_80_anim_gif.gif
monkey_80_anim_gif.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Sus