Die. vs CEATA

DeletedUser

da, sigur ca da....:)))
clar unul i-a facut celuilalt respiratie buson la buson si atunci au facut si schimb de expresii...:)))))
 

DeletedUser19020

huehue
giphy.gif


Da ceva statistici nimic, nimeni?
 

DeletedUser

ce statistici mai vrei?.... ai rabdare sa-si termine die. internele, sa se mai laude unii pe altii, 2-3 luni, la cum au atacat, apoi sa arate o harta ca au aproape jumatate de harta cucerita si in cele din urma cum unii o sa plece in alt trib ce o sa castige si lumea...:))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser47110

Pacat ca toate planurile se duc peste cap ...
Ussule tu stii ce planuri diabolice erau :( m-au si contactat ma cautau ... cica au nevoie de noobi :))
 

DeletedUser46863

Intotdeauna exista circumstante atenuante cand cand mananci papara.
Joc triburile de 8 ani de zile, si iti spun sincer: NICIODATA dar absolut NICIODATA atunci cand un cont este atacat masiv si pierde sate cu gramada, proprietarul nu a fost pe cont. Asa se intampla intotdeauna.

Inrreaba-l pe INSIDIOUS desteptule daca am fost plecat sau nu ;)
 

cossu

member
Scor reacție
9
Inrreaba-l pe INSIDIOUS desteptule daca am fost plecat sau nu ;)

In primul rand iti apreciez spiritul de observatie. Chiar sunt destept.
In al doilea rand, nu il mai pot intreba nimic pe nevertebrat, pardon, INSIDIOUS, caci el face parte din istorie. Este ca si cum te-as pune pe tine sa il intrebi pe Petru Cercel daca a fost sau nu homosexual, caci si el este istorie de pe la 1600.

PS: Pentru cei care nu stiu, Cercel asta, nu canta cu Salam, ci a fost un domnitor al Tarii Romanesti.
 

DeletedUser47169

In primul rand iti apreciez spiritul de observatie. Chiar sunt destept.
In al doilea rand, nu il mai pot intreba nimic pe nevertebrat, pardon, INSIDIOUS, caci el face parte din istorie. Este ca si cum te-as pune pe tine sa il intrebi pe Petru Cercel daca a fost sau nu homosexual, caci si el este istorie de pe la 1600.

PS: Pentru cei care nu stiu, Cercel asta, nu canta cu Salam, ci a fost un domnitor al Tarii Romanesti.

Ti-a picat si tie cartea in cap de te dai asa invatat ?
Nu de alta dar pe 34 mai mult de cateva sunete nearticulate nu scoteai ;) . Iti apreciez totusi emanciparea , te prinde mai bine decat parfumul ala de cocalar emanat de sintagma "cossu rege" .

p.s Mai ai de lucrat , si ca sa fiu baiat bun o sa te mai ajut eu . Prima lectie : Atunci cand cineva afirma despre el insusi ca este destept , de cele mai multe ori este o afirmatie gresita .
 

cossu

member
Scor reacție
9
Ti-a picat si tie cartea in cap de te dai asa invatat ?
Nu de alta dar pe 34 mai mult de cateva sunete nearticulate nu scoteai ;) . Iti apreciez totusi emanciparea , te prinde mai bine decat parfumul ala de cocalar emanat de sintagma "cossu rege" .

p.s Mai ai de lucrat , si ca sa fiu baiat bun o sa te mai ajut eu . Prima lectie : Atunci cand cineva afirma despre el insusi ca este destept , de cele mai multe ori este o afirmatie gresita .

E bine ca totusi, ti-am ramas in cap de pe lumea 34:). Ti-a ramas in cap si sintagma "Cossu Regele":). Este foarte bineeee cand iti raman lucruri in cap. Inseamna ca AI.
Si da, sunt destept, insa nu cred ca asta este subiectul discutiei noastre, nu-i asa?:));)
 

cossu

member
Scor reacție
9
Mda , esti o cauza pierduta :rolleyes: .

Nu stiu daca esti in masura sa tragi concluzii radicale. E foarte usor sa spui niste lucruri nelalocul lor, desi nu ai nici cea mai vaga idee cine sunt si ce fac. Nereusind sa imi dai o replica la subiect, argumentata si cu ceva substanta in continut, ai bagat mana-n balega si ai aruncat cu ea. Tipic pentru frustratii online...(ATENTIE, AM SPUS FRUSTRATII ONLINE, caci nu stiu cine esti si ce faci in viata reala).
 

DeletedUser47169

Te asigur ca stiu cine esti , de aceea mi-am luat permisiunea de a te pune la locul tau in momentul in care ai incercat sa-ti muti cuibul .

Nereusind sa imi dai o replica la subiect, argumentata si cu ceva substanta in continut, ai bagat mana-n balega si ai aruncat cu ea.
Serios ?
Si care era subiectul discutiei noastre ?
Tu ? pai ...tocmai cum am spus si mai sus "esti o cauza pierduta" si nu ma pune sa-ti argumentez , ca nu esti un subiect ce merita dezvoltat . Ti-ai aratat #valoareaaiamare (sau cum era.. ) prin caracterizarile proprii gen : rege , destept etc . Mi te imaginez cum invarti dolarul de la curea , scuipand seminte si ascultand salam .

P.S nu cred ca mai are rost sa ne dam in barci pe aici , atata timp cat am demonstrat ceea ce aveam de demonstrat.
 

DeletedUser46812

In primul rand iti apreciez spiritul de observatie. Chiar sunt destept.
In al doilea rand, nu il mai pot intreba nimic pe nevertebrat, pardon, INSIDIOUS, caci el face parte din istorie. Este ca si cum te-as pune pe tine sa il intrebi pe Petru Cercel daca a fost sau nu homosexual, caci si el este istorie de pe la 1600.

PS: Pentru cei care nu stiu, Cercel asta, nu canta cu Salam, ci a fost un domnitor al Tarii Romanesti.

1. Intreaba-ti o parte din colegi sau conducerea cat de istorie sunt :)

2. Da, Varga a fost plecat in momentul in care a inceput razboiul, contul sau a fost inactiv si asta nu o stiu doar eu, asta o stie toata lumea..

3. Inceteaza sa vorbesti despre jucatori care sunt cu multe clase peste tine

Spor la FarmVille.. Pe triburile nu ai invatat decat sa ai gura mare observ.
 

cossu

member
Scor reacție
9
Te asigur ca stiu cine esti , de aceea mi-am luat permisiunea de a te pune la locul tau in momentul in care ai incercat sa-ti muti cuibul .


Serios ?
Si care era subiectul discutiei noastre ?
Tu ? pai ...tocmai cum am spus si mai sus "esti o cauza pierduta" si nu ma pune sa-ti argumentez , ca nu esti un subiect ce merita dezvoltat . Ti-ai aratat #valoareaaiamare (sau cum era.. ) prin caracterizarile proprii gen : rege , destept etc . Mi te imaginez cum invarti dolarul de la curea , scuipand seminte si ascultand salam .

P.S nu cred ca mai are rost sa ne dam in barci pe aici , atata timp cat am demonstrat ceea ce aveam de demonstrat.

Oare ce ai demonstrat? Ca sunt cocalar, pentru ca asa crezi tu?

Observ ca stii cine sunt, dar pe triburile...nu stii cine sunt EU. Nu face caracterizari despre un om, decat in ceea ce priveste jocul numit triburile. Poti spune ca sunt slab, ca sunt bun. Poti spune orice despre triburile.ro dar nu despre mine ca om. Nu stii cine sunt.
 

cossu

member
Scor reacție
9
1. Intreaba-ti o parte din colegi sau conducerea cat de istorie sunt :)

2. Da, Varga a fost plecat in momentul in care a inceput razboiul, contul sau a fost inactiv si asta nu o stiu doar eu, asta o stie toata lumea..

3. Inceteaza sa vorbesti despre jucatori care sunt cu multe clase peste tine

Spor la FarmVille.. Pe triburile nu ai invatat decat sa ai gura mare observ.

1. Esti Petre Cercel:))
2. Toti sunt plecati cand pierd sate.
3. Sunt pe forumul extern si aici poti vorbi destre triburi, despre jucatori, razboaie, atata timp cat respect regulile.
4. Ma distreaza idee de a fi vocal. Va agita si asta ma bucura:)
 

DeletedUser47169

Oare ce ai demonstrat? Ca sunt cocalar, pentru ca asa crezi tu?

Observ ca stii cine sunt, dar pe triburile...nu stii cine sunt EU. Nu face caracterizari despre un om, decat in ceea ce priveste jocul numit triburile. Poti spune ca sunt slab, ca sunt bun. Poti spune orice despre triburile.ro dar nu despre mine ca om. Nu stii cine sunt.

Nu incerc sa te denigrez pe tine ca si persoana ,sa ne intelegem .. nu am nimic personal cu tine . Dar triburile.ro are acel ceva ce reflecta personalitatea noastra din spatele monitorului iar unii sunt nemultumiti de acest lucru si incearca sa mascheze cumva iar eu am tinut sa impiedic .

Oare ce ai demonstrat? Ca sunt cocalar, pentru ca asa crezi tu?

Asta ai dedus tu . Am demonstrat ca nu esti in masura sa dai lectii de istorie sau orice altceva , deoare ai doar o gura mare , nimic mai mult .
 

cossu

member
Scor reacție
9
Chiar nu vad unde ai demonstrat tu ceva. Ca am gura mare, asta o pot spune si eu, nu tre' sa mi-o spui tu. Si asta nu este un defect, ba din contra. Inseamna ca am ceva de spus ;)
 

DeletedUser47169

Chiar nu vad unde ai demonstrat tu ceva. Ca am gura mare, asta o pot spune si eu, nu tre' sa mi-o spui tu. Si asta nu este un defect, ba din contra. Inseamna ca am ceva de spus ;)

Hai sa nu o dam in polemici de genu , daca vorbesti mult nu inseamna ca o faci si cu rost ...risti sa dai in penibil uneori . Vorba unuia "Deschide-ti mintea inainte de a-ti deschide gura " ;) .


p.s Nu o sa risc sa devin o cauza a disfunctionalitatii personalitatii tale . Bate in tastatura pentru ceva mai creativ . Sa ai o zi buna . :)
 

cossu

member
Scor reacție
9
Hai sa nu o dam in polemici de genu , daca vorbesti mult nu inseamna ca o faci si cu rost ...risti sa dai in penibil uneori . Vorba unuia "Deschide-ti mintea inainte de a-ti deschide gura " ;) .

Cand deranjez, tu poti sa ma cataloghezi drept penibil. Scopul meu este sa deranjez aici si sa creez polemica, nu te-ai prins inca?? Daca as dori discutii linistitoare, m-as muta pe sentimente.ro. E mai distractiv aici:))
 

DeletedUser46863

Ma oftica faptul ca el pretinde ca eu am pierdut satele. Nu zic ca nu as fi pierdut sate, nu cunosc situatia si nu stiu ce fel de atacuri au fost. Dar nu mai face afirmatii aiurea la persoana mea.
 
Sus