Die. vs CEATA

DeletedUser46812

Si tu il bagi in seama? Cine te cunoaste pe tine stie care a fost situatia.. stie unde si cand ai fost.. Nu mai pune la suflet..

Cauta pe tw stats.. pana si pe servarul inchis a crescut din pomana :)
 

DeletedUser46812

Cu cine am placerea? Nu pot sa nu observ ca ai 4 postari din care ai "folosit" una pentru a ma ataca pe mine, sunt curios cui apartine contul asta..
 
Ultima editare de un moderator:

cossu

member
Scor reacție
9
Si tu il bagi in seama? Cine te cunoaste pe tine stie care a fost situatia.. stie unde si cand ai fost.. Nu mai pune la suflet..

Cauta pe tw stats.. pana si pe servarul inchis a crescut din pomana :)

ia arata-mi pomana din cele 10 mil de puncte? /intreaba in stanga si in dreapta si vezi cat imi plac satele de la interne.Intreaba cate pomeni am refuzat chiar si pe lumea asta...
Eu nu sufar internele...Asta stie toata lumea. Prefer barbarele in locul lor.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Cu cine am placerea? Nu pot sa nu observ ca ai 4 postari din care ai "folosit" una pentru a ma ataca pe mine, sunt curios cui apartine contul asta..

de ce te mai intereseaza cine e a r w e n ca oricum ai fost eliminat de pe aceasta lume....:)))
 

DeletedUser46812

E si ala tot contul tau brute? Sa te las sa faci monolog ? :)))

Ps: Eu cred ca e tocmai invers in ambele cazuri Cossule
 

cossu

member
Scor reacție
9
E si ala tot contul tau brute? Sa te las sa faci monolog ? :)))

Ps: Eu cred ca e tocmai invers in ambele cazuri Cossule

Aici ai nimerit-o. Nu te suport. Alunecosii, falsii si persoanele fara caracter ma scarbesc. Esti insa de domeniul trecutului. Adio!
 

DeletedUser46812

Nici eu, cu toate astea am preferat mereu sa te ignor nu sa arunc cu noroi dupa tine desi nu esti nici pe departe in masura sa vorbesti de caracter si falsitate.. Ne vedem la final de servar, asta daca mai esti pe aici.. Adio ^^
 

cossu

member
Scor reacție
9
Nici eu, cu toate astea am preferat mereu sa te ignor nu sa arunc cu noroi dupa tine desi nu esti nici pe departe in masura sa vorbesti de caracter si falsitate.. Ne vedem la final de servar, asta daca mai esti pe aici.. Adio ^^

`Te asigur ca o sa fiu. Tu nu:) decat pe un alt cont...ca un fals ce esti:)
 

DeletedUser

E si ala tot contul tau brute? Sa te las sa faci monolog ? :)))

ai idee tu ce e ala monolog?...:)))) de aia imi raspunzi si incerci sa ma combati de fiecare data?, ca ma lasi sa fac monolog....:)))


mai tinere, vezi ca pe zi ce trece iti dezvalui noul cont.....
 

DeletedUser46812

ai idee tu ce e ala monolog?...:)))) de aia imi raspunzi si incerci sa ma combati de fiecare data?, ca ma lasi sa fac monolog....:)))


mai tinere, vezi ca pe zi ce trece iti dezvalui noul cont.....

Cred ca tu esti ala care posteaza mereu dupa mine si se agita pe aici :)))
Sa te combat? Nu am cum sa combat prostia, trebuie sa te descurci singurel :)
 

DeletedUser3249

[video=youtube;DefPbNrK5GA]https://www.youtube.com/watch?v=DefPbNrK5GA[/video]

:)))
cossule de doua zile citesc posturile voastre si tot nu am inteles care dintre voi e "Gogu".

Din ce am vazut care mai de care vrea sa fie un fel de "Gogu". :confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19020

nu stiu care-i Gogu tau dar numai unu' din ei e smecher de smecher mafiot

[video=youtube_share;7fmOH1KAyzw]https://youtu.be/7fmOH1KAyzw[/video]
si mie-mi pare ca la Pitesti se poarta blond :D :D
 

DeletedUser3249

[video=youtube;2N5KHSPtJDQ]https://www.youtube.com/watch?v=2N5KHSPtJDQ[/video]

nu te contrazic.;)
uite aici smecher de smecher mafiot.:)
 

DeletedUser19020

neh, fake

giphy.gif


iac'asa-s si altercatiile pe forum, sporturi pentru copii mici
 

DeletedUser3249

[video=youtube;D5wXd4fsUnQ]https://www.youtube.com/watch?v=D5wXd4fsUnQ[/video]

un fake mai real.;)
altercatii si lovituri sub centura.
un sport care se practica de foarte mult timp pe forum.:)
 

DeletedUser40664

Bravo Cossu! Ai mai animat forumul intr-o perioada 'statica', propun sa fii recompensat in ce maniera doresti.:)
 

cossu

member
Scor reacție
9
Bravo Cossu! Ai mai animat forumul intr-o perioada 'statica', propun sa fii recompensat in ce maniera doresti.:)

Pentru tine tot respectul. Mi-ai luat sat pe 34:)

Revenind la ce ai spus, stii bine ca-mi place raca:). La fel faceam si cu tine pe extern acum vreun an, parca:)). Era distractiv nu? Tu nu esti insa o nevertebrata, precum sunt altii. Tu ai chestia aia numita CARACTER.

Cat despre recompensa de care amintesti, sincer sa fiu, nu mi-ar prisosi niste franci elvetieni.
 
Sus