Are you Bad or are you Good!?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PRADA

member
Scor reacție
6
aloha,
sezon deschis la discuţii şi înscrieri în tribul Good
câteva idei:

căutăm max 20 de jucători, fără adepţi de vânzare resurse

cuminţi sau obraznici la fel, doar să asculte directivele de dezvoltare, vitale la început de lume

trib fără diplomaţie - eventual o singură alianţă cu tribul Bad -

politică externă extrem agresivă

intrăm pe 1 sau maxim 2 octombrie, să nu ne batem la farm pe centru cu triburile pre-înregistrate

giphy.gif


va aşteptăm cu un mesaj aici ori pe joc
-conducerea Good
 

DeletedUser

Hai salut , ma poti ajuta cu mai multe detalii referitor tribului "Good" ?
 

DeletedUser

vechime de trib / realizari / etc . ceva de genul . :) a tale personale de ce nu ^_^

pana acuma imi place ca pui si gif's . lol
 

PRADA

member
Scor reacție
6
vechime de trib / realizari / etc . ceva de genul . :) a tale personale de ce nu ^_^

D'astea n-avem, poate le facem aici. de obcei imi place sa intru sa-mi fac trib pe harta nu pre-made. intru si daca vad ca e loc de=un trib serios printr-atatea triburi cu academii si familii, ma pun la treaba si de obicei ajungem rapid top 3 la general, ODA, razboaie. Aici nu vad de ce n-ar fi la fel.
Macar 5-10 jucatori sa gasesc pentru inceput, ca apoi ne descurcam.
pentru alte realizari personale cauta-ma pe twstats cu numele asta ori silent smoke, ajunge-asa:))
 

DeletedUser6843

trib fără diplomaţie - eventual o singură alianţă cu tribul Bad -

fără diplomaţie/o singură alianţă(are calitate omu' ) , poate sa fie si razboi sau NU pentru ca nu stie "a juca" ...in fine , macar alianta sa fie , daca nu e vorba de nici o diplomatie.

politică externă extrem agresivă

intrăm pe 1 sau maxim 2 octombrie, să nu ne batem la farm pe centru cu triburile pre-înregistrate

spamati cat mai mult pe forumul extern
mai bine intrati pe 9 sau 10 , poate multi or sa renunte la joc si nu o sa va bateti si cu ei (o sa va dati seama de cine a renuntat )
 

DeletedUser

Acelasi carcotas stranutelu :)) Daca ai fi citit cu scopul de a intelege si nu de a da o replica ar fi fost ceva. ;)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
multumim. stranutelu cautam un trubadur pt extern sa comenteze de fiecare data cand citeste Good. te bagi?
 

DeletedUser

Ma bag si eu chiar daca nu o sa stau foarte bine la capitolul timp liber o sa incerc in timpul petrecut in joc sa fiu cat mai eficient :)
Experienta ? De cand a inceput L1 pe .RO, detalii ? Irelevante...sunt de parere ca faptele bat vorbele oricand
Daca mai e loc sunt dispus sa pun umarul la formarea a ceva frumos pe L47

Cu respect
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ok, sa intri joi seara sau vineri dimineata in nord-vest

detalii mai exacte pe skype la id libelupul
 

DeletedUser

Sa vad daca diseara is liber pe skype iti dau si eu add si poate mai discutam .. si . ca mica intrebare . cine face "Bad" ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus