Discutii Libere !

DeletedUser

cand vi cu stiri ,,bomba'' ca x a fost banat, spune ca a revenit pe cont ci 1/2 din puncte(sate).... sau poate ai fi preferat sa nu renunte la 1/2 din sate.....



mai puy, deja imi pari mai influientabil decat Merkel....
 

DeletedUser38518

dar se pare ca puy minte.... immo poate fi sprijinit.... sau el are ceva feelinguri la ce conturi o sa fie bannate?..:)))))

traiesti in lumea ta tu...

cand vi cu stiri ,,bomba'' ca x a fost banat, spune ca a revenit pe cont ci 1/2 din puncte(sate).... sau poate ai fi preferat sa nu renunte la 1/2 din sate.....



mai puy, deja imi pari mai influientabil decat Merkel....

altceva mai doresti in raportul zilnic?
 

DeletedUser4863

ce a fost ce nu a fost parerea mea este ca era foarte nesimtit codul ala ....daca tot aveai ceva macar foloseste l cu cap cu cat esti mai nesimtit si hapsan cu atat mai mult atragi atentia.
dar nah ro is ro ...
 

DeletedUser4863

Eu zic sa te schimbi inapoi pe ilegale ca de la legale au cazut multi :))Vezi exemplu mai sus :D
 

DeletedUser2154

cand vi cu stiri ,,bomba'' ca x a fost banat, spune ca a revenit pe cont ci 1/2 din puncte(sate).... sau poate ai fi preferat sa nu renunte la 1/2 din sate.....



mai puy, deja imi pari mai influientabil decat Merkel....
Daca citeai cu atentie s-a spus mai sus ca 30% din cont, dar daca vrei detaliat astea au fost banarile
Immortal - 8 sate
Doctore2 - 8 sate
lisa ann - 5 sate
si mai sunt 2 conturi care nu au acceptat pedeapsa
 

DeletedUser4863

Titlu Tribul Revansa Lorzilor a declarat război tribului Obisnuiti sa castigam !!
Expediat aug 24, 2015 01:30:07
Tribul este acum în război cu Revansa Lorzilor!

Nume război: Reload vs Zen

Declaraţie:
Sa vedem care-i mai mare si mai tare!

Gata , aici s-a terminat cu Zen.
 

DeletedUser46704

Penibil, asa se castiga o lume acum??:(

vektor84 oct 07, 17:40
Rugam toti playerii care se cunosc intre ei si sunt prieteni sa isi uneasca conturile deoarece suntem foarte multi si dorim sa terminam cu totii aceasta lume....in concluzie va disparea si riscul de a fi inobilat intern pt ca intrii pe galben si cei care nu sau dezvoltat vor avea sansa sa se ridice.
Noi cei din conducere am decis lucrul acesta deoarece ne este foarte greu sa mai bagam la interne pt ca am jucat impreuna cu voi de la inceputul lumii si toti dintre noi au pus umarul pt a ajunge la acest nivel...prin urmare trebuie sa avem doar un singur trib fara academie pt a termina in aceeasi formula...totodata cei care vor sa renunte la joc din alte motive sunt rugati sa ne contacteze.
Doresc sa va dau un exemplu:eu am unit cu gold1 si jucam impreuna si va zic ca ne este mult mai usor...pot juca si 3 playeri pe un cont.
Acelasi lucru il vor face si aliatii nostri si la final vom face un trib mare si o academie si vom inchide lumea.
Aceasta este solutia gasita de noi...asteptam raspuns sau eventuale propuneri


Cu mult respect conducerea !
 

DeletedUser4863

Ce este Penibil d-le Amonaldur ?

Ce vezi tu penibil acolo , chiar te rog frumos sa-mi raspunzi.
 

DeletedUser46009

Ciuda si invidia ca triburile nwo si zen nu au avut adversar pe lumea 45
 
Sus