Die vs OS

  • Autor subiect DeletedUser41812
  • Data de început

DeletedUser41812

ElMaf3oso se lauda ca are vreo 20 de oameni in Die gata sa iasa un semn din partea lui. Sa-nteleg ca are prieteni imaginari?!
 

DeletedUser

Cred ca singurul care plange esti tu,datorita durerilor din genunchi :)) stim cu totii de la ce provin acele dureri
Si mai sunt niste dureri...spre fisuri,dar nu pot sa spun mai departe,ca ma "pedepseste domnii admini"
 

DeletedUser40664

nu nu, sunt aici de la inceputul ei doar ca eu prind si sfarsitul spre deosebire de tine:))

Esti tare ce sa zic, felicitari pentru cele 400 de pp, daca iti schimbi nick-ul pe joc dai 500 deci iesi in minus cu 100, nu ma refeream neaparat la tine.:) si stai linistit ca prind si eu sfarsitul, sa iti zica Roxanne daca nu ma crezi.
 

DeletedUser40664

N-ai facut nimic...momentan..sa ii zici ca am prins si eu sfarsitul ca mai mut o trupa si pe 40.:)
 
Scor reacție
98
Cred ca singurul care plange esti tu,datorita durerilor din genunchi :)) stim cu totii de la ce provin acele dureri
Si mai sunt niste dureri...spre fisuri,dar nu pot sa spun mai departe,ca ma "pedepseste domnii admini"

Hai lasă-ne, eşti de domeniul trecutului aici, du-te si crede-te bun in altă parte. Nu ai demonstrat nimic pe lumea asta, eu măcar am avut putere să învărt harta în multe feluri şi am ridicat un trib singur, ce s-a întâmplat mai departe, asta a fost să fie... învăţăm din greşeli. Oricum nu are rost să îţi dau ţie vreo explicaţie... Aşa că, hai bâşti ! :eek:

APP: Tu n-ai avut nici o echipă pe lumea asta, comparativ cu mine, eu încă am şi voi avea.
 
Scor reacție
98
E tare stamateasca asta ,cea care umbla vorba ca ii place sa stea intr-o anume pozitie specifica unui animal foarte cunoscut.Dupa ce ca a tinut o gramada de sprijin din O.S. pe loc fara sa fie atacat,vine acum si se lauda ca e mare jucator pe extern,asta dupa ce a distrus Gentle,Flags iar mai apoi cand a ramas ultimul p***t a venit la noi cu coada intre picioare,intra pe joc o data pe saptamana pentru ca statea in pozitia mai sus mentionata si avea planul bine pus la punct,pleaca asemenea unui las de ultima speta si tradeaza ca sa castige lumea.Dar ce lume castigati?Una in care ne-ati luat caprele si ceilalti care ii credeau apropriati se lasa datorita caracterelor ?Una in care veti cuceri barbare ca sa indepliniti 85%?Decat sa castigi asa o lume...Bine e de inteles ca majoritatea nu au castigat niciodata una si probabil frustrarea e mare.Iar tie stamateasco,deoarece barbat nu esti,iti dedic un celebru citat din Caragiale,tinand cont ca anu asta dai si Bac'ul: Amice,esti _____!

Rămâi cu bine,
Merge mai bine un Eminescu :cool:

"O, rămâi, rămâi cu bine
Deși-n sufletu-mi te port,
N-avuși sânge tu în vine
Și născut ai fost tu mort."
 

DeletedUser47282

N-ai facut nimic...momentan..sa ii zici ca am prins si eu sfarsitul ca mai mut o trupa si pe 40.:)

Aaa, pai inca nu e gata lumea aia, cel putin dpdv al dominantei. Cand o sa se posteze pe forum, felicitari tribului DT pentru castigarea lumii, atunci poti spune ca ai castigat:p (daca mai esti pe harta) Dar nu e bai, e un joc pana la urma.
 
Sus