Die vs OS

  • Autor subiect DeletedUser41812
  • Data de început

DeletedUser26763

p.s. cand incercai sa ma ajuti am ajuns pe locul 2 :))
p.s.2 iti dai seama ce prieten e alex asta mancatias :))) odate te ajuta odata iti intoarce spatele :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26763

dute alexuth canta la alta masa....ca numai am marunti....tu sincer m-ai dezamagit din toate pct de vedere te crezi jucator bun....da nu esti....esti doar i piesa... care poate fi inlocuita una doua die-ul de aia a supravetuit ca a avut mai bune informatii despre dusman.,...un organizat calumea nu a primit die datorita fapctului ca stiut sa ia toate reprele sa faca pomana cu ele...va doreasca bafta si spor la joc
 

DeletedUser47282

E ok, vorbeste supararea din tine.. or sa fie lumi viitoare. In viata mai pierdem, mai castigam, trebuie doar sa gasim ceva bun in fiecare traire!
 

DeletedUser44124

dute alexuth canta la alta masa....ca numai am marunti....tu sincer m-ai dezamagit din toate pct de vedere te crezi jucator bun....da nu esti....esti doar i piesa... care poate fi inlocuita una doua die-ul de aia a supravetuit ca a avut mai bune informatii despre dusman.,...un organizat calumea nu a primit die datorita fapctului ca stiut sa ia toate reprele sa faca pomana cu ele...va doreasca bafta si spor la joc

Pentru limba romana, apasa tasta 1.
Imi cer scuze ca raspund asa greu dar am consultat mai multe dictionare. "almanahe" si alte chestii care explica hieroglifele.
Cat despre faptul ca ma cred jucator bun, nu am afirmat eu asta, dar daca vocile din capul tau sustin asta, eu zic sa le dai crezare:))
Pana una alta, fugi la disco ca esti obosit.
 

DeletedUser46641

dute alexuth canta la alta masa....ca numai am marunti....tu sincer m-ai dezamagit din toate pct de vedere te crezi jucator bun....da nu esti....esti doar i piesa... care poate fi inlocuita una doua die-ul de aia a supravetuit ca a avut mai bune informatii despre dusman.,...un organizat calumea nu a primit die datorita fapctului ca stiut sa ia toate reprele sa faca pomana cu ele...va doreasca bafta si spor la joc

Pentru Tasta 3 Apeleaz`al pe Sensei..:))))))
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: Die., .Die., .Die, -DK-A, -DK-
Parte 2:
Triburi: O.S., OSF., .OSF., W.O.W, WOW

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,284
Tabăra 2: 1,042
Diferență: 1,242

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,353,621
Tabăra 2: 9,155,683
Diferență: 11,197,938

chart
 

DeletedUser45557

Nu inteleg la ce postezi tu statistici atata timp cat tribul tau a fost 0 pe harta si ai ramas in picioare doar ca ai primit invitatie in O.S. pentru ca mai apoi sa fugi la aia mai buni si sa incepi sa latri pe aici ca un caine care a scapat de eutanasiere. Intradevar, Die a fost tribul mai bun, dar datorita jucatorilor lor, nu datorita tie care nu ai adus niciun aport.

Bafta tuturor, felicitarie Die, felicitari jucatorilor cu caracter!

Va pupa babi!
 
Scor reacție
98
Nu inteleg la ce postezi tu statistici atata timp cat tribul tau a fost 0 pe harta si ai ramas in picioare doar ca ai primit invitatie in O.S. pentru ca mai apoi sa fugi la aia mai buni si sa incepi sa latri pe aici ca un caine care a scapat de eutanasiere. Intradevar, Die a fost tribul mai bun, dar datorita jucatorilor lor, nu datorita tie care nu ai adus niciun aport.

Bafta tuturor, felicitarie Die, felicitari jucatorilor cu caracter!

Va pupa babi!

Poţi să dai cu praf de mers, tribul meu a jucat pe 3 graniţe şi eram pe plus cu toate statisticile, dupa fuziunea cu United s-a cam dus totul, O.S ce a facut ? nimic, nu am cerut invitaţie in O.S, am primit
 
Sus