#auto

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PRADA

member
Scor reacție
6
După un fail pe K44 al tribului GOOD în care-am invitat multi oameni care mi-au întors spatele (desi ei singuri votaseră să conduc tribul în stil comunism), am dat început nou pe noul continent 34

Astept mesaje private aici pe forum, înainte, să vorbim apoi vă invit în trib.

42450_large


Clasament - triburi pe acest continent 34

Loc Numele tribului Puncte Sate

1 LIVE 22.067 35
2 Elite 10.244 28
3 AUTO 8.744 10
4 TdTsmr 6.012 21

Avem un razboi de dus cu Omerta,
fosta noastra academie care a fost furata/transformata de tradatorii din tribul initial.

în rest, cautam jucatori cu experienta sau dornici sa invete si sa asculte directivele de trib.
Avem aliati si prieteni in top25, care ne mai ajuta cu resurse,
iar pentru alte detalii despre organizarea interna a tribului va astept pe privat, aici sau pe joc.

Toate cele bune,
AD-cel mai iubit dintre tribalieni
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
tu, cel mai iubit dintre tribalieni, sa ne dai si noua cate un autograf. esti singurul de pe 47 care a fost scos la margine cu doua conturi pana acum. esti paralel cu realitatea, traiesti undeva pe un norisor...
mpxZrZ8.png
 

DeletedUser

După un fail pe K44 al tribului GOOD în care-am invitat multi oameni care mi-au întors spatele (desi ei singuri votaseră să conduc tribul în stil comunism), am dat început nou pe noul continent 34

Astept mesaje private aici pe forum, înainte, să vorbim apoi vă invit în trib.

42450_large


Clasament - triburi pe acest continent 34

Loc Numele tribului Puncte Sate

1 LIVE 22.067 35
2 Elite 10.244 28
3 AUTO 8.744 10
4 TdTsmr 6.012 21

Avem un razboi de dus cu Omerta,
fosta noastra academie care a fost furata/transformata de tradatorii din tribul initial.

în rest, cautam jucatori cu experienta sau dornici sa invete si sa asculte directivele de trib.
Avem aliati si prieteni in top25, care ne mai ajuta cu resurse,
iar pentru alte detalii despre organizarea interna a tribului va astept pe privat, aici sau pe joc.

Toate cele bune,
AD-cel mai iubit dintre tribalieni


Angelo, te-am trimis de doua ori la margine intr-o saptamana, chiar esti insistent de-un strike?
 

DeletedUser38518

Ba codrine, imi pare rau ma. Daca stiam ca te-au dat afara de la munca si nu mai ai cu ce sa-ti ocupi timpu, nu te mai innobilam. Te lasam sa joci linistit... iarta-ma.
 

DeletedUser

Vedeta asta, vrea sa continuie rusinea pe aceasta lume, bafta angelica :)))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
hai merci
vedetă esti tu mă care ai intrat să dai lectii când rămâneai fără resurse de vândut

Angelo, te-am trimis de doua ori la margine intr-o saptamana, chiar esti insistent de-un strike?

Glumesti, tinere. Am dat început nou înainte sa aveti sansa sa ma trimiteti la margine. Iar pe zi si noapte n-am jucat decât 2 zile, cât sa-l urc rank1 agresori si sa va trimit doi jucatori activi la margine. Spor la miniciuni si propaganda ieftina, altceva n-am vazut de la voi pâna acum.
 
Ultima editare:

DeletedUser40689

dat început nou înainte sa aveti sansa sa ma trimiteti la margine
sa te corectez , am stiut ca pierdem razboiul si toate satele cat timp aveai tu satul ala , asa ca m-am dus oleaca in pelerinaj , am pupat niste oase si sa vezi minune ... ai dat inceput nou .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
sa te corectez , am stiut ca pierdem razboiul si toate satele cat timp aveai tu satul ala , asa ca m-am dus oleaca in pelerinaj , am pupat niste oase si sa vezi minune ... ai dat inceput nou .

mă lasă vrăjeala. în sfârsit am reusit să am mai multi fani pe extern decât ai tu după atâtia ani de activitate.
joci pe lumea asta? ti-a dat o gagică un cont si esti zmeu? întreab-o cât sprijin a primit de la jucătorii care mă respectă si n-au plecat în Omerta. nub mic.

Ahh abia astept să iau iar ban pe extern să nu mai aveti tzap ispăsitor
 

DeletedUser40689

Nu mi l-a dat bre , amandoi jucam pe el , si normal ca sunt zmeu e un cont extraordinar de mare .

Imi pare rau , dar nu ai mai multi fani ca mine :)

Ai ceva cosmaruri ori de unde ai scos-o pe asta cu sprijinul ?

Eu zic sa schimbi poza de la profil cu o cruce niste spini ...poate te-ai simtii mai bine .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Nu mi l-a dat bre , amandoi jucam pe el , si normal ca sunt zmeu e un cont extraordinar de mare .

Imi pare rau , dar nu ai mai multi fani ca mine :)

Ai ceva cosmaruri ori de unde ai scos-o pe asta cu sprijinul ?

Eu zic sa schimbi poza de la profil cu o cruce niste spini ...poate te-ai simtii mai bine .

omule, tu ai chef de joacă, te cred
dar chiar pe mine m-ai găsit? stii ca-ti explic mereu, punct cu punct
alexandra era activa pe forum si skype dar pe joc deloc
si a devenit fermă. si a tipat după deff. si a primit, de la mine, de la maharbal si de la mai multi
apoi s-a crezut bună, si ne-a trădat, pe noi, care am scăpat-o:)

apoi pentru ultima dată, pentru curiosii lumii,
1)nu m-a trimis nimeni la margine.
2)Am vrut eu să dau început nou de înainte să facă Afurisitul curte nobilă
3)Am pus sondaj în trib dacă să o fac sau să mă sprijine colegii
4)M-au sprijinit
5)Aveam peste 5k trupe din fiecare
6)Am mai trimis din ele acasă, să rămână doar cât să moară măcar un nobil de la trădătorul Afurisitul
7)Am anticipat si atacul de la Viktor Ponta de înainte trenului afurisitului si am mai recrutat si eu câteva sute de unităti defensive
8) Viktor Ponta s-a spart, conform planului
9) Afurisitul si-a spart peste 60% din atac, conform planului
10)Afurisitul a pierdut primul nobil băgat cu spargerea, conform planului
11) Am dat început nou, conform planului

nu vă mai lăudati atât că m-ati trimis la margine. marele afurisit pe care joacă coplayeri fără număr, jucătorul cu cele mai multe trupe ofensive al Omertei, s-a spart si a înnobilat un sat de barbari. Lăuda-ti-vă cu asta, eu am câstigat respectul multor oameni prin actiunea asta. Voi? un barbar nesemnificativ.
 

DeletedUser47249

Insa cat ai stat pe zi si noapte ai fost inobilat :) si nu veni cu texte ca ai fost pa cont doar 2 zile!
 

DeletedUser38518

Eu zic sa recalculezi partea cu 60% trupe sparte la afurisitul, ca nu e precis procentajul... si nu am innobilat un simplu sat de barbari ci am innobilat satul crescut de tine, in care ai consumat ca tantalau ppuri. Ti-ai mai lasat si colegii fara aparare.

PS: bafta ta ca am prins -8.5% noroc pe curatare, ca daca era 0, nu mai murea primu nobil si se ducea p*** de suflet planul.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
da' de unde stii tu, măi, trădător mic? ai relatii?:)
nu am fost înnobilat de niciun sat pe lumea asta.
nici pe contul meu nici cât am fost sitter.
stii tu mai bine decât noi cât si când am stat sitter? culmea vedetismului frate
#ignor si tie de aici'nainte
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
omule, tu ai chef de joacă, te cred
dar chiar pe mine m-ai găsit? stii ca-ti explic mereu, punct cu punct
alexandra era activa pe forum si skype dar pe joc deloc
si a devenit fermă. si a tipat după deff. si a primit, de la mine, de la maharbal si de la mai multi
apoi s-a crezut bună, si ne-a trădat, pe noi, care am scăpat-o:)

apoi pentru ultima dată, pentru curiosii lumii,
1)nu m-a trimis nimeni la margine.
2)Am vrut eu să dau început nou de înainte să facă Afurisitul curte nobilă
3)Am pus sondaj în trib dacă să o fac sau să mă sprijine colegii
4)M-au sprijinit
5)Aveam peste 5k trupe din fiecare
6)Am mai trimis din ele acasă, să rămână doar cât să moară măcar un nobil de la trădătorul Afurisitul
7)Am anticipat si atacul de la Viktor Ponta de înainte trenului afurisitului si am mai recrutat si eu câteva sute de unităti defensive
8) Viktor Ponta s-a spart, conform planului
9) Afurisitul si-a spart peste 60% din atac, conform planului
10)Afurisitul a pierdut primul nobil băgat cu spargerea, conform planului
11) Am dat început nou, conform planului

nu vă mai lăudati atât că m-ati trimis la margine. marele afurisit pe care joacă coplayeri fără număr, jucătorul cu cele mai multe trupe ofensive al Omertei, s-a spart si a înnobilat un sat de barbari. Lăuda-ti-vă cu asta, eu am câstigat respectul multor oameni prin actiunea asta. Voi? un barbar nesemnificativ.

noobule, hai sa-ti spun eu ce-ai facut..pas cu pas, da?
ai vazut c-am lansat trenu pe tine, ti-ai luat o cana de cafea si ranjeai ca blegu la monitor, gandindu-te: hahahah, ce fraier afurisitu asta.. nu stie ca am cate 3k si ceva in sat, o sa dea ca prostu-n blindaj....hahhahahah, ce bine c-am gasit destui creduli care m-au blindat. si uite-asa au trecut 2 ore, in care ti-ai frecat mainile ca un copil, asteptand sa ajunga atacurile pt ca apoi sa iesi victorios pe extern si sa te lauzi cu reusita ta. dar ce sa vezi? ti-ai luat-o, bre..
nici macar satu nu ai fost in stare sa-l cresti, sper ca acum s-o faci mai bine.
 

DeletedUser47249

da' de unde stii tu, măi, trădător mic? ai relatii?:)
nu am fost înnobilat de niciun sat pe lumea asta.
nici pe contul meu nici cât am fost sitter.
stii tu mai bine decât noi cât si când am stat sitter? culmea vedetismului frate
#ignor si tie de aici'nainte



:))) stiu bre ca ai fost pe cont tu nu conteaza ca ai fost siter sau coplay :) cand a pierdut primele sate zi si noapte cine a pus numele la sate #leuldeotel sau cum erau?:)))

Pai s-a vazut ca era altul pe zi si noapte ca a dat la recuperare dupa ce a luat cuculmov sat de era cel original nici asta nu facea :)) el da numa pa bonus de noapte si pa moral 46.
 

DeletedUser40689

Draga Codrin , nu conteaza ce ai facut pe harta , important e ca aici te lupti ca un erou , parca esti preda Buzescu cand se batea cu turcii .

Eu sunt mai nou pe aici , nu stiu de tradari sprijinuri si altea alea , nici nu ma intereseaza , conteaza ce o sa fie de acum inainte .

Oricum , era un razboi pe care nu aveati cum sa-l castigati , suntem un trib unde majoritatea au coplayer , eu cu Alexandra suntem cei mai slabi , suntem doar doi pe cont , afurisitul e cel mai afurisit , sunt 6 acolo , media e de trei persoane la un cont , concluzia ...

Pacea fie cu tine , eu ma retrag .

Ps
La noapte o sa te pomenesc in rugaciunea mea ca sa-ti gasesti linistea .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
noobule, hai sa-ti spun eu ce-ai facut..pas cu pas, da?
ai vazut c-am lansat trenu pe tine, ti-ai luat o cana de cafea si ranjeai ca blegu la monitor, gandindu-te: hahahah, ce fraier afurisitu asta.. nu stie ca am cate 3k si ceva in sat, o sa dea ca prostu-n blindaj....hahhahahah, ce bine c-am gasit destui creduli care m-au blindat. si uite-asa au trecut 2 ore, in care ti-ai frecat mainile ca un copil, asteptand sa ajunga atacurile pt ca apoi sa iesi victorios pe extern si sa te lauzi cu reusita ta. dar ce sa vezi? ti-ai luat-o, bre..
nici macar satu nu ai fost in stare sa-l cresti, sper ca acum s-o faci mai bine.

bleg esti tu mă si nub si ai numa' povesti în cap
eu dormeam, când m-am trezit am văzut 4 rapoarte rosii dar aveam adeziunea ok si-am zis "uite nubu', a dat #fail"

hai gata discutia, sunteti total offtopic vă rog să vă deschideti alte topicuri pentru spam la adresa mea eu nu vă mai bag în seamă
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus