Top Jucatori (T20)

  • Autor subiect DeletedUser44743
  • Data de început

DeletedUser44743

Top 20 de jucatori .

top201.jpg


top201.jpg

Comentariile va rog sa fie pe baza subiectului si in limita regulamentului .
Distractie placuta . :)
 

DeletedUser

cum sa nu conteze.. atata timp cat sunt acolo si lumea ii vede.
 

DeletedUser44858

Ca alea de pe 48 pe care le atacai pe bonusu` de noapte cu apararea? :)
 

DeletedUser44858

Daca te-am interpelat aici, eu zic ca e mai mult decat evident ca e vorba de contul frumushikpop pe 48 :) Din moment ce pe forum te loghezi in principiu cu numele de cont de pe joc, na... dar hai sa zic ca te cred pe cuvant... problema o rezolvi destul de simplu, dai login pe 48, te duci frumos la întunericul la profil si te convingi singur singurel despre cum sta treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca te-am interpelat aici, eu zic ca e mai mult decat evident ca e vorba de contul frumushikpop pe 48 :) Din moment ce pe forum te loghezi in principiu cu numele de cont de pe joc, na... dar hai sa zic ca te cred pe cuvant... problema o rezolvi destul de simplu, dai login pe 48, te duci frumos la întunericul la profil si te convingi singur singurel despre cum sta treaba.



Eu joc pe chains of honor , contul probabail e al persoanei respective. Conturile mele pe forum nu mai exista, deci ma confunzi.
ce am vrut sa zic e ca am luat contul de la tipa aceea care probabil mai foloseste contul pe joc. Deci astept sa zici ceva de conturile unde am jucat :(
 
Ultima editare de un moderator:
Sus