Discutii libere Sp9

DeletedUser523

Doar 0-0. Au scapat cateii de data asta. Au avut noroc cu bara :) Duminica nu mai scapa. Le da Marica doua boabe :)
 

DeletedUser42505

Cat timp e Chipciu in teren,nu ne e frica...Cum e vorba aia:''Cine vine-n groapa,fara 3 nu scapa!''
Succes!
 

DeletedUser47486

Nu stiu nimic colegu' :rolleyes:....da' cica s-a jucat "zuma" aici, pe langa noi, si din cate am inteles, si-au spart bilele intre ei :D:D:D
 

DeletedUser45675

Ce atata praf ma?..apareti aici acum,dar cand pierdea lewa sate toti erau pe sitter din loko..
 

DeletedUser47474

Felicitari Loko pentru profesionalitatea de care au dat dovada, intr-adevar cea mai buna echipa de pe .ro!
 

DeletedUser46904

Felicitari Loko pentru profesionalitatea de care au dat dovada, intr-adevar cea mai buna echipa de pe .ro!

Da :))))
Cand ii ataca vbn nu mai stiau de ei care cum tipau dupa deff:)))
Cand vedeau atacuri de la el imediat aveau nevoie de sitter pt splituri sau intreruperi:)))
Doar prin ban au putut sa il opreasca si ala degeaba.halal echipa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47474

Da :))))
Cand ii ataca vbn nu mai stiau de ei care cum tipau dupa deff:)))
Cand vedeau atacuri de la el imediat aveau nevoie de sitter pt splituri sau intreruperi:)))
Doar prin ban au putut sa il opreasca si ala degeaba.halal echipa

=)))

lasa ca ei sunt cei mai buni... la pedalat
 

DeletedUser1969

asa admini frate , va plictisiti tare ? cine mai ii si nyx? daca eu imi pun Heinrich Himmler nume la sate...voi stiti ** despre SS ? ...imi iau ban....dar tzepes ? criminal notoriu....marele lider care a dat-o cu ungurii si la tradat pe Ştefan cel Mare .... sa nu mai zic ca ii unu cu iakuza pe lume... nu are rost sa comentez subiectu asta...toti stim tacticile lor , mai avem chiar The mongol empire....cei mai mare violatori , dupa Viking :))
 

DeletedUser47474

asa admini frate , va plictisiti tare ? cine mai ii si nyx? daca eu imi pun Heinrich Himmler nume la sate...voi stiti ** despre SS ? ...imi iau ban....dar tzepes ? criminal notoriu....marele lider care a dat-o cu ungurii si la tradat pe Ştefan cel Mare .... sa nu mai zic ca ii unu cu iakuza pe lume... nu are rost sa comentez subiectu asta...toti stim tacticile lor , mai avem chiar The mongol empire....cei mai mare violatori , dupa Viking :))


Cred ca e din cauza faptului ca legea statului roman interzice folosirea de insemne naziste si legionare
 

DeletedUser1969

da ma , avea contul de 8 ani de zile , 15 lumi jucate , si ca sa vezi....il baneaza abea azi....doar Loko....
 

DeletedUser523

poate ca nu i-a facut nimeni tiket pana acum. zic si eu...
sti doar cum e la noi, hotul neprins e negustor cinstit...
ca la fotbal: degeaba curge sange la un fault, daca arbitrul nu da galben inseamna ca nu a fost fault dur!!:eek: stiu, aiurea dar asa sta treaba...:(

PS. Cine si pentru ce a fost banat?
 
Sus