Discutii Libere L47 !

DeletedUser

la prima ta pensie!

Era bine daca dupa 5 ani de munca puteam sa ies la pensie dar din pacate la cum se traieste in Romanica nu cred ca prind varsta de pensionare :(. Acum o dam pe triburi si am auzit ca cei din FAME au 70% sin sate acoperite pe granita cu nw si cum ca cei din NW o sa faca de maine o alianta cu Invictus ...deci pana la razboi nu o sa fie mai mult de o saptamana :)
 

DeletedUser46530

Era bine daca dupa 5 ani de munca puteam sa ies la pensie dar din pacate la cum se traieste in Romanica nu cred ca prind varsta de pensionare :(. Acum o dam pe triburi si am auzit ca cei din FAME au 70% sin sate acoperite pe granita cu nw si cum ca cei din NW o sa faca de maine o alianta cu Invictus ...deci pana la razboi nu o sa fie mai mult de o saptamana :)

Asteptam sa vedem ce se intampla, nu ne dam cu parerea..
 

DeletedUser47249

Era bine daca dupa 5 ani de munca puteam sa ies la pensie dar din pacate la cum se traieste in Romanica nu cred ca prind varsta de pensionare :(. Acum o dam pe triburi si am auzit ca cei din FAME au 70% sin sate acoperite pe granita cu nw si cum ca cei din NW o sa faca de maine o alianta cu Invictus ...deci pana la razboi nu o sa fie mai mult de o saptamana :)


Ce teorie frumoasa.
 

DeletedUser46460

Eu zic sa intensifice "Fame" mesajele de propaganda si sa incerce sa mai recruteze membrii "I Am"...
 

DeletedUser47528

Ar recruta si barbarele daca ar putea:))),cand aud de ei parca aud de MVP si conducatorul suprem,mrwhiskers19
 

DeletedUser40238

razi pamfile ! RAZI! candva sa mai ras de fame , pe vremea cand abia incepea serios razboiul cu omerta!!
ramane de vazut cine rade la urma!
 

DeletedUser10188

Toti sunt tari in gura, dar niciunul n-are tupeu sa posteze si cu nick-ul de pe joc :)
 

DeletedUser47249

razi pamfile ! RAZI! candva sa mai ras de fame , pe vremea cand abia incepea serios razboiul cu omerta!!
ramane de vazut cine rade la urma!

Pai nu de fame bree ,ci de fostii circari care au ajuns academie fame :) ca deh nu puteau face fata singuri contra omerta si cherry :) mai ales ca pozitia pe harta era in avantajul vostru ,omerta era mai rasfirata.
 

DeletedUser40238

ce drac sa joci cu 50 % inactivi 40 % noobi?:))) serios...! Am votat si noi cu ursu!!
MsVasyka!!:)))
Daca nu stiai suntem 3 : Vasea, Iacob Si eu, cel mai noname dintre toti cu sau fara cratima!
 

DeletedUser40238

pot spune ca nu au ramas 25% din cei vechi! Acum asta e, cine a vrut sa joace si a stiut sa o faca inca exista!!

Cam asta ar fi fost de subliniat in postul lui shooter, noi bine pozitionati dar putina calitate , ei insa...rasfirati dar ...unii inca isi mai aduc aminte de atacurile pe shaide, angel etc :))))

ps: sunt parvenit in familia circarilor, sau cum le placea lor sa spuna CLASICII , pur si simplu eram si eu acolo!
 
Sus