Statistica L50

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser46530

Practic, cum decurge L50 pana acum


URoa2hX.png
 

DeletedUser30628

in ultimul timp pp-urile fac diferenta!!! :) parca imi este dor de lumile dinainte cand cresteai din propria putere si experienta...nu din pp-uri :)
 

DeletedUser10188

in ultimul timp pp-urile fac diferenta!!! :) parca imi este dor de lumile dinainte cand cresteai din propria putere si experienta...nu din pp-uri :)

Oare cati din cei 25 de mai sus ar fi fost in top daca ar fi fost asa ? :D

Oare...niciunu ? :D

Oricum...asteptam o lume fara PP-uri, sa vedem atunci diferenta :D
 

DeletedUser40036

Oare cati din cei 25 de mai sus ar fi fost in top daca ar fi fost asa ? :D

Oare...niciunu ? :D

Oricum...asteptam o lume fara PP-uri, sa vedem atunci diferenta :D

cel putin 10 erau in top25 si fara pp-uri.dar tu esti mai n00b,te inteleg:))
referitor la lumi fara pp-uri,de ce nu se deschide o lume normala cu toate facilitatile premium urmata de o lume old school cu facilitati mai putine(CP,asistent,manager si eventual doar cu injumatatiri sa aveti si profit.fara depozit premium,fara 20% reducere costuri).eu zic ca se poate.cel putin pe .net s-a putut timp de 2 ani(exemplu concret w86-cu toate facilitatile,iar w85 fara depozit premium si injumatatiri-din pacate a fost si ultima lume).in schimb au si ei specialele lor,lumile HP...macar sa se incerce aceasta idee,sa vedem ce si cum.dacanu creste numarul de jucatori,puteti oricand reveni la lumile banoase pt inno.incercarea moartea n-are:)
PS:specialele sunt cu viteza ridicata.acolo joaca doar astia pro,cu timp mult pt joc,cu 2-3 coplayeri.jucatorii simpli nu au nicio sansa pe speciale.
 

DeletedUser10188

Poate erau 10 in top, poate erau toti 25 pe acelasi pozitii...dar un lucru e sigur, nu aveau acele puncte, nu aveau nici trupele pe care le au.

Se bateau de la egal la egal cu un membru simplu ce joaca pe spatele lui, fara sa bage pp-uri :D

Da nah, eu is noob, nu ma bag, doar imi dau cu parerea :D
 

DeletedUser40036

tu ai zis numai de top,nu si de puncte si trupe.mai mult de 1000 puncte nu avea niciunul...si eu imi dau cu parerea,ca si tine:D
 

DeletedUser47378

da pp fac diferenta de mult , fara sa mai ** de scripturi :))
cum era in primele lumi de frumos jucat 2-3 ani cel putin pana castiga cineva acum lumile se termina cam in 1 an si un pic :)) si hop se deschide alta :))
 

DeletedUser39475

Mesaj pentru suferinzi: Intrați pe speciale.
Dacă spuneți că nu aveți timp de vitză așa mare, SP9 de exemplu are viteză 2 cu 1. E palpabilă.
 

DeletedUser10188

Cine cine sufera ???

Vaiii...dati-i o pastila, sa nu stea in dureri...aveti milaaaa !! :D
 

DeletedUser45675

Nu e neaparat pe speciale sa joci cu coplayer. Eu am jucat singur,m-am lasat de ceva timp,inca sunt locul 5 ,am fost si locul 1,deci nu e neaparat sa joci cu co-player. Ce este drept ,iti mananca tot timpul liber pe care il ai jocul asta,insa ce rost are sa imi rup timpul pe lumea 50 de exemplu cand ce fac eu in 10 zile ala face in 2 zile cu pp-uri?..este putin frustrant. Nimeni nu poate sa zica ca nu,chiar si locul 2 il invidiaza pe locul 1 si zicea ca a bagat mai multe pp;)) nu?:))
 

DeletedUser47523

Ideea e ca deja multi playeri se lasa de L50 si asteapta paote urmatoarea luma. Pe L50 foarte multi au inceput sa joace la depozit de pp-uri si se vede cat de rapid e umplut depozitul. Asa nu mai are nici un farmec jocul. E ca si cum ai juca orice joc cheats pentru diferite beneficii, doar ca aici sunt legale. Va fi o lume de "cacat" in care vor ramane un trib si inca vreo 2-3.

Intrebare pentru cei din MAZE:
Nici nu stiu cum sa formulez.... Vi se pare interesant,atractiv jocul cand vedeti in ce situatie e harta?
 

DeletedUser20519

bre tu suferi de ceva? Startul in Sud-Est e vizibil castigat de MAZE. Dar pe parcurs multe triburi se vor dezvolta si vor pune probleme. Se va lupta de la egal la egal.

p.s. Probabil te afli si tu in K55 si esti cam disperat ca nu ai vri-o sansa. Dai inceput nou in alta directie
 
Sus