Discutii libere L46 !

DeletedUser47410

Conteaza cine sunt pe joc ? Daca am 20 de sate sau 200 conteaza ?:)
Sunt si eu un jucator ca din pacate este dezamagit de ce s`a intamplat .
Acum ma retrag, ma duc in locusorul meu de pace liniste si calm...The Goods are waiting for me

Eu o spun prieteneste , United nu prea s`a batut cu Tsl`ul.... :)))
Data viitoare cand mai intru pe aici poate dam un Rummy pe sate :D
Bafta
 

DeletedUser47254

Scuze peste scuze , abureli peste abureli. Faceti ceva concret si legal :)) , inainte sa iesiti pe extern si sa comentati aiurea.
Dar pana atunci mai avem de asteptat. Doar prin metodele folosite poate , da poate , un urias poate intoarceti rezultatele.
Va dau un sfat legal , le puteti citi invers . :))
 

DeletedUser47202

Eu o spun prieteneste , United nu prea s`a batut cu Tsl`ul.... :)))
Data viitoare cand mai intru pe aici poate dam un Rummy pe sate :D
Bafta

united a clacat dupa primul organizat de la tsl - adevarat, nu s-a batut deloc cu tsl
"valuarea asta a united-ului" cam lasa de dorit.
 

DeletedUser34930

Voi vorbiti mah de ilegalitati ?
De cate ori v-ati laudat pe forum ca sa lansat 8000-9000 de fake-uri pe D43licios in interval extrem de scurt. Cum ati lansat acele fake-uri? si multe altele defapt.

Vedeti voi de barbarele voastre ca acolo va plac cele mai multe.
 

DeletedUser

Blury chiar esti prea mic pentru noi..Fara suparare... Un nubete mic :)..
Genul de jucator care sta mai mult la povesti, pana la primu organizat mai serios.....Apoi se retrage in coltzul lui zen
Zi mersi ca probabil inca nu ai fost atacat de noi, cine stie prin ce K stai ascuns :)..
 

DeletedUser47410

Eu zic sa renuntati la atitudinea asta de baieti rai. Nu inteleg de unde si pana unde concluzia asta ca sunteti superiori. Ati luat o mana de sate de la adevaratii jucatori din United, restu au fost de la cei din H care erau inactivi asa ca va rog nu plangeti. Da sunt de acord ati evoluat..dar nu impotriva noastra ci impotriva H`ului si a TGN`ului
 

DeletedUser47254

Blury , intoarce-te la "scripturile " tale , si nu mai intra cu cont fake . nu impresionezi pe nimeni.
 

DeletedUser47410

WOW sa moara gibi gata fratioare nu mai are rost sa stau fara nume , Messy2o13 Sunt chiar aici , tu crezi ca ala e SCRIPT MA ? sa ma bata mama daca am ajuns sa consideram 2 atacuri cu nobil aproape impecabile " ILEGALITATI " :))))

Da , sunt un jucator mic recunosc, nu imi e rusine . Dar la faza asta am ajuns la concluzia ca tu niciodata nu ai fost in stare sa dai atacuri cu G.N ca mine :))))

The Mighty Carnacior va saluta :)))
 

DeletedUser47202

da blury, de la jucatori adevarati din united..corect, nota 3, stai jos:

cfa00b118054436bb64adb5eb2a1a354.png

adevarat de adevarat, prea smecher, prea mafiot, prea ca la tara :))
 

DeletedUser47254

Carnaciorule , dar cum se explica ca nu ai luat nici un sat de la titin? "too much valoare" :))))))
Dispari
Sa nu mai zic , ca tu nu ai fost in stare sa bagi a doua zi niste atacuri inaintea nobililor.
"profesionistule" mai bine plimba ursu' ca rugineste lantu' . ;)

Edit: a stai , am uitat ca te-au trimis in vacanta :)))))))). Sa iti fie atacabilul usor , domnule "legal"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45318

Eu habar n-am care si daca a folosit scripturi ilegale..dar inca nu mi l-ati aratat pe ala dintre voi dispus sa stea 5 ore incontinuu sa dea atacuri.. 2000-3000, poate mai multe..
 

DeletedUser47410

Baieti eu nu ma laud ca stiu, ca fac...
Dar sunt in stare sa dau niste nobili decenti , asa cum am fost dat in exemplu mai sus.

Mess. in caz ca nu sti l`am calarit pe titin :)))
Nu vreau sa ma laud dar timp de 8 zile i`am spart tot ( si inca venea sprijin de la voi )
Ca am pierdut o parte din ele e partea a 2 . Nimeni nu e perfect.
Cand am inceput sa dau pe el avea 2,5mil puncte pe urma a ajuns pe la 1.8 :))

Cand stiu ca am facut`o cu manuta mea si de asemenea Co`playeru meu... nu cred ca aveti cum sa o dati la intors cu mine :)
 

DeletedUser47202

robertinio: da, da, cum am mai spus: cand pierdeti sate - jucatori - conturi inactive
cand luati sate - sau ma rog, atunci cand ati fi luat sate - vai ce buni sunt jucatorii inactivi

dupa urs, sa nu-l pierdeti
valoarea voastra, se vede prin atacurile de azi, ieri si tot asa.
 

DeletedUser47254

Du-te si te culca. Daca vorbea altul , mai ziceam . Dar ai vorbit tu, "marele maestru la scripturilor" , a te rog sa ma scuzi , al triburilor :)))
 

DeletedUser47410

Edit: a stai , am uitat ca te-au trimis in vacanta )))))))

Da ce ma , crezi ca ai dat gaura la macaroana ?:)))

1. Eu nu mi`am luat ban pentru Scripturi ilegale asa cum crezi tu , dar am facut si noi o aroganta azi :)))
2. De unde sti tu ca mi`am luat eu ban....nu cred ca am specificat asta pana acum? :D
 

DeletedUser47254

din auzite, umbla vorba mai repede decat ai crede tu. Cine stie? Poate din simplul fapt ca esti pe cont fake ;) :))
 

DeletedUser47410

Din "auzite" :)))
Am inteles, ti`a soptit o pasarica. Si pe mn ma credea lumea nebun , dar tu vorbesti pasareasca :)))
Dar nu sunt pe cont fake, contul asta il am de pe 38 parca...nu sunt de loc fake crede`ma. Aveam vre`un motiv ?:)

Eu spun ce am de spus in fata , fara menajari.
Oricum in momentul in care cei doi nobili lansati de Co`playerul meu au ajuns pe Extern ca dovada a faptului ca Jucatorul Respectiv foloseste" chestii " , sincer v`ati facut de cacao. Pana si un noob ca mine e in stare sa dea niste nobili buni si voi o dati pe extern ?:))

holy shit si sfanta macaroana :))) Poi si cei care dau mai bine ca mine , ei sunt ZEI sau ce ?:))))
 

DeletedUser47254

Tu vorbesti pasareasca ;) .
Si atat timp cat nu esti pe contul Carnacior , sau cum se numeste , tot fake se numeste .
Inteleg crestinii se roaga la dumnezeu si la alte fantome, dar tu te rogi la macaroane. Atunci chiar ai o problema :)) . Clar esti fumat rauuuuu, sau ai nevoie de o camasa de forta . Parerea mea .
 

DeletedUser47410

Micule rautacios, maine intru pe Cavalerul.Carnacior ca sa iti arat ca sunt eu .

App. nu mai vad postarea cu acei 2 nobili trimisi de pe contul meu ,in caz ca ai sters`o te rog sa o pui inapoi , e mandria Co`playerului meu, vreau sa vada si el maine :)))

Ai facut si tu un split cu alea 85 de sate ?:)))
Ma uit si eu pe profilul tau si cand colo ce sa vad barbar, barbar, tsl, sith la cuceriri :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus