~NW~ & I am! vs Fame

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser46530

Pai ce sa zici acum Pietrica, poti sa zici ca esti si Basescu si Sile Camataru' :)))

Pentru mine, tot 0 barat esti :D


Auzi auzi, te mai farmeaza baietii pe 50 ? Aia din maze ? :D :)) :D :))

Informatii eronate, informatii eronate

Da, eram farmat de maze, dar acum mi-am facut trib si ii dobor ;)

Ah, pentru cultura ta generala, Pietre iti cad tie in cap cand iesi din coliba.
 

DeletedUser10188

Daca ar fi sa fie asa, atunci imi cad 'pietre", cu P mic, dar e greu cu gramatica...daca nu treci pe la scoala :D
 

DeletedUser47474

Ce glas ai prins tu acuma ca ai inca un trib de partea ta. Sper doar ca si tu si el sa intrati cu acelasi cont pe alte lumi sa vedem atunci cat de jucatori sunteti :rolleyes:
 

DeletedUser46460

Ce glas ai prins tu acuma ca ai inca un trib de partea ta. Sper doar ca si tu si el sa intrati cu acelasi cont pe alte lumi sa vedem atunci cat de jucatori sunteti :rolleyes:

Nu te.ai plictisit fratioare sa te umflii atata in pene? A zis careva din noi ca e jucator intergalactic de triburile? De 3 zile tot ne spui cat de "smardoi" esti tu pe jocul asta...esti plictisitor, serios.
 

DeletedUser13059

Mirciulica dai la oameni informatii eronate. Nu'i frumos :)))

stai linistit bre ca nu are informatii de la mine de l50 , aici ii l47 iar l50 ii alta lume ... iar incepti sa confundati lumile ?


iar eu personal nici nu am avut vre-o tangenta cu el in afara de extern unde am schimbat 2 vorbe cand nu stia pe ce cont sunt , restu ii can can
 

DeletedUser10188

Ce glas ai prins tu acuma ca ai inca un trib de partea ta. Sper doar ca si tu si el sa intrati cu acelasi cont pe alte lumi sa vedem atunci cat de jucatori sunteti :rolleyes:

Mai PRO-ul treci la crescut ferme si cladiri ca ai satele la 1k puncte :D :D

Nu pot sa intru impotriva ta pe alta lume, eu joc doar pe 1 cont. Tu joci pe mai multe, nu ar fi chiar o lupta 1 vs 1 si nu vreau sa te umilesc la 1 vs mai multi :D

PS: Nu stiu de la raul82io cine esti :) dar e bine ca te-ai dat de gol ca stie si el cine este :D
 

DeletedUser

cati viteji aici :D va iau triburile-n maduva ::D

Pentru cei carora le-am zis ca fame nu e decat o adunatura de fiermeri(crescatori de sate), si au profitat de alianta cu nw de au ajuns in top tocmai se demonstreaza:D
Pacat de cei4,5 jucatori deacolo care chiar merita sa joace pe acest joc in rest... hamciupalici:D

hai ca am fost rau :D
 

DeletedUser46530

Mai PRO-ul treci la crescut ferme si cladiri ca ai satele la 1k puncte :D :D

Nu pot sa intru impotriva ta pe alta lume, eu joc doar pe 1 cont. Tu joci pe mai multe, nu ar fi chiar o lupta 1 vs 1 si nu vreau sa te umilesc la 1 vs mai multi :D

PS: Nu stiu de la raul82io cine esti :) dar e bine ca te-ai dat de gol ca stie si el cine este :D

Cum ziceam, aveti informatii eronate
 

DeletedUser10188

Toate ca toate, ne-a facut placere sa stergem cu voi pe jos ! :D

Cand mai avem nevoie de vreun pres sau mop, stim unde sa apelam :D

Spor la sters conturile baieti :)
 

DeletedUser

Acum ca cei din conducerea celor din fame dau stergere in masa sper sa nu inceapa raca intre nw si invictus :)
 

DeletedUser47474

Pe mine ? Vezi ca habar n'ai ? :))

Si oricum esti prea slab tu sa ma scoti tu pe mine vreodata. Sau oricare de la tine din trib ;)
 
Sus