MAZE vs O.S.

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser46530

Tribul Oldschool a declarat război tribului MAZE!

Mai pe seara vom avea si o lista completa a combatantilor
 

DeletedUser47645

Tribul Oldschool a declarat război tribului MAZE!

Mai pe seara vom avea si o lista completa a combatantilor
Nu te supăra,nu am putut sa nu observ ca unii din băieții din Maze au ca principală preocupare joaca.Se joacă in linişte fără să faca valuri şi îşi fac treaba.Pe de altă parte eşti tu,care mai mult joci pe forum şi vrei să scoți in evidență ce slabi sunt alții.Barem de erai vreunu mai răsărit.Vezi ca pierzi sate şi te duci după Immortal.
 

DeletedUser46530

Nu te supăra,nu am putut sa nu observ ca unii din băieții din Maze au ca principală preocupare joaca.Se joacă in linişte fără să faca valuri şi îşi fac treaba.Pe de altă parte eşti tu,care mai mult joci pe forum şi vrei să scoți in evidență ce slabi sunt alții.Barem de erai vreunu mai răsărit.Vezi ca pierzi sate şi te duci după Immortal.

Tu care esti?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Reveniti la subiect, fara atacuri la persoana si jigniri. In caz contrar vom recurge la sanctiuni.
Multumesc.
 

DeletedUser47589

multa bafta maze sper sa scoateti os din joc daca eu de unul singur am reusit sa le rup 4 nobili si nenumarate trupe de atac marilor jucatori din os atunci pentru maze ar trebui sa fie joaca de copii mici
 

DeletedUser47675

Cam linistit razboiul asta , cred ca doar 5 sate luate de MAZE ,

Sisu clacheaza ca pe 44.. gura mare, smardoi si surpriza nu face fata , avanta-te la o fuziune sa zica lumea ca ai luat sate din MAZE...

Sisicuuuu ...baga si NSFW-UL in razboi, eventual si Pawns ca au PNA si va pot ajuta ca sunteti grupul de prieteni care au rupt 44-ul in doua,
cresteti punctele ca agresor si voi ca Rock ataca doar la agresor , deocamdata ,, sa nu zica lumea ca are 15 sate moca ....

Un punct de placare ar fi gyovani , orele 05:00-09:00 , pauza de masa la Cernobal .. gen nu se lucreaza , nu merge net-ul ,etc. in acel interval de ore....

Un alt punct slab este , Sisu Ro , innobilat intern si sa schimbati numele tribului in MAZE jr. sa para ca o academie apoi , dupa ce il innobilati treceti si la Crazynoob pe partea centrala ,el e coordonatorul, pe la el trece tot ..
Dupa ce terminati cu Crazybot , atunci da .. sunteti pregatiti de inchiderea lumii , faceti tikete si cereti Inchiderea lumii preventiv, 1-2-3 ani , cand se redeschide dati repede pe cei din MAZE o sa-i luati prin surprindere.... FELICITARI, Tribul OS-NSFW-PAWNS-OS.-NSFD-NSFW-A-PAWNS!-NSFL a inchis lumea 50 ..
 

DeletedUser46530

FIny3FF.png


Statistica din pagina de razboi

nimic special.
 

DeletedUser47645

FIny3FF.png


Statistica din pagina de razboi

nimic special.

Noi nu avem treaba cu niciunul din triburi in razboi..dar de curiozitate am zis sa verific tw stats si pe ultima saptamana o.s. + o.s.. vs maze+ cargo scorul e 3-3...statistica aia e pe alt razboi probabil si ar trebui sa nu mai dezinformezi
 

DeletedUser19202

Nici OS n-are nici o treaba cu triburile alea doar le-a dat invitatie sa intre in razboi contra noastra.:))
Ei cred ca jucam bambilici pe aici ,probabil se gandeau ca daca sunt multi ne speriem.
De fapt ce zic eu ,ca vad ca ei si ataca unele din triburile aliate pe care le-au bagat in razboi contra noastra.
Ce sa zic, asa se intampla cand asa zisi conducatori isi fac diplomatiile dupa mesaje venite de prin sud-vestul hartii.
 

DeletedUser47645

Eu unul nu stiu despre ce vorbesti...cel putin partea de nord vest nu e implicata in nici un razboi pe alte continente...doar asta stiu eu...iar statistica aia e mincinoasa atata tot..nu cred ca maze are nevoie de asa ceva:)
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Noi nu avem treaba cu niciunul din triburi in razboi..dar de curiozitate am zis sa verific tw stats si pe ultima saptamana o.s. + o.s.. vs maze+ cargo scorul e 3-3...statistica aia e pe alt razboi probabil si ar trebui sa nu mai dezinformezi

Este pe acel razboi , dar ei castiga in statistici pentru ca O.S. au bagat si AD alaturi de ei.:)
 
Sus