Dream Team Lumea 51

  • Autor subiect DeletedUser46076
  • Data de început

osândă

member
Scor reacție
1
Nu te supăra..dar pp nu am cerut niciodata la nimeni in afara de o singura data cuiva si le am inapoiat...pe 44 am.fost la 200 câmpuri de tine si nu ti am cerut nici macar o curatare..ba chiar cand aveai atacuri si "erai plecat" eu ti am stat pe cont..mai ai si tupeu sa minti pe aici?

Lasa ma obraznicule ca ai cerut la altii
 

DeletedUser13059

Ai tovarasi cu 25 de interne din 30 sate si dai din gură la mine?ti as spune eu ceva tie de incepi sa plangi pe aici dar tin la prietenia cu altii si ma abtin.pana si tovaradii tai mi au povestit ce caracter ai.

imi pare rau dar eu nu am "tovaradii" si iar incepi sa suferi cu ce spun altii dar niciodata nu apari cu vre-o dovada ceva :)) eu iti duc si dovezi sa iti arat ce praf esti :D iti arat pe fata cum eu cu 0 interne jucator mic fara sa bage pp , fara sa fie ajutat am ajuns pana la 24 ore de tine asta in conditia in care tu nici cu interne nu ai fost capabil sa avensezi iar acuma pe cand am ajuns acolo in granita mai bag 2-3 ture de atacuri iar tu o sa ai vesnica scuza a tribalilor PROfesionisti care atunci cand urmeaza sa pierda nu mai au timp de joc si ei RENUNTA .. trist dar o sa te vad in aceasta categorie , pana atunci vezi ce iti mai spun "tovaradiile" , iar despre caracterul meu nu trebuie sa iti spuna altu cum ii pentru ca iti spun eu direct , nu am caracter fata de persoanele fara creier .. trebuie sa fie o mare prostie sa fiu baiat cu caracter in fata unuia ca tine , acuma sa fim seriosi ... iar asta se vede cum au aparut si altii sa spuna aceleasi lucruri despre tine :D:D
 

osândă

member
Scor reacție
1
imi pare rau dar eu nu am "tovaradii" si iar incepi sa suferi cu ce spun altii dar niciodata nu apari cu vre-o dovada ceva :)) eu iti duc si dovezi sa iti arat ce praf esti :D iti arat pe fata cum eu cu 0 interne jucator mic fara sa bage pp , fara sa fie ajutat am ajuns pana la 24 ore de tine asta in conditia in care tu nici cu interne nu ai fost capabil sa avensezi iar acuma pe cand am ajuns acolo in granita mai bag 2-3 ture de atacuri iar tu o sa ai vesnica scuza a tribalilor PROfesionisti care atunci cand urmeaza sa pierda nu mai au timp de joc si ei RENUNTA .. trist dar o sa te vad in aceasta categorie , pana atunci vezi ce iti mai spun "tovaradiile" , iar despre caracterul meu nu trebuie sa iti spuna altu cum ii pentru ca iti spun eu direct , nu am caracter fata de persoanele fara creier .. trebuie sa fie o mare prostie sa fiu baiat cu caracter in fata unuia ca tine , acuma sa fim seriosi ... iar asta se vede cum au aparut si altii sa spuna aceleasi lucruri despre tine :D:D

Pe tine te impusc cat de curand Ursule :p
 

DeletedUser46977

Nu te supăra..dar pp nu am cerut niciodata la nimeni in afara de o singura data cuiva si le am inapoiat...pe 44 am.fost la 200 câmpuri de tine si nu ti am cerut nici macar o curatare..ba chiar cand aveai atacuri si "erai plecat" eu ti am stat pe cont..mai ai si tupeu sa minti pe aici?

pe contul meu a stat doar blackangel si nobzzzzz. asa ca tare am impresia ca esti pe alta planete
 

DeletedUser47797

1. Portar - th9one
2. Fundas stanga - gimmylove moon
3. Fundas dreapta- razboinica lumii
4. Fundas central - luiza77
5. Fundas central - Natasha Romanoff
6. Mijlocas stanga- S o r e w h y .
7. Mijlocas dreapta- profucv
8. Mijlocas defensiv- Dani Curcanu. / 99killers
9. Mijlocas ofensiv - zgribulica
10. Atacant central - Who am I?
11. Atacant central - Bonyta



Tribul care a dezamagit la startul lumii : RO
Tribul care a surprins la startul lumii: Roma
Jucatorul care a dezamagit : alex2peu
Jucatorul care surprins: Psalm 23

Top 3 conducatori :
1. Bonyta
2. Enyx88
3. alinutzu91
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Am facut putina curatenie aici. Va rog frumos, incercati sa mentineti discutiile la obiectul temei.

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.

2.6. Verificați textul înainte de a posta. Astfel vă puteți asigura că este uşor de citit şi poate fi înțeles de către ceilalți membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Încălcările repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.

2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
pai nu prea e un lucru bun sa stai sa aperi conturile altora si ei sa doarma frumusel daca ma intrebi pe mine. :)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Pt ce? Pt primul copil sa reziste noaptea? :) Alex lasa tata siterele prin tot tribul ca ajungi ca pe 35 sa dea toti de tine la orice atac. Eu ma saturasem de tine :))
 

ricautza

member
Scor reacție
10
chiar mai uitasem de tresh, cred ca era non stop pe joc si el si tu :))
hai bafta ca am fugit
 

ricautza

member
Scor reacție
10
ps.: poate vedem un bug si aici ca cel de pe capricorn :D ar fi ceva...si asa tot ne acuza Roma ca facem splituri ilegale :)))
S-au intamplat deja doar ca nu au fost chiar bug-uri :)) si asa cum am citit mai sus respectivul a dispărut de pe cont ca na, probleme cu poliția frate, mascatii la usa si altele :)))
Se băteau ai mei care sa ia agresorul zilei cu 5 jumătăți de full ca de, bisericile sunt doar pt credincioși :))) si pt prostii care sunt obligați sa facă aparare sa pape 'conducerea' tot :)))
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Mergem inainte,pentru o scurta perioada de timp :) Tare plictisitoare lumea asta,din pacate :)
Daca nu era cu pp/taleri era chiar ok,asa s-a taiat orice avans pentru cei ce farmeaza
ps.: Cristi daca citesti,imi oferi ceva lectii de farm? :D
 
Sus