Dream Team&Dark vs WON&NW

Adenauer

member
Scor reacție
105
Pentru ca un asa conflict merita sa fie dezbatut corespunzator, m-am hotarat sa creez acest topic de discutii. Desi razboiul oficial este deja de vreo 2 luni (plus cele din trecut), voi posta o statistica relevanta zic eu, pentru a evidentia echilibrul acestui conflict.

Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-
Parte 2:
Triburi: WON, WON., NW.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,474
Tabăra 2: 1,466
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,248,499
Tabăra 2: 12,827,229
Diferență: 421,270

chart


Totusi, mentionez faptul ca DT, a reusit sa cucereasca aproape tot k 65, conform urmatoarei:

Clasament - triburi pe acest continent 65
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 DT 12,69 Mil. 1.285
2 WON 5,12 Mil. 510

Mult succes ambelor tabere, si fie ca tabara mea sa castige, :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu stiu ce vrei sa spui prin acel Print Screen. In ceea ce priveste K65, dragule, in razboi totul e permis si daca e ceva ce m-a invatat jocul asta, aia este ca tradarile sunt datorate proastei gestionari a tribului. Este mai putin relevant cum s-a luat, important este ca e albastru, urmeaza K55 si tot asa. :D
 

DeletedUser47776

Nu stiu ce vrei sa spui prin acel Print Screen. In ceea ce priveste K65, dragule, in razboi totul e permis si daca e ceva ce m-a invatat jocul asta, aia este ca tradarile sunt datorate proastei gestionari a tribului. Este mai putin relevant cum s-a luat, important este ca e albastru, urmeaza K55 si tot asa. :D

Print-ul ala arata cum v-a iesit voua ultimul organizat, ati luat asa de multe sate de am fost pe egal la sfarsitul zilei, apropo dk-ul ce face ca tot pica, pica mai repede ca bolovanul la vale =)), si da visele sunt gratis asa ca poti visa la k55 asa cum viseaza new champ la satele pierdute :p
"'nough said"
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Pana acum eu am venit cu fapte concrete. Un continent castigat, este mare lucru. Razboiul merge net favorabil noua, pana acum ati fost nevoiti sa dati afara cel putin 10 jucatori care pierdeau sate in favoarea noastra. Plus ca unii si-au dat seama ca nu au sansa cu voi si au hotarat sa vina la noi. La o gandire logica simpla ajungem la urmatoarea concluzie, in timp ce voua vi se imputineaza aria de jucatori, la noi se majoreaza. Asta inseamna ca la un moment dat voi veti sta pe 2-3 sittere si la noi vom fi toti pe conturi, sau cine stie, uneori si pe ale voastre daca nu va descurcati. :D:D:D Da? Visele sunt gratis? Daca iti spuneam acum o luna si jumatate ca luam K65, la fel spuneai? Dragule, trebuie sa vezi privirea de ansamblu, in timp ce voi reusiti sa le luati celor din DK, 200 de sate pe plus, in 2 luni, noi am luat un intreg continent. Fa tu matematica si vezi cum iesi. :D Dream Team este cel mai puternic trib de pe harta L48 si asta se va demonstra si in continuare. La fel erau unii si pe alta lume, ne cantau prohodul si ce crezi ca s-a intamplat? Ne scrie la profil la toti ce au jucat pe L40.
 

DeletedUser47776

Lasa ca la voi sta sitter jucaria nu ne putem compara sa v-a vad cum v-a descurcati cand ajunge nordul peste voi, pana si statistica ta arata ca sunt doar cateva sate diferenta, sa spui ca voi sunteti superiori inseamna sa suferi de "mania grandorii", asa de buni v-a credeti de dati pe afara, si jucatori care au venit la voi unu aproape ca nu mai exista altu si-a pierdut jumate din cont iar minorul mai are sate ca noi nu dam in minori =))
"'nough said"

PS: pe l40 ati recrutat jumate din NW asa ca mai usor cu lauda, stim noi cum intrau atacurile de la voi, ziceai ca da superman nu niste pamanteni =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44124

Mai viteazule, dar tu cine esti?
vorbesti cam mult si fara rost:))
 

DeletedUser47776

Mai viteazule, dar tu cine esti?
vorbesti cam mult si fara rost:))
V-am dat destule indicii, poza de profil, plus cativa pokemoni ascunsi in padure, restul depinde de voi sa v-a dati seama cine sunt, apropo e bine sa fi interna numarului 28 nu ?
 

DeletedUser44124

dap, e cel mai bine, are asa mare valoare contu ala pfff...
tu crezi ca stau sa imi bat capul sa caut indicii sau altceva nu am mai bun de tinut minte decat poza ta de profil?:))
Ori spui tu ori sa fii sanatos
 

DeletedUser47776

N-are nici un farmec daca iti zic cu ce cont joc pe l48, ti-am zis daca vrei sa afli nu trebuie decat sa-ti bati capul cateva minute, sau esti prea ocupat sa joci pe cel mai "epic" cont de pe l48 asa de epic de ne lacrimeaza ochii cand ne uitam la el :)
 

DeletedUser44124

nu meriti sa imi bat capu' :))
probabil iti e rusine cu contul de asta nu zici
 

DeletedUser45675

ce o ardeti aiurea ca nu inteleg...
k65 castigat prin 3 recrutari in acel continent, recrutari din granita, ca recrutarile din spate , new champ si lucassyo sunt inofensive...va laudati cu niste rozatoare care au venit la voi, mare chestie. altceva mai bun aveti? e prematur (asa cum este si afo) sa ne gandim deja la un trib dominant, pana acum ati avut noroc de rozatoare..dupa mai vedem, si sa fim serios, nu ati aratat un joc prea spectaculos.
 

DeletedUser47776

nu meriti sa imi bat capu' :))
probabil iti e rusine cu contul de asta nu zici

Da imi este rusine de cand tot verificati contul meu in fiecare zi pe TW stats, tot cresc vizualizariile zici ca suntem pe facebook\youtube

ce o ardeti aiurea ca nu inteleg...
k65 castigat prin 3 recrutari in acel continent, recrutari din granita, ca recrutarile din spate , new champ si lucassyo sunt inofensive...va laudati cu niste rozatoare care au venit la voi, mare chestie. altceva mai bun aveti? e prematur (asa cum este si afo) sa ne gandim deja la un trib dominant, pana acum ati avut noroc de rozatoare..dupa mai vedem, si sa fim serios, nu ati aratat un joc prea spectaculos.

Las-ai sa sa viseze in continuare ca ei asa percep razboiul, cu continente unde domina, mai venim si noi in cateva saptamani sa ne laudam cu k44 cand o sa-l dominam pe proprile puteri nu pe recrutat de noobi, noobuleti si mini noobuleti =))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Clasament - triburi pe acest continent 55
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 WON 16,50 Mil. 1.641
2 DT 13,51 Mil. 1.256
3 DT. 2,44 Mil. 242
4 WON. 1,17 Mil. 125
5 NW. 374.071 37



Urmeaza??:cool::cool::rolleyes:
 

DeletedUser41586

Cel care o arde undercover sigur nu e marverde:))

Unde e grasutu cu chinezoiul ?:(
 

DeletedUser47776

Clasament - triburi pe acest continent 55
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 WON 16,50 Mil. 1.641
2 DT 13,51 Mil. 1.256
3 DT. 2,44 Mil. 242
4 WON. 1,17 Mil. 125
5 NW. 374.071 37


Urmeaza??:cool::cool::rolleyes:


Hai tata, sa luati tot sudul ca sunt slabi de inger ne faceti un bine sincer, valoare voastra se vede de fiecare data cand reusiti sa duceti de nas pe cate un noob cu cas la gura ;)

Cel care o arde undercover sigur nu e marverde:))

Unde e grasutu cu chinezoiul ?:(
cine ma, selenax?


Mai ai 2 incercari, mereverzi nu sunt, cauti unpic mai sus in clasament si poate ma gasesti :p

Aia sunt ba la cura de slabit, ba la veta zisa .....

cine ma, selenax?

esti prost informat sau poate asa esti tu in general :), asa cum marius nu se mai joaca pe contul lui si shaolin s-a lasat, spunei la alexutzu sa nu te mai spele pe creier ca mor prea repede neuroni :D
 
Sus