Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser47821

P0picu altul care se ascunde în spatele unui cont de extern fals ca pe 48 nu exista :))) auzi nume p0picu, cine a auzit vrodata și de ăsta? :)))
 

DeletedUser47776

bai parazitule, vierme ce esti...de la o joaca virtuala ai ajuns sa vorbesti asa? caracterul tau e unul jegos....ceea ce arati aici ca om ..ca si caracter, ca si gandire...asa esti si in viata reala, un jegos care pupa-n *** sa o duca bine...milogule!
Bai muculet, ți-am dat voi sa vb cu mine, ma ... pe tine, mai ai tupeu sa vb de caracter cand joci cu mașinuțe chinezești si recrutări masive, la colț pe coji de nuca aferentul meu preferat =))
PS: vb cum am eu chef, daca va respectam m-aș fi exprimat altcumva, din păcate sunteți niște nulității, care nu merita alt gen de exprimare :p
 

DeletedUser44124

Cristinel, dar cand ati recrutat voi un trib intreg de la noi cum a fost? cand spun noi, ma refer la wow.Atunci erau buni playerii din wow nu? nu mai erau slabi de inger, nulitati si alte alea?M-am plictisit de masinute, meniuri, si alte prostii de ale tale, te balbai pe aici mai rau ca th0one ala.Dar voi mai corectilor, de ce dati mesaje in DK sa recrutati? Alexbogdan de ce umbla cu mesaje pe la playerii din dt sa le explice cum a fost el inobilat intern?(de parca i-ar pasa cuiva atata timp cat a fost prins spion).Cotanu si georgeta de ce au cerut invitatii in DT? si mai sunt altii care au cerut dar nu le dau nume doar pentru ca mi-am dat cuvantul fata de ei.hai ma, corectule, spune.Daca voua nu va ies astea, va inteleg ca sunteti invidiosi dar stai in banca ta si nu iti mai varsa frustrarile pe aici.
 

DeletedUser47776

Cristinel, dar cand ati recrutat voi un trib intreg de la noi cum a fost? cand spun noi, ma refer la wow.Atunci erau buni playerii din wow nu? nu mai erau slabi de inger, nulitati si alte alea?M-am plictisit de masinute, meniuri, si alte prostii de ale tale, te balbai pe aici mai rau ca th0one ala.Dar voi mai corectilor, de ce dati mesaje in DK sa recrutati? Alexbogdan de ce umbla cu mesaje pe la playerii din dt sa le explice cum a fost el inobilat intern?(de parca i-ar pasa cuiva atata timp cat a fost prins spion).Cotanu si georgeta de ce au cerut invitatii in DT? si mai sunt altii care au cerut dar nu le dau nume doar pentru ca mi-am dat cuvantul fata de ei.hai ma, corectule, spune.Daca voua nu va ies astea, va inteleg ca sunteti invidiosi dar stai in banca ta si nu iti mai varsa frustrarile pe aici.
Bye my LOVE, va aștept sa ne simțim mai senzual unu vs toți ;)
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Bye my LOVE, va aștept sa ne simțim mai senzual unu vs toți ;)

de abia astept sa vad de ce esti in stare! pun pariu ca o sa te faci de ras ca toti restul care doar latra si atat (cei mai buni tac si fac, nu latra)...si ce o sa mai radem :)) pana atunci cusca! ti-am zis ca avem treaba pe K-urile principale...0 barat si nimeni pe harta ce esti tu pe jocul asta...sa vorbesti cand vezi ca ne apropiem de tine, ca de la marginea harti e usor sa latri...cusca!
 
Ultima editare:

DeletedUser47924

:)Pai taticu,..la inceput le zici sa nu dea stergere si acum ii bagi la cusca,..>:)),..pai eu cred ca or sa mai astepte ei un pic pana mai rupem un jucator maxim doi de la ei,..ce le mai tin inca granita,..se mai bazeaza apoi pe jucatorii din granita lui K44,..unde au avansat si ei un pic,..daca si acolo vor regresa,..PA,..ultima solutie,..sa plece la alte jocuri,..la concursuri gen cine gateste mai bine,..sau eu mai stiu,.>:)),.
 
Scor reacție
0
Bai muculet, ți-am dat voi sa vb cu mine, ma ... pe tine, mai ai tupeu sa vb de caracter cand joci cu mașinuțe chinezești si recrutări masive, la colț pe coji de nuca aferentul meu preferat =))
PS: vb cum am eu chef, daca va respectam m-aș fi exprimat altcumva, din păcate sunteți niște nulității, care nu merita alt gen de exprimare :p
nu trebuie sa mi dai tu voie rahatule...mars la cusca, acolo este locul tau jegosule. inca mai ai tupeul si nesimtirea sa iesi aici sa comentezi rahatule? oricum ne-am **** pe voi din mers si nu stam in drum de-o saiba analfabetule...
 
Scor reacție
0
Bye my LOVE, va aștept sa ne simțim mai senzual unu vs toți ;)
o sa te simti foarte senzual cand o sa va penetram in toate gaurile ...oricum sunteti niste sparti, aroganta care-o faceti este una umilitoare pentru voi...un trib de rahat, de orgoliosi, de visatori...dar vorba unui bun coleg de-al meu: "va bate realitatea"...sunteti toti o apa si un pamant...un punct negru sub unghie care arunca vorbe defaimatoare asupara DT-ului...asta ca altceva nu va mai ramas de facut. referitor la recrutari mai analfabetule...au fost facute pt ca pe noi DT-ul nu ne intereseaza satele ci jucatorii care vor sa joace si nu au avut ocazia alaturi de voi...care nu au putut demonstra valoarea lor pt ca erau pur si simplu manevrati de conducerea won sau mai stiu eu cum dreac va mai numiti...oricum sunteti nesimnificativi, niste nulitati jegoase , niste frustati.
 
Ultima editare:

DeletedUser47776

o sa te simti foarte senzual cand o sa va penetram in toate gaurile ...oricum sunteti niste sparti, aroganta care-o faceti este una umilitoare pentru voi...un trib de rahat, de orgoliosi, de visatori...dar vorba unui bun coleg de-al meu: "va bate realitatea"...sunteti toti o apa si un pamant...un punct negru sub unghie care arunca vorbe defaimatoare asupara DT-ului...asta ca altceva nu va mai ramas de facut. referitor la recrutari mai analfabetule...au fost facute pt ca pe noi DT-ul nu ne intereseaza satele ci jucatorii care vor sa joace si nu au avut ocazia alaturi de voi...care nu au putut demonstra valoarea lor pt ca erau pur si simplu manevrati de conducerea won sau mai stiu eu cum dreac va mai numiti...oricum sunteti nesimnificativi, niste nulitati jegoase , niste frustati.
Vezi ca te bat la funduleț nesimtitule, cum iti permiți sa vb cu șeful tău neîntrebat ? Mai ai si tupeu sa folosești cuvinte scris de mine, copiate de tine ce na tu nu le ai cu vocabularul asta avansat, ăla din fata blocului însă i-l stăpânești la perfecție. Iar tu popicule nu vb asa la plesneala ca știu eu ce știu si am si trupele necesare sa va dau in cap cu harta, deci va aștept visatorilor, ca vise de echipa văd ca aveți, mania grandorii ce face din ștrumpfi roz cu luminițe =))

PS: nu prea va ieșit planul aici nu suntem pe l40 unde sa dat ștergere in masa in urma trădărilor, arătați ce puteți pe harta (zero barat, dar na dai înainte cu tupeu).
 
Scor reacție
0
da bunilor, la voi toti care aleg sa joace si nu sa stea carne de tun sau mai stiu eu cum ii considerati voi, sunt tradatori.

sa va vedem bunilor de ce sunteti in stare, imi e teama ca nu o sa avem cu cine juca unul la unul asa cum vrei tu bunule...

mai era unul pe la voi care a zis ca la 1000 de atacuri abia isi face incalzirea....:)))) si a plecat de pe cont cand a vazut doar 200-300 de curatari ca vin, a inceput sa ceara sitter disperat de soarta...si cum era de asteptat iar l-ati lasat asa cum ati facut cu toti cei care i-am atacat. in fine, o sa dati piept cu uraganul cat de curand ...sa va vad atunci vitejii mei...

p.s: ultimul post , ca nu am cine imi bate capul.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
...arătați ce puteți pe harta (zero barat, dar na dai înainte cu tupeu).


Hop, hop, vine si statistica unde-ti aratam acelE zerouri de la 200 de sate :D.

Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-
Parte 2:
Triburi: WON, WON.
Jucători: ShowMan13, RomanValentinEmil, sefuldracilor, Lorethall, shaolin33

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 272
Tabăra 2: 37
Diferență: 235

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,628,819
Tabăra 2: 351,481
Diferență: 2,277,338

chart



Sfatul meu pentru WON este sa nu-ti mai dea voie sa intri pe extern deoarece le murdaresti imaginea. Nu esti un bun comunicator si nu faci altceva decat sa faci greseli. Iti spun eu un lucru, toti cei care au intrat acum in DT, abia asteapta sa ajunga la tine sa iti arate cat de slabi de inger sunt. :D Sincer, esti slab, nu doar pe harta, acolo ti-am demonstrat cu cifre reale, dar si aici. Nu faci altceva decat sa vorbesti mult, fara niciun fel de noima, sunt absolut sigur ca in WON sunt jucatori mult mai valorosi ca tine, care ar putea sa explice coerent o situatie.
 

DeletedUser47342

Lucifere, are Ovidiu (Botezătorul) o dedicaţie muzicală pentru tine

şi una din partea mea
 

DeletedUser47776

Hop, hop, vine si statistica unde-ti aratam acelE zerouri de la 200 de sate :D.

Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-
Parte 2:
Triburi: WON, WON.
Jucători: ShowMan13, RomanValentinEmil, sefuldracilor, Lorethall, shaolin33

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 272
Tabăra 2: 37
Diferență: 235

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,628,819
Tabăra 2: 351,481
Diferență: 2,277,338

chart



Sfatul meu pentru WON este sa nu-ti mai dea voie sa intri pe extern deoarece le murdaresti imaginea. Nu esti un bun comunicator si nu faci altceva decat sa faci greseli. Iti spun eu un lucru, toti cei care au intrat acum in DT, abia asteapta sa ajunga la tine sa iti arate cat de slabi de inger sunt. :D Sincer, esti slab, nu doar pe harta, acolo ti-am demonstrat cu cifre reale, dar si aici. Nu faci altceva decat sa vorbesti mult, fara niciun fel de noima, sunt absolut sigur ca in WON sunt jucatori mult mai valorosi ca tine, care ar putea sa explice coerent o situatie.
Ce greșeli ma ? Daca zic adevarul este greșeala ? V-am zis sunt in așteptarea voastră, grăsuți mei preferați, Viki nu ascult manele, va las pe voi cu subcultura asta de doi bani.
PS: Ma gândesc cu drag la voi, iar "talentul" meu la joc il voi dovedi cand sau daca va apropiați de mine, restul e cancan.
 

DeletedUser47342

Ce greșeli ma ? Daca zic adevarul este greșeala ? V-am zis sunt in așteptarea voastră, grăsuți mei preferați, Viki nu ascult manele, va las pe voi cu subcultura asta de doi bani.
PS: Ma gândesc cu drag la voi, iar "talentul" meu la joc il voi dovedi cand sau daca va apropiați de mine, restul e cancan.

Şi care e adevărul? Că eşti noob care poate doar să dea din buze?
Nu sunt Viki, mă noobule. Subcultura asta te caracterizează de minune, păcat că nu-ţi plac astea, sau tu apreciezi doar alea cu fără număr.
- Cîte sate pierde WON?
- Fără număr, fără număr...
 

DeletedUser44124

Ma, voi astia din WON, legati-l pe asta sa nu mai apara pe aici ca va face de ras.Nu are niciun inteles ce zice, nu leaga 2 propozitii cu acelasi sens, e pe din afara saracutul Cristinel:))
Acus ma trezesc cu el ca iar imi arata statistica de la organizatul de acum 3 luni si nu de alta dar s-au saturat colegii mei sa-l tot plesneasca pe aici.
Sau ar mai fi alta solutie:mai conversati si voi cu el, vrea apreciat, vrea intrebat, th0one, hai, atitudine.
 

DeletedUser47776

Ma, voi astia din WON, legati-l pe asta sa nu mai apara pe aici ca va face de ras.Nu are niciun inteles ce zice, nu leaga 2 propozitii cu acelasi sens, e pe din afara saracutul Cristinel:))
Acus ma trezesc cu el ca iar imi arata statistica de la organizatul de acum 3 luni si nu de alta dar s-au saturat colegii mei sa-l tot plesneasca pe aici.
Sau ar mai fi alta solutie:mai conversati si voi cu el, vrea apreciat, vrea intrebat, th0one, hai, atitudine.
La colt, esti pedepist number 28, sincer mi se rupe de parerea voastra, eu imi bat joc de voi, iar voi stati la primire, strumpfuleti roze :=))
Va las, ne auzim cand sau daca (daca fiind cuvantul cheie) ajungeti langa mine, acolo unde este cald si bine pt mine :p
 

DeletedUser44124

The LAst papagal.
Auzi la el, isi bate joc.Esti penibil.
multumesc conducerea won ca nu-l mai lasati sa baliverneze pe aici si sa va strice imaginea.
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Va las, ne auzim cand sau daca (daca fiind cuvantul cheie) ajungeti langa mine, acolo unde este cald si bine pt mine :p

ai dreptate mai TheLastParrot, auzi si tu, TheLastParrot :))))) daca mai ajungem langa tine, daca mai apucam sa ajungem langa tine...sa nu te inobileze DK-ul naiba :))
 
Sus